iPhone SE 2020

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
77FCF139-C1B4-4602-8CC9-9EC53241D142.png
iPhone SE 2020 bir haftadır kullanıyorum. Bataryası gayet iyi, 1 günü çok rahat çıkartıyor
Not: Oyun oynamıyorum
Bir sorum olacak NFC nasıl kullanırım ? Otobüs kartı, kredi kartı gibi

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,193
Normalde SE nasıldır postu olsa şarjı kötü diyenler dolacaktı. Ekran görüntüsü attığınız için bakın kimse gelip çamur atamamış. Güle güle kullanın hocam. NFC'de arkadaşın dediği gibi Android gibi detaylı kullanılamıyor şu anlık.

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Normalde SE nasıldır postu olsa şarjı kötü diyenler dolacaktı. Ekran görüntüsü attığınız için bakın kimse gelip çamur atamamış. Güle güle kullanın hocam. NFC'de arkadaşın dediği gibi Android gibi detaylı kullanılamıyor şu anlık.
Teşekkür ediyorum. Gerçekten çok hızlı bir telefon hiçbir sorun yaşamadım portre modu da çok hoş. AirPods iPad iMac uyumu da şahane Tek sıkıntı NFC özelliği kullanılmıyor. Ama benim bankamın mobil uygulamasını indirirken kartınızı NFC özelliği ile telefona yaklaştırın dedi ve yaklaştırınca otomatik olarak kaydoldu. Daha sonra kullanabilirim dedim ama aktif değilmiş ??‍♂️

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,193
Teşekkür ediyorum. Gerçekten çok hızlı bir telefon hiçbir sorun yaşamadım portre modu da çok hoş. AirPods iPad iMac uyumu da şahane Tek sıkıntı NFC özelliği kullanılmıyor. Ama benim bankamın mobil uygulamasını indirirken kartınızı NFC özelliği ile telefona yaklaştırın dedi ve yaklaştırınca otomatik olarak kaydoldu. Daha sonra kullanabilirim dedim ama aktif değilmiş ??‍♂️
Aynen bende bankama öyle kaydettim. Çok hızlı okuyor ama dediğiniz gibi kullanamıyoruz. İlerleyen dönemde kullanıma açılırsa çok iyi olur. Ön kamerada ters ışıkta fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ben telefonu aldığımdan beri. Ne arka tarafı karartıyor ne yüzü. Denemediyseniz denemenizi öneririm cihaz kendini çok sevdiriyor öğrendikçe :D

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Aynen bende bankama öyle kaydettim. Çok hızlı okuyor ama dediğiniz gibi kullanamıyoruz. İlerleyen dönemde kullanıma açılırsa çok iyi olur. Ön kamerada ters ışıkta fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ben telefonu aldığımdan beri. Ne arka tarafı karartıyor ne yüzü. Denemediyseniz denemenizi öneririm cihaz kendini çok sevdiriyor öğrendikçe :D
Ön kamerada portre modunda mı ? Evet çok güzel çekiyor. Umarım hemen gelir de markete giderken sadece telefon alırız çok rahat olur ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Se 2020 portrede sadece insanları çekiyor.Eğer Focos programını yüklersen insanlar dışındaki nesnelerinde portresini çekebilirsin.İphone 8 e yükledim.Sonuç harika???

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Focos + NeuralCam müthiş ikili ?
Hemen alıyorum hocam evet kedimin portresini çekemedim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Focos + NeuralCam müthiş ikili ?
Bu uygulama mı hocam ?

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,193
Hemen alıyorum hocam evet kedimin portresini çekemedim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu uygulama mı hocam ?
Evet hocam bu. Alın ve bu saatlerde normal kamera ve bu uygulamadan çekin farkı göreceksiniz.

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Çektim keratayı portre ile biraz alışmam lazım sanırım

Ekli dosyalar

• 0A5861A2-F13B-44DB-8967-81C3668DBBEC.jpeg
    0A5861A2-F13B-44DB-8967-81C3668DBBEC.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 148

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Ekran görüntüsünü atmanız çok iyi olmuş. iPhone SE oyun haricinde iyi bir batarya performansı veriyor. Bataryanın MAH değerini göz önünde bulundurursak çok iyi bir oran. iOS ve işlemci bataryayı sömürmüyor.Bugün benim vicdansız RN8 2.5 Saat Youtube ,2 saat İnstagram kullanımında %50 yedi. Android sağolsun :D

Son düzenleme: