Yardım İPhone SE 2020 modeli pil değişimi

Bu konuyu okuyanlar

senelson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar selam. 2020 kasım ayında şehrimde ki vatan'dan iphone se 2020 almıştım. sonradan araştırdığımda bataryasının zayıf olduğunu okudum. garantinin bitmesine 1 ay var. pil sağlığım 80'nin altına 78'e düştü ve servis göstergesi var. ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir bilgim yok. servisi mi arayacağım vatana mı gideceğim bilmiyorum. ayrıca serviste ne gibi bir işlemden geçer telefonun tamamen değişir mi yoksa sadece pili mi? bu sorularımı cevaplayıp bilgi verebilir misiniz

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
arkadaşlar selam. 2020 kasım ayında şehrimde ki vatan'dan iphone se 2020 almıştım. sonradan araştırdığımda bataryasının zayıf olduğunu okudum. garantinin bitmesine 1 ay var. pil sağlığım 80'nin altına 78'e düştü ve servis göstergesi var. ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir bilgim yok. servisi mi arayacağım vatana mı gideceğim bilmiyorum. ayrıca serviste ne gibi bir işlemden geçer telefonun tamamen değişir mi yoksa sadece pili mi? bu sorularımı cevaplayıp bilgi verebilir misiniz
Apple servisine Apple destekten randevu alıp servise git.Serviste batarya değişimi talebinde bulun.Eğer garantin bitmemişse bedava değiştirirler.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
daha yeni başlık açmıştın ben değiştirttim okumanı tavsiye ederim :)

500 şarj döngüsüne ulaşmadıysa ücretsiz değişirler benimkisi 489 oldugu icin ücretsiz değiştiler :D