iPhone SE 2020 Kullanıcı Yorumları/ Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

espacio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 5-6 yıldır iphone 5 kullanıyorum. Oyun oynamak gibi alışkanlığım yok. Dizi film izlemek gibi bir çok şeyi bilgisayarımda yapıyorum. Sadece sosyal medya ve günlük rutin işler için, iPhone SE 2020 bataryası, 1 günü çıkarır mı? Ayrıca kullanıcı yorumları ve şarj konusunda ne gibi önerileriniz var? Hızlı şarj adaptörü almalı mıyım? Şimdiden teşekkür ederim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 5-6 yıldır iphone 5 kullanıyorum. Oyun oynamak gibi alışkanlığım yok. Dizi film izlemek gibi bir çok şeyi bilgisayarımda yapıyorum. Sadece sosyal medya ve günlük rutin işler için, iPhone SE 2020 bataryası, 1 günü çıkarır mı? Ayrıca kullanıcı yorumları ve şarj konusunda ne gibi önerileriniz var? Hızlı şarj adaptörü almalı mıyım? Şimdiden teşekkür ederim.
Se 2020 Bataryası normal kullanımda(2,5-3saat) günü çıkartıyor.Apple Se 2020,Xr,11 gibi cihazlarda kutudaki şarj cihazı olayını kaldırdı.Se 2020 nin yeni serilerinde kutudan şarj cihazı çıkmıyor.Hızlı şarj cihazı almanı tavsiye ederim.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
se 2020 kullanıcısıyım konu açmıştım okuyabilirsin

espacio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
se 2020 kullanıcısıyım konu açmıştım okuyabilirsin

çok teşekkürler. Tam benlik telefon gibi gözüküyor. Şarj ederken hızlı şarj adaptörü kullandın mı yoksa 5 w ile mi şarj ettin? İkisi arasında çok büyük fark var mı acaba

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
çok teşekkürler. Tam benlik telefon gibi gözüküyor. Şarj ederken hızlı şarj adaptörü kullandın mı yoksa 5 w ile mi şarj ettin? İkisi arasında çok büyük fark var mı acaba
gece yatarken hep şarj ettiğim için ihtiyaç duymadım hızlı şarja o yüzden 5w ile şarj ediyorum

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
5-6 saat ekran süresi veriyor günü çıkartır bence.
Mediamarkt vatan tarzı yerlerde eski stok oluyor şarj cihazı çıkıyor genelde.

espacio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,092
yaklaşık 2-3 ay sonra almayı düşünüyorum eğer içinden çıkmazsa yeni bir 12 w adaptör almayı düşünüyorum

Kutulardan kaldırıldı, Hızlı şarj adaptörü almanızı öneririm :)
Ve kulaklık almalısınız yada kulaklığınız var ise çevirici almanızı öneririm :)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Batarya olarak SE almanızı önermiyorum.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,092
5-6 saat ekran süresi veriyor günü çıkartır bence.
Mediamarkt vatan tarzı yerlerde eski stok oluyor şarj cihazı çıkıyor genelde.
Çoğu firmanın stokları yenileri ile değiştirildi bu arada :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu yüzden almadım mesela yoksa bende SE 2020 alacaktım :)
O yüzden Xr almaya karar verdim :)

Reaksiyon puanı
7,999
Büyük bir fark evet var. 5W ile 1 saat 45 dakika , 2 saat civarında fullenirken 20W da 1 saatte fulleniyor neredeyse

espacio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çoğu firmanın stokları yenileri ile değiştirildi bu arada :)

Ben bu yüzden almadım mesela yoksa bende SE 2020 alacaktım :)
O yüzden Xr almaya karar verdim :)
Yabancı ülkelerdeki kamera, batarya testlerini izledim oldukça beni tatmin etti. Ben bu telefonda oyun film gibi şeyler izlemeyi düşünmüyorum. Bilgisayarda çok vakit geçirdiğim için telefonda sadece instagramda 2 saat civarı takılıyorum. Elimde ki iphone 5 son zamanlarını oynuyor. Açıkçası benim bu telefondan beklentim kaliteli fotoğraflar çekmek. Yine de önermez misin?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yabancı ülkelerdeki kamera, batarya testlerini izledim oldukça beni tatmin etti. Ben bu telefonda oyun film gibi şeyler izlemeyi düşünmüyorum. Bilgisayarda çok vakit geçirdiğim için telefonda sadece instagramda 2 saat civarı takılıyorum. Elimde ki iphone 5 son zamanlarını oynuyor. Açıkçası benim bu telefondan beklentim kaliteli fotoğraflar çekmek. Yine de önermez misin?
Kamera için alınabilir.Ama ben olsam almazdım hem ekranı küçük ve bataryası iyi değil.

espacio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Büyük bir fark evet var. 5W ile 1 saat 45 dakika , 2 saat civarında fullenirken 20W da 1 saatte fulleniyor neredeyse
bu telefonu önerir misin? 2-3 ay sonra almayı düşünüyorum

Kamera için alınabilir.Ama ben olsam almazdım hem ekranı küçük ve bataryası iyi değil.
yıllardır iphone 5 kullandığım için ekranı benim için sorun olmaz ancak batarya konusunda gidip geliyorum ama beni idare eder diye düşünüyorum. Kafam karışık biraz ama büyük ihtimal alırım

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
bu telefonu önerir misin? 2-3 ay sonra almayı düşünüyorum

yıllardır iphone 5 kullandığım için ekranı benim için sorun olmaz ancak batarya konusunda gidip geliyorum ama beni idare eder diye düşünüyorum. Kafam karışık biraz ama büyük ihtimal alırım
Hocam küçük ekran sorun değilse Se 2020 alınır,uzun yıllar kullanılır.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,092

Siz tatmin olduysanız, Sorun yok normal kullanımda günü çıkaracaktır SE 2020.
Kullanım şeklinizi tam olarak bilmiyorum, Yorumladığınız gibi ise İphone SE 2020 alabilirsiniz :)

Aynen bende 18W kullanıyorum 1 saate yakın bir sürede %100 oluyor.

Son düzenleme: