İphone se 2020 fabrikasyon hatası

Paranoidandroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefon sağ tarafında ekranın kenarlarına kağıt giriyor sol tarafına girmiyor eşitsizlik var diğer se 2020 kullanıcılarında var mı acaba youtubede videosu var

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Apple gelişmeye çok kapalı olsa da, bence böyle bir hata bir kaç telefon için geçerlidir. Dikkat ediyorlardır.

Paranoidandroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Apple gelişmeye çok kapalı olsa da, bence böyle bir hata bir kaç telefon için geçerlidir. Dikkat ediyorlardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilemem youtubede izlediğim kişi 3 kez değişim istemiş 3. Telefonunda da aynı hata var

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
o olaya benzer bir şey 5s de var sag üst içeri giriyordu bilmiyorum benim telefonda mı sorun var ama böyle bir şey vardı fakat ben çok dert etmedim

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ön sipariş ile aldığım kırmızı SE 2020'de böyle bir şey yok.

Üretim hatasıdır servise yollayıp değişim isteyin.
Arkadaşlar bu testi ekran koruyucu olmadan mı yapmış yoksa ekran koruyucu takılı şekilde mi benimkinde ekran koruyucu takılı her iki tarafına da küçük not kağıdı giriyor beni şüpheye düşürdünüz benimki de kırmızı SE 2020 yardımcı olur musunuz

Reaksiyon puanı
6,381
İlk kez bu sorunu gördüm, üretim hatasıdır servise yollayın değişim isteyin zaten Apple teknik servisi kullanıcıları memnun ediyor %90 oranında.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Tamam da
İlk kez bu sorunu gördüm, üretim hatasıdır servise yollayın değişim isteyin zaten Apple teknik servisi kullanıcıları memnun ediyor %90 oranında.
Tamam da ekran koruyucudan dolayı mı acaba öyle bu testi ben ekran koruyucu olmadan mı yapayım ekran koruyucu üstündeyken mi?

Reaksiyon puanı
6,381
Tamam da

Tamam da ekran koruyucudan dolayı mı acaba öyle bu testi ben ekran koruyucu olmadan mı yapayım ekran koruyucu üstündeyken mi?
Ekran koruyucusunun bir şey değiştireceğini düşünmüyorum çünkü o ekranın üstünde olan bir şey. Her hangi bir baskısı veya çekim kuvveti yok ne ekran ne kasa üzerinde.

Ekran koruyucusunun bir şey değiştireceğini düşünmüyorum çünkü o ekranın üstünde olan bir şey. Her hangi bir baskısı veya çekim kuvveti yok ne ekran ne kasa üzerinde.
Direkt deneyin yani.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Benimkinde kağıt giriyor küçük not kağıdı Allah allah ekran koruyucu da üstünde bu arada yoksa bu normal mi dediği gibi sıkıntı mı?

Paranoidandroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
o olaya benzer bir şey 5s de var sag üst içeri giriyordu bilmiyorum benim telefonda mı sorun var ama böyle bir şey vardı fakat ben çok dert etmedim
Su sıçararsa sıkıntı çıkartır veya tozlanır

Bu sorun genellikle kırmızı se lerde oluyor
Sanırsam öyle

Ön sipariş ile aldığım kırmızı SE 2020'de böyle bir şey yok.

Üretim hatasıdır servise yollayıp değişim isteyin.
Öyle yaptım sorun çıkmaz umarım

Arkadaşlar bu testi ekran koruyucu olmadan mı yapmış yoksa ekran koruyucu takılı şekilde mi benimkinde ekran koruyucu takılı her iki tarafına da küçük not kağıdı giriyor beni şüpheye düşürdünüz benimki de kırmızı SE 2020 yardımcı olur musunuz
Kırmızı renginde bu sorun var galiba

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Şimdi ne yapacağım Hepsiburada’dan aldım telefonu Apple destek ile görüşüp ne diyeceğim ben değişim değil para iadesi talep ediyorum yapmam gerekenleri sırasıyla anlatır mısınız ?

Reaksiyon puanı
8,024
Yahu renkle alakası ne? Üstte birisi kuyuya taş atmış hemen inanıyorsunuz renk renk. Servise yollayın cihazımda açıklık var deyin iade isteyin neden büyüttünüz?
Ekran koruyucu olsa da olmasa da ekran çerçeve birleşme yeri aynı oluyor ne alaka bu?
Su sıçararsa sıkıntı çıkartır veya tozlanır

Kırmızı renginde bu sorun var galiba
1- Attığınız videonun yorumlarını bile okumamışsınız. Servis su ve toz dayanıklılığı açısından sorun teşkil etmez demiş bu sebepten yollayana.

2- Renk ile alakası yok halen daha diretiyorsunuz. Kırmızı SE alan arkadaşıma sordum o da bende bir sorun yok dedi. Aynı anda ön siparişle almıştık cihazlarımızı.

Paranoidandroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şimdi ne yapacağım Hepsiburada’dan aldım telefonu Apple destek ile görüşüp ne diyeceğim ben değişim değil para iadesi talep ediyorum yapmam gerekenleri sırasıyla anlatır mısınız ?
Apple desteği ara onları seni bilgilendirirler

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Yahu renkle alakası ne? Üstte birisi kuyuya taş atmış hemen inanıyorsunuz renk renk. Servise yollayın cihazımda açıklık var deyin iade isteyin neden büyüttünüz?

Ekran koruyucu olsa da olmasa da ekran çerçeve birleşme yeri aynı oluyor ne alaka bu?

1- Attığınız videonun yorumlarını bile okumamışsınız. Servis su ve toz dayanıklılığı açısından sorun teşkil etmez demiş bu sebepten yollayana.

2- Renk ile alakası yok halen daha diretiyorsunuz. Kırmızı SE alan arkadaşıma sordum o da bende bir sorun yok dedi. Aynı anda ön siparişle almıştık cihazlarımızı.
Ben ilk kez Apple kullanıyorum cahilliğim için kusura bakmayın belki dedim ekran koruyucu o olaya etki ediyordur bilmediğimden sordum yani hemen ne alaka demeyin az önceki gibi bir şey ortaya konulmuş bende bilgi sahibi olmak istiyorum büyütmüyorum.

Garantiye göndermenizi tavsiye ederim.
Bilmiyorum kararsız kaldım sence servise yollamaya değer mi açıkçası uğraşmak gerekli biraz para iadesi olursa ne ala yollayayım zaten pil performansı beni yolda bırakıyor kafam da bozuk o konu yüzünden ne yapmamı tavsiye edersiniz?

FC137F8A-8ADF-44EF-8D59-ED0C0BC4FDCC.jpeg 8F7DE59C-1C2C-4DCF-9BD5-CE8832E75C40.jpeg 4DFFDA4B-CD7D-4F18-9725-BBAF36481027.jpeg CD8015C5-E9E1-44E4-BCC8-1DF388DF71EE.jpeg

Evet yorumlarınızı bekliyorum test bu şekilde:)

Ben ilk kez Apple kullanıyorum cahilliğim için kusura bakmayın belki dedim ekran koruyucu o olaya etki ediyordur bilmediğimden sordum yani hemen ne alaka demeyin az önceki gibi bir şey ortaya konulmuş bende bilgi sahibi olmak istiyorum büyütmüyorum.

Bilmiyorum kararsız kaldım sence servise yollamaya değer mi açıkçası uğraşmak gerekli biraz para iadesi olursa ne ala yollayayım zaten pil performansı beni yolda bırakıyor kafam da bozuk o konu yüzünden
Yok mu yardımcı olacak?

Son düzenleme: