Iphone mu samsumg mu

Bu konuyu okuyanlar

Hatemyldrm68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Iphone mu samsumg mu arasinda kaldin nasil karar verebilirim??

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
önce bütçenizi sonra aklınızdaki modelleri belirterek

RidvanDikbayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Telefondan ne bekledigine gore degisir eger mudursen iphone kullanabilirsin gizlilik konusunda ustune yok ama daha cok gezmeyi seven bol bol seyehate cikan biriysen samsung(android telefonlar) onerebilirim ayrica modellerinede bagli

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Batarya,sosyal medya,video,işlemci sayesinde mükemmel oyun performansı gibi beklentiler varsa Iphone;Üst düzey ekran kalitesi,Efsane bir ses deneyimi sunan stereo hoparlör,Mükemmel fotoğraflar çekebilen profesyonel arka kamera,120 hz gibi yeni teknolojiler önemli ise Samsung.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Batarya,...gibi beklentiler varsa Iphone;
Çürük elma için avantaj olarak saydıklarınızın belki bir ikisi tartışılır da özellikle batarya tartışmaya açık değil Erenist... Bunu niye iddia ettiğini de anlayamadım. Çünkü Samsung batarya olarak her zaman daha fazla miliamper piller koyuyor.

RidvanDikbayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Eger samsung telefon alicaksan m31 veya m30s i oneririm hem mA yuksek hem kamerasi iyi hem islemcisi fena degil uygun fiyata alinabilecek telefonlardan

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Çok genellemeli bir soru olmuş :) Bence samsung'a hiç girmeyin. Markayı kötülediğim için değil ama orta segment ve orta/üst segment modelleri çok iç açıcı değil. O klasmanda Xiaomi markası daha iyi işler yapıyor. Üst segmentte de apple kamera konusunda 11 ailesi ile baya gösterdi kendini. Şahsen ben üst segmentte apple, orta ve orta/üst segmentte Xiaomi diyorum. Mesela s20 almak yerine iphone 11 alırdım, A71 almak yerine mi note 10 lite alırdım.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Çürük elma için avantaj olarak saydıklarınızın belki bir ikisi tartışılır da özellikle batarya tartışmaya açık değil Erenist... Bunu niye iddia ettiğini de anlayamadım. Çünkü Samsung batarya olarak her zaman daha fazla miliamper piller koyuyor.
Abi bende senin gibi Samsungcuyum ama batarya konusunda kağıt üzerindeki veriler bazen yanıltabilir.İphone daki mah daha az bu doğru ama ekran kapandığında pil tüketimi olmaması ve son iki jenerasyon işlemcilerin verimli olmasından dolayı İphone bataryada Samsung dan daha iyi.Sosyal medya olayı İphone nun en avantajlı olduğu nokta.Samsung un çektiği video İphone dan çok aşağıda değil ama sosyal medyaya attığın zaman kalite çok düşüyor İphone da kalite düşmüyor.Ben iki tarafında güçlü olduğu noktaları yazdım.Ben bugün param olsa sosyal medyaya video atmadığım için S20 yı tercih ederdim.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
iphone ölüsü iş yapar [emoji6]
Dirisi ile bi b*k yapamadıktan sonra "iphone" ölüsü ile ç*ş yapsa ne olur ?

En nefret ettiğim markadır, kimse kusra bakmasın...

Bi de şu var; ekmeğini taştan çıkaran yiğitler, helalinden kazananlar asla israf etmezler, aşırı gitmezler çok çok zorunlu olmadıkça...