İphone mu Oneplus mı?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    18

Bu konuyu okuyanlar

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Bence dünyanın en iyi telefon markası OnePlus'dır . Aynı zamanda forumda ki insanların düşüncellerini merak ettim sizce İphone mu? OnePlus mı? Nedenini de açıklarsanız sevirinim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Her firmanın avantajları ve dezavantajları var. Dünyanın en iyisi şudur diyebileceğimiz bir marka yok bana kalırsa.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bence dünyanın en iyi telefon markası OnePlus'dır . Aynı zamanda forumda ki insanların düşüncellerini merak ettim sizce İphone mu? OnePlus mı? Nedenini de açıklarsanız sevirinim.
İphone sevmiyorum ama Oneplus'ta kullanmadım kesin birşey diyemem.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
OnePlus Android kullanırken Apple kendi cihazlarına özel olarak hazırladığı iOS'u kullanıyor ve daha stabil oluyor. OnePlus benden bu noktada eksi yedi.
Tasarım konusunda pek br şey diyemeyeceğim OnePlus'ı takip etmiyorum. Yine de iPhone 11 ve iPhone 12 Pro'nun tasarımlarını çok beğeniyorum.
Teknik kısım zaten modelden modele değişiyor.
Apple şarj aletini çıkardı fakat %90 diğer firmalar da aynısını yapacak. Şarj aleti yüzünden telefon alınmaz değil bu benim için şimdilik bir eksi değil fakat Apple şarj aletleri biraz dandik sanırım. Burada benden Apple eksi yiyor.
Dediğim gibi OnePlus markasını sık takip etmiyorum o yüzden muhtemelen benim tercihim telefonlar son model olursa Apple'ın iPhone serisinden yana olurdu.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Android'de OnePlus
İOS'te iPhone(zaten farklı bir cihazı yok ?)

Düşünsenize Samsung'un İOS kullandığını ??

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Ayrıca eğer günlük kullanım için MacBook kullanıyorsanız iPhone'lar Maclerle iyi senkronize o yüzden bence iPhone.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
İphone'da Oneplus'da kaliteli cihazlar üretiyor kendine sorman gereken soru şu olmalı;

Android Mi? yoksa IOS Mi?

Bu sorunun yanıtını kendin için bulduysan hayırlı olsun bu ikisinden en kaliteli olanı kendin için bulmuşsun demektir [emoji108]

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
OnePlus Android kullanırken Apple kendi cihazlarına özel olarak hazırladığı iOS'u kullanıyor ve daha stabil oluyor. OnePlus benden bu noktada eksi yedi.
Tasarım konusunda pek br şey diyemeyeceğim OnePlus'ı takip etmiyorum. Yine de iPhone 11 ve iPhone 12 Pro'nun tasarımlarını çok beğeniyorum.
Teknik kısım zaten modelden modele değişiyor.
Apple şarj aletini çıkardı fakat %90 diğer firmalar da aynısını yapacak. Şarj aleti yüzünden telefon alınmaz değil bu benim için şimdilik bir eksi değil fakat Apple şarj aletleri biraz dandik sanırım. Burada benden Apple eksi yiyor.
Dediğim gibi OnePlus markasını sık takip etmiyorum o yüzden muhtemelen benim tercihim telefonlar son model olursa Apple'ın iPhone serisinden yana olurdu.
OnePlus Oxygen kullanıyor Hakkı abi de dahil pek çok insan inanılmaz buluyor bu arayüzü çünkü ayrı bir işletim sistemi gibi çalışıyor.
Örnek tasarımları da buraya bıraktım :))(genelde iphone kullananlar pek sevmiyor bu tasarımları)
ONEPLUSBLUE.png
MCLAREN.png

Ekli dosyalar

• CYBERPUNK.png
    CYBERPUNK.png
    195.4 KB · Görüntüleme: 68
  • BEYAZ.png
    BEYAZ.png
    136.7 KB · Görüntüleme: 56

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İkisi arasında bence iPhone.Oneplus da çok başarılı bir marka,özellikle akıcılık ve performans konusunda androiddeki en iyi marka.