İphone Lg Htc Samsung ???

Hangisi seçmeliyim

• Kullanılan toplam oy
    10

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Mevcutta kullandığım 6s im var ben bu telefonu ilk çıktığından 1 ay sonra ortalama 2800 e aldım hatta bozuk 4s vardı onu 500 tl saydırıp 2300 e aldım hatta ve hatta telefoncu ile sorun oldu adıma fatura keseceğini söyleyen ve sonrasında kesmeyeceğini söylediğinde hakkımı arayarak şirketim adına 500 TL gider gösterebilecek fatura kestirdim telefon bunlara göre bana 1800 e gelmiş bulunmakta abartmıyorum bu tamamen dogru gelelim soruya
telefonumu 2350 ye alıcısı bulunmakta benimse birkaç gündür aklıma takılan 3 model var htc 10 samsung s7 ve lg g5 dün lg g5 i inceledim modüler yapısı çok kötü arayüz ve akılcılık stabil teması görünüşü tepkime hızı gayet güzel 10 üzerinden 7 diye düşünüyorum yine internet üzernden 1900 a bulabiliyorum sıfır kapalı kutu sonrasında samsung s7 inceledim tasarımına hayran kaldım stabil akıcı ama incelerken ısındı ama gel beni al diyor resmen telefon buna da 10 üzerinden 6 verdim ve İnternet üzerinden 2100 e kapalı kutu getirebiliyorum aklımda canlı inceleyemediğim htc 10 takıldı eski htc kullanıcısı olarak m7 kullnadığım için aklıma takıldı hangisini almalıyım ???

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
HTC 10 aralarında en iyisidir bence. Kullanma şansım oldu tasarımı hoş kamerası güzel akış olarak iyi. 10 üzerinden en az 8 9 alır.

kka24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sakin telefon degisikligi yapma 6s le takilmaya devam et

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
6S in varken bunlardan birini alman hayatında hiçbişeyi değiştirmicek.

M

Murat Burç

SDN Okuru
6s şuan 3250 tl sakın 2350 ye felan verme 2600 en azından hatta 2700 ayrıca S7 ısınması öyle ahım şahım değil kendim kullanıyorum sadece cam tasarım ısıyı direk dışarı veriyor ve insan fazla ısındığından endişeleniyor şimdi 6s den s7 ye geçersen daha iyi kameran daha iyi ekranın birazcık daha iyi bataryan olur bence note 7 bekleyebilirsin eğer illa değiştiricem diyorsan s7 edge al

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bence de 6S degistirmek pek mantikli degil suan,daha en yeni amiral gemilerden.Yok IOS baymaya basladi diyosan bunlarin icinde ben olsam HTC 10.Keza IOS stabilitesine en yakin performansi sana vere bilecek marka HTC.

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bence de 6S degistirmek pek mantikli degil suan,daha en yeni amiral gemilerden.Yok IOS baymaya basladi diyosan bunlarin icinde ben olsam HTC 10.Keza IOS stabilitesine en yakin performansi sana vere bilecek marka HTC.

Eskiden m7 kullandım biliyorum