iPhone/iPad/iPod ile para kazanma

amaevlisin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sistemin adı Feature Points, bilen bilmektedir zaten. Sisteme 17 ocak 2013 tarihinde giriş yaptım.

http://img38.imageshack.us/img38/2061/img1250bf.jpg
http://img577.imageshack.us/img577/3472/fotografp.png

Şu ana kadar 20$ ödeme aldım.

Sistem gayet açık. Önerilen programları indiriyorsunuz ve karşılığında puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız ile Paypal üzerinden ödeme alabilir, iTunes gift card edinebilir ve ya ücretli uygulamaları indirebilirsiniz.

Sisteme giriş esnasında benim referans kodum G5BG2R 'yi kullanabilirsiniz. (Büyük harfler ile girdiğinizden emin olunuz. Referansım ile sisteme girmek size de ekstra 50 puan kazandıracaktır.)

Öncelikle kullandığınız alet ile safariden featurepoints.com adresine giriyorsunuz (referansım ile girmek için featurepoints.com/G5BG2R).
Sol üst köşede bulunan sign up yazısına tıklayın ve sitenin telefonunuza progil yüklemesine izin verin. Bu profil aletinize indirdiğiniz programın onaylanması için gereklidir ve istemeniz durumunda kaldırılabilir.

Profil yüklendikten sonra size kısayol olarak ayarlamanızı önerir, ben de öneririm, büyük kolaylok sağlar.

Sırada puan toplamaya geldi. Ana ekranda programlar ve kazandıracağı puanlar yazmaktadır. Bu programlar yaklaşık olarak 1500 puan kazandıracaktır.
5$ için ise 3000 puan gerekmektedir. 3000 puana tamamlamak için de appstore'da bulunan VPN one click programını indiriyoruz. Programı açtıktan sonra bazı ayarlar yüklemesine izin veriyoruz ve tamamlandığından telefonun ayarlar kısmında bulunan VPN sekmesine giriyoruz. Burda sıralı olarak bulunan serverlardan rastgele birine (önerim USA ve UK) giriyoruz. VPN'yi açıyoruz ve tekrardan featurepoints uygulamamıza giriyoruz. Yeni uygulamalar gelmiş olacaktır. Uygulamaları indirmeye başlayın ve VPN'yi kapatın.(VPN açık iken internet hızınızda yavaşlama olacaktır. Programı bir kere indirmeye başlattıktan sonra herhangi bir sorun çıkmaz.)

Sistemi bu şekilde farklı serverlara bağlanarak bir kaç saat içinde 3000 puana ulaştırabilirsiniz. Bu da ilk ödemeniz 5$ demek.

İlk 5 dolardan sonrası biraz daha uğraştırsa da bir çok yönteme göre kolaydır. İlk ödemesini alan, referansım ile üye olan arkadaşların her türlü sorularını özel mesaj ile cevaplarım, sistemde bulduğum bir kaç tüyo ve farklı yolları paylaşırım. Sorularınızı sormaktan çekinmeyin.