iPhone IOS 9.3.4 Uygulama verilerini temizleme

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Merhaba, iPhone 6S Plus kullanıcısıyım. Telefonu bugün bilgisayara bağladığımda 15 gb boş yer kaldığını gördüm.(telefon 64gb) bazı uygulamalar çok fazla şişmiş durumda. Uygulama verileri temizleme işlemi nasıl yapılıyor ? Araştırdım ancak ıos 9 için bir kaynak bulamadım.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Battery doctor u indirin. Junk bölümünden temizlik yapın.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Merhaba, iPhone 6S Plus kullanıcısıyım. Telefonu bugün bilgisayara bağladığımda 15 gb boş yer kaldığını gördüm.(telefon 64gb) bazı uygulamalar çok fazla şişmiş durumda. Uygulama verileri temizleme işlemi nasıl yapılıyor ? Araştırdım ancak ıos 9 için bir kaynak bulamadım.
İos 9 da uygulamaların önbelleklerini uygulamayı kaldırmadan silemiyorsun.
İos 10 da var önbellek temizleme özelliği

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Kapatma tuşuna uzun basın kapatma ekranı gelince ana ekran tuşuna basın bir an mavi ekran gelecek sonra cihaz yeniden başlayınca cache'ler silinecek.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Hocam istediğim uygulamayı seçme özelliği yok battery doctor'da. Ben işime yaramayın programları temizlemek istiyorum.

Apple servis uygulamalarını kaldıramazsınız. İşinize yaramayanlardan kendi kurduklarınızdan kaldırabiliyorsunuz zaten.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Daha basit bir yöntem var. Buyrun :

Bu yöntem ile biriken önbellek dosyalarını temizleyebilirsiniz.

Not : 1 GB yazdığına bakmayın. Ben 3 GB'a kadar alan açtım. Bu alan sizin uygulamalarınıza ve uygulamalarınızın biriktirdiği önbelleğe göre değişecektir.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
iOS 10 da önbellek temizleme özelliği yok. Sadece Mac OS için geçerli.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Daha basit bir yöntem var. Buyrun :

Bu yöntem ile biriken önbellek dosyalarını temizleyebilirsiniz.

Not : 1 GB yazdığına bakmayın. Ben 3 GB'a kadar alan açtım. Bu alan sizin uygulamalarınıza ve uygulamalarınızın biriktirdiği önbelleğe göre değişecektir.

Hocam 25 GB boş alanım var. Bu yönetmi yapamam.

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
battery doctor u appstoreden kaldırdılar. 1 tane battery doctor var onunda junk yani silme özelliğini kaldırdılar. yani ancak , hangi uygulamanın ön belleği şişmişse onu tek silip baştan yüklemelisin