Öneri iPhone için tarayıcı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
2013 den beri android kullanan birisi olarak ilk kez ios kullanmaya başladım. Androidde ilk başlarda chrome kullansamda sonradan gerek reklam engelleme gerek karanlık mod gerekse video oynatıcısı sebebiyle samsung internet browser i 5 yıldır kullanmaktaydım. İosta safari çok güzel çalışıyor adblock kurdum reklam konusunda sıkıntı olmasada karanlık mod sorununu çözemedim app storede de deneme sürümü uygulamaları kullandım. İnternette önerilerde braveyi görüp yükledim. Fakat tarayıcıyı performans olarak pek ısınamadım. İos için tarayıcı önerisinde bulunabilir misiniz??

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
2013 den beri android kullanan birisi olarak ilk kez ios kullanmaya başladım. Androidde ilk başlarda chrome kullansamda sonradan gerek reklam engelleme gerek karanlık mod gerekse video oynatıcısı sebebiyle samsung internet browser i 5 yıldır kullanmaktaydım. İosta safari çok güzel çalışıyor adblock kurdum reklam konusunda sıkıntı olmasada karanlık mod sorununu çözemedim app storede de deneme sürümü uygulamaları kullandım. İnternette önerilerde braveyi görüp yükledim. Fakat tarayıcıyı performans olarak pek ısınamadım. İos için tarayıcı önerisinde bulunabilir misiniz??
İos için safari harici yalan olur ?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Opera öneririm.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Ben Chrome kullanıyorum, gayet rahat ve işlevsel olduğunu düşünüyorum. Tarayıcı tercihi kişiden kişiye ihtiyaçlara göre değişebiliyor ama Chrome'da da karanlık mod mevcut.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
iPhone kullanırken en iyi çalışan tarayıcı safari idi. Android de ise Samsung tarayıcı.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Çözebilsem derken? Karanlık mod sorun vb mi cıkarıyor?
Karanlık mod yok safaride. Eklenti indirmem gerekiyor onlarda ya düzgün çalışmıyor yada ücretli
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone kullanırken en iyi çalışan tarayıcı safari idi. Android de ise Samsung tarayıcı.
Kesinlikle androidde Samsung tarayıcı çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Chrome kullanıyorum, gayet rahat ve işlevsel olduğunu düşünüyorum. Tarayıcı tercihi kişiden kişiye ihtiyaçlara göre değişebiliyor ama Chrome'da da karanlık mod mevcut.
Adblock olmadığı için sevmiyorum

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Mac tarafında dahili reklam engelleme vb. özellikleri nedeniyle Brave kullanıyorum, iPhone'da Chrome'a bir türlü ısınamadım.

Safari ile devam ediyorum.