iPhone Fiyatlarına TRT Zammı Geldi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone Fiyatlarına TRT Zammı Geldi!

Apple'ın tüm iPhone modellerine zam geldi. TRT Bandrolü ile uygulanan yeni zamlar iPhone almak isteyenleri çok üzecek. İşte yeni TRT zammı ile şekillenen iPhone fiyatları!

Son düzenleme:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
halasatılık 5s gold var elimde :D bana yarar bu iş.
aldığım 6s plus da değerini kaybetmemesi iyi oldu ülkede.

fatihd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Elinde Iphone ürünleri olanlar için iyi bir haber. Kendi ürününün ikinci el piyasası da artmış oldu böylece. Sıfırına almaya gücü yetmeyenler, ikinci el'e yönelecek doğal olarak. Benim de elimde iphone 6 Plus 64 GB var. Yalnız ben pek sevinemedim. Çünkü elimdeki cihaza bir şey olur ise bir daha sanırım Iphone ürünlerini alamayacağım. Artık apple ürünlerine erişemez hale geldik. Bütçeyi zorlayan fiyatlardaydı, şimdi ise hepden zorluyor ve erişemez hale geldi fiyatlar.

Bu konuda Apple firmasından ziyade ülkemizde kur'un bu kadar yüksek olmasının, alım gücümüzü daha da yerle bir ettiğini düşünüyorum. Ve bitmek bilmeyen vergiler.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Böyle haberler yüzünden millet sadece İphone'ye zam geldi sanıyor. Haber siteleri gibisiniz yeminle.

Can Paksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
6S Alma Planım Vardı Eylül- Ekim Gibi İphone 7 Çıkınca 300-400 TL Düşer Diye Ümit Ediyordum Fiyatının Fiyatı Düşse Vergi Zammı Geliyor Boşluğunu Dolduruyorki Sadece İphonelara Değil Bütün İnternete Bağlanan Telefonlara Gelecek Zam Sadece İphone Biraz Daha Hızlı Davrandı Zam İçin Ancak Şu Zamanlarda Alacaklar Acele Etsin Daha Telefon Piyasasına Vurmadı Zam Bayramdan Sonra Vurar Artık Zam Ne Diyelim Herkese Hayırlı Olsun Bu Zaman Bilhassa İphone Olan Satacak Arkadaşlara...

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
622
Böyle haberler yüzünden millet sadece İphone'ye zam geldi sanıyor. Haber siteleri gibisiniz yeminle.

Şu anda sadece Apple'a zam geldi güzel kardeşim. Yazılan metni bir okusaydın en azından

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Gözleri doysun aç köpeklerin. İnanıyorum bir gün uyanacak şu millet.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
sonra da biri çıkar IMF'ye borcumuzu ödedik üstüne para verdik der. Lan cebinden veriyosun sanki ona zam buna zam ülkede zenginlik anlayışı kalmadı. bu kafayla iki üç seneye iphone görünce sokakta ferrari görmüş gibi bakıcaz...

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
sonra da biri çıkar IMF'ye borcumuzu ödedik üstüne para verdik der. Lan cebinden veriyosun sanki ona zam buna zam ülkede zenginlik anlayışı kalmadı. bu kafayla iki üç seneye iphone görünce sokakta ferrari görmüş gibi bakıcaz...
Millet ye yine o 2-3 zaman sonra iphone 9 çıkınca iphone 6s alacak anca herkesde ıphone 6s başka bir telefon bilinçli kullanıcılar normal telefon alacak...