İphone Feature Point

Alxvirtue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde iphone 3g var(eskı olsada calısıyor) :D
feature point sitesine girdiğim zaman uygulamalar gozukmuyor bunun sebebını buldum da asıl merakım , virtual box programı ıle mac işletim sistemi üzerinden (program yapılan ayarlamalar) kısımdan yani videodaki gibi dk 8,15 ​ http://www.seyretogren.com/video/io...gulama-gelistirme-ortami-ve-ilk-uygulama.html build and run yapıp iphone açıldıktan sonra safariden feature pointe girsem olur mu çalışması? daha cok puan daha cok para

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
konuyu işletim sistemlerine açsan daha çok rağbet alabilirdi veya daha açıklayıcı anlatsan :)

Alxvirtue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstediğim şey virtual box ile iphone kullanmak. virtual box ile mac işletim sistemini kurup ordanda build and run
(kur ve çalıştır) diyerek karşımıza bir iphone çıkıyor bu iphone'dan para kazanabılır mıyız? daha nasıl acıklıyıca olayım kı :(

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
future pointten ne kastediyorsun bilmiyorum ama. videoda yapılan, iphone, ipad ve mac platformları için yazılım geliştirme aracı olan xcode anlatılıyor. xcode geliştirdiğiniz yazılımları denemek için ayrıca iphone ve ipad simulatörü ile geliyor. ancak o simulatöre herhangi bir proğram kuramazsın. sadece geliştirlen proğramları çalıştırabilirsin.

Alxvirtue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öğrenmek istediğmde buydu . simülatöre indirebilirmiyim diye merak ediyordum.teşekkür ederim.