İphone dan Dvr görüntü izleme

Bu konuyu okuyanlar

iyifutbol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba,

Bilgisayara DVR Pc kart ile güvenlik kameraları bağlı, Dvr cihaz olmadığı için iphonedan kameraları izleyemeyeceğimiz söylendi.
Ben iphonedan o bilgisayara uzaktan bağlanıp kameraları izlemek istiyorum. Teamviewer ile bağlandım bilgisayardaki videoları bile izleyebiliyorum fakat dvr programı açtığımda görüntüyü göstermiyor. Sadece siyah ekran var.

Bu sorunu çözmenin bir yolu varmıdır, kameraları nasıl izleyebilirim?

megawolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki, kullandığın kayıt programının uzaktan izleme için ayarları yokmu?
Yani DVR programlarında PCI kart dahi olsa, bilgisayarı açık tuttuğunda ayarlarını yaparak ve modemden port açarak başka bir bilgisayardan izleyebilirsin. öncelikle şunları sormak istiyorum.
1. başka bir bilgisayardan teamviewer yada remote desktop hariç, internet explorer yada drv client gibi programlarla izleyebiliyormusun?
2. ip adresin Dinamikmi, statik mi?
3. Modemden port açmayı biliyormusun?

formated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone dan izleyebilmeniz için DVR cihazı olması lazım,,, ben çok denedim DVR cihazsız olmuyor, hatta dvr cihazının telefondan izlenebilirliği desteklemesi lazım. yani her dvr ile de olmuyor.

iyifutbol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone dan izleyebilmeniz için DVR cihazı olması lazım,,, ben çok denedim DVR cihazsız olmuyor, hatta dvr cihazının telefondan izlenebilirliği desteklemesi lazım. yani her dvr ile de olmuyor.

Evet arkadaş çok doğru söylüyor. Cihazın telefondan izlemeyi desteklemesi lazım. Bizim desteklemiyor. Bu sorunu hallettim. Dvr programının görüntü ayarları ile ilgili bir sorun varmış onu düzelttim şimdi uzak masaüstü programları ile çok net izleyebiliyorum.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
VNC'yi deneyin bir de. Olay ekranı aktarmak ile alakalı. Her yazılımın kullandığı aktarım biçimi farklı olduğu için TeamViewer ile göstermemiş olabilir. Bir de VNC deneyin...

sub-zero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AppStore'da DVRLive diye aratacaksin ve iphoneye kuracaksin ayarlar kismina gelince. once ismi sonra ip numarası sonra kullanıcı adı sifre ve portu yazacaksın okadar.

hoxip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaslar aynı sorunu bende yaşıyorum teamviewer ile bilgisayara bağlandıgımda dvr cihazı bilgisayarda sorunsuz çalışıyorken iphone'a görüntü aktarılamıyor siyah gözüküyor.
sorunu yaşayıp çözebilmiş arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Supercam adlı programı yukleyin. garanti çalışıyor. istore dan indirin. ücretsiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar şimdi bana baştan beri güzelce analtacak biri yok muu hiç birşey bilmiyorum sadece bir ıphonem var güvenlik kameralarım var takılı işyerine başkada bişi iblmiyoom