İphone alınır mı

Reaksiyon puanı
16,118
onu bunu bırakın iphone5,iphone5s'i kablo ile pcye bağlayınca ekranda pc ile bağlant kuruldu deyip masa süsü gibi kalıyor mu? çoğu androidli tel ve javalı ch@t527 öyle kalıyor modem olunca modemlik + mp3 çalsa ne olcak ? kırmızı kasa'dan belki iphone5 gelebilir belki...
https://www.coca-colakirmizikasa.com/

Cxoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
iPhone 5'e en az 3 yıl güncelleme verir yani buda demektirki sen rahatlıkla 4 yıl kullanırsın bu cihazı

-BlueNight.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Örnek olarak 4 ü gör adamlar ios 7 güncellemesini bile verdi sana tavsiyem iphonedan şaşma:clap: bana göre 5c:dirol: daha şık ama sen bilirsin :thumbup:

-BlueNight.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un ürettiği çöplere o paralar deyiyosa, iPhone için her halukarda değer.

Samsungdan bir kere kazık yedim o da s3mini idi onu hala kullanıyorum 1.5 yıl doldurdu ve asphalt 8-7 gta 3-vice city shadowgun felan hepsini açıyor ama 1.5 seneye kalmaz takozlar bide yere düştümü mişyon kompleyt :lol:

Reaksiyon puanı
10,325
Samsung'un ürettiği çöplere o paralar deyiyosa, iPhone için her halukarda değer.

yeğenim, ben ıphone'a kötü demedim, dikkat edersen ekran boyutunu vurgulamaya çalıştım.
yani enikonu 4" ekranda ne yapabilirsinz ki!
hem samsung'a çok haksızlık ediyorsunuz, yahu sadece bir arka kapağı plastik diye demediğinizi bırakmıyorsunuz. halbuki o arka kapağın plastik oluşu kullanım yönüyle o telefonlara ve ömürlerine kesinlikle negatif bir belirleyici olmamıştır.

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone işletim konusunda rakipsiz geliyor bana. İşletim sistemi çok iyi olduğu için diğer telefonlara göre daha az takılıyor. Oyunlar konusundada başarılı. iphone 5c de olan işlemci iphone 5 in aynısı. Bence gençler için 5c daha mantıklı...

5c dahamı mantıklı abi dalgamı gecıyonuz :D ben okadar para verıp madem aynı ıslemcıyse gıdıp plastık kasamı alıcam 5 alırım şeklı yeter :D

Reaksiyon puanı
16,118
5c dahamı mantıklı abi dalgamı gecıyonuz :D ben okadar para verıp madem aynı ıslemcıyse gıdıp plastık kasamı alıcam 5 alırım şeklı yeter :D

plastik değil polikarbonat polikarbonat plastikten daha iyi çizilmez boya istemez kabul et etme iphone5 bitti iphone5c onun yerine geçti iphone5c alınması mantıklı olur.

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla 2011 sonunda 4s aldım 2 seneyi geçti hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım. ios 7 de yükledim bir sorun yok bütün oyunları oynatıyor kasmadan 1-2 sene daha gider diye düşünüyorum. androidli cihazlar gibi 1 sene kullanıp işlevsiz hale gelmiyor iphone performans düşüşü yaşamıyorsun ısınma reset atma gibi sıkıntılar yok.
açıkçası iyi yorum yapmışsın dedim ta ki ısınma sorunu yok dediğin ana kadar. büyük sıkıntılarından biridir iphone için. soğutmak için az uğraşmadım yani.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
açıkçası iyi yorum yapmışsın dedim ta ki ısınma sorunu yok dediğin ana kadar. büyük sıkıntılarından biridir iphone için. soğutmak için az uğraşmadım yani.
Isınma mutlaka var ama öyle aşırı bişey yok.. Mesela S4 kullandım uzun süre kullanımda elimi yakıyordu resmen ve reset atıyordu. Bu gibi sorunları iphone da yaşamadım kesinlikle.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
5 1 sene mi? siz samsung ile karıştırdınız herhalde apple'ı :) rahat 2 3 sene sorunsuz oynarsınız ona göre optimizasyon yapılıyor oyunlarda programlarda.. ios 7.1 ile de rahatlıkla oynarsınız

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1 sene diyenlerin teknolojiden anladığından şüpheliyim en az 3 yıl kasmadan ağır oyunları seve seve oynarsın

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Isınma mutlaka var ama öyle aşırı bişey yok.. Mesela S4 kullandım uzun süre kullanımda elimi yakıyordu resmen ve reset atıyordu. Bu gibi sorunları iphone da yaşamadım kesinlikle.
Bende s4 kullaniyorum su an ama asiri isirip reset attigini gormedim kendi kendine :/ bi de benim s4um lte olan versiyonu ondan dolayi cok artisi olabilir

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konsollarda kullanilan donanim bence basti donanimlar daha iyilerini kullanmalari gerekiyordonanimlari çok düşük ps4 ve xbox one 2 yil sonra en geç 3 yil sonra yeilenecek yeni jenerasyonlar çikacak ve bize yenilerini satacaklar işin suyu çikacak o yüzden bile bile çok iyiy donanim koymuyorlar

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5 in kasasi dururken plastik gibi gorunen o sacma kasaya para vermem... 5 in tasarimi yeter ;)

Reaksiyon puanı
16,118
iphone5 üretimden çıktı iphone5c yerine geçti apple iki s iphone5c alacaksınız diyor o plastik değil polikarbon çizilmez kırılmaz.

reachthetop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknoloji,telefon vb anlayan herkes bilir ki İphone telefondan bir adım,hatta bir kaç adım öndedir.4 inc ne işe yarar demişsiniz. İşletim sistemi beş para etmedikten sonra isterse 15 inc olsun neye yarar? 5s alın derim eğer durumunuz müsaitse;yok LGg2 dir s4 dür geçin onları 5s alın 64 bit sistemle kaç yıl gider siz düşünün.

TechANDmobilE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rahat ol yolda bırakmayan cihazlar gözün kapalı alabilirsin ama iphone 5 üretimden kalktığı için almanı tavsiye etmem .ikinci elde düşüşe doğru gidiyor ve 1 senelik cihaz . 5s veya 5c tavsiye ederim 5c plastik doğru ama kaliteli işçilikten dolayı kalite 10 numara

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ben iPhone 3G yi 5 yıl raht kullanmıştım... Whatsapp güncellemesi almadığı için değiştirdim yoksa ölümüne devam ederdim... şimdi 5S aldım... en az beş yıl kullanırım... NOT. oyun oynayan biri değilim...

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3GS bile ölmedi hala. Gerçi Apple'ın en iyi telefonu hala taş gibi :D Özledim kendisini..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alınmaz mı hiç iphone. :D

Reaksiyon puanı
16,118
sanki ilk iphone aluminyum'du plastikdi yıllarca kullandığınız nokia,siemens,samsung ve lg plastik tellerdi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone artık alınmaz ne ekranı güncel nede bataryası güncel değil... hala Li-ion kullanan hemde 3000mAh batarya kullanmayan düdük marka alınmaz...

LordOfChaoS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 6 çıkıyor İphone 5 2 Sene destek verir İphone 5S / 5 C 4 Sene Destek Verir.