İphone 8 Şarj Aniden Düşmesi

Bu konuyu okuyanlar

JasonVooREIS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar herkese iyi günler, Iphone 8 telefonum var. Telefon ile bir görüşme yapacaktım arıyodum birden telefon kendiliğinden kapanıp açıldı ve telefon şarjı %10 a düştü. Daha sonradan telefonu kendim yeniden başlattım ve şarj geri %80 oldu.
Sizce bu olayın böyle olmasının sebebi nedir ?
İlk kez böyle birşey oldu

Reaksiyon puanı
8,023
Bataryanız ölüyor artık. Yetkili bir yerde batarya değişimi yapmanızı öneririm.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Selamlar herkese iyi günler, Iphone 8 telefonum var. Telefon ile bir görüşme yapacaktım arıyodum birden telefon kendiliğinden kapanıp açıldı ve telefon şarjı %10 a düştü. Daha sonradan telefonu kendim yeniden başlattım ve şarj geri %80 oldu.
Batarya ölmüş.Batarya değişimj gerek,garantisi varsa garantiye verin..
Yoksa serviste orijinal batarya ile değiştirin.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Ben iPhone 8 Plus deji batarya kullanıyorum 1 yıldır halen sorunsuz. 4 yıllık telefonumu 3. yılda %82 pil sağlığında değiştirmiştim. Eylül gibi tekrar deji batarya alıp takarım sıfır gibi kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum. Orijinal batarya fiyatına 3 kere 3400 mAh deji batarya alabilirim şahsen.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
7 plus kullanıyorum batarya sağlığı 68 deji max batarya ile değiştirmeyi düşünüyorum aradaki fiyat farkı görmezden gelinemeyecek kadar fazla