iPhone İphone 8 plus

MyVars

Üyecik
Günlük kullanımda eli yorarmı taşınması ağırlık bakımından zormu daha önce galaxy s5 kullanmış olan birisi için ve güncelleme durumu nedir 2020 de alınsa

Günlük kullanımda eli yorarmı taşınması ağırlık bakımından zormu daha önce galaxy s5 kullanmış olan birisi için ve güncelleme durumu nedir 2020 de alınsa
iPhone 8 plusı 9 ay kullandım.Cihaz tek elle kullanım konusunda sıkıntılı bir cihaz.Cihaz dediğin gibi ağır.Cihazı bırakmamda üç unsur vardı: 1-Cihazın ağır olması ve taşırken beni sıkıntıya sokması 2- üç saatte şarj olması 3-Apple ın kısıtlamaları (film indirememe,müzik indirememe) güncelleme konusuna gelince cihaz ios 14 ile ios 15 i alıcak.İphone 8 plus tahminim 3 ile 4 yıl performans konusunda üzmez.

Toprak Kokusu

Profesör
Bende İPhone 6 plus kullandım. Yerinizde olsam o kadar parayı ekran kasa oranı düşük bir cihaza vermektense android alırdım. O fiyata daha ck özellik sunan androidler var. Tmam Apple kalitesi başka ama benim tercihim android olurdu

MyVars

Üyecik
Sosyal medya uygulamaları gibi versiyonu kısa uygulamalar kullanacaksan 2 veya 2,5 yıl gider.Ama WhatsApp,işcep gibi versiyonu uzun uygulamalar kullanırsan 4 yıl gider.Kullanacağın uygulamalara bağlı.
Sosyal medya kullanıyorum whatsapp banka uygulamalrı onun haricinde devamlı bir oyun oynamıyorum

Sosyal medya kullanıyorum whatsapp banka uygulamalrı onun haricinde devamlı bir oyun oynamıyorum
Maksimum 2,5 yıl sonra sosyal medya uygulamaları çalışmayacak.İnstagrama tıkladığında yeni sürüm isteyecek.Senin yerinde olsam bununla hiç uğraşmaz android bir cihaz alırdım.Son dönemdeki android cihazlar gerçekten çok iyi.

MyVars

Üyecik
P30 pro ya biraz daha yakınım söylediklerine göre kullanan varsa yorumunu almak isteriz.Ancak stereo hoparlör olmasına dikkat ediyorum.Sanal tuşlara alışmak s5 i yıllardır kulanıyorum home tusu alışkanlığı var .iphone 12 yi beklemelimiyiz acaba.görüşleriniz bizim için önemli.

Son düzenleme:
P30 pro ya biraz daha yakınım söylediklerine göre kullanan varsa yorumunu almak isteriz.Ancak stereo hoparlör olmasına dikkat ediyorum.Sanal tuşlara alışmak s5 i yıllardır kulanıyorum home tusu alışkanlığı var oradan yine görüşleriniz bizim için önemli
P30 Pro batarya, performans gibi konularda başarılı bir cihaz ama iPhone 8 plus gibi tek elle kullanım konusunda sıkıntılı bir cihaz ve ekran kalitesi standartın altında.Sizin yerinizde olsam P30 Pro yerine S20 alırdım.