iPhone 8 Plus kamerasındaki toz sorunu

Bu konuyu okuyanlar

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sevgili iPhone 7 Plus ve 8 Plus kullanıcıları yaklaşık 2 ay önce teknosadan iPhone 8 Plus aldım bugün baktım fakat arka kameradaki camın İçinde toz şeklinde çisimler gördüm Ne yapacağımı şaşırdım herkeste böyle birşey var mı yoksa telefonu versem direk yenisini alabilirmiyim lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Servise götür başka cihazlarda yok öyle bir şey

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
7 Plus kullanan arkadaşlarımda da var bu sorun sizce büyütmemelimiyim yoksa direk servise mi göndereyim

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bence servise ver belki mercekten içeri alıyordur ve zamanla içi kum yığını gibi olur. ( Yaşadığım için söylüyorum)

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence servise ver belki mercekten içeri alıyordur ve zamanla içi kum yığını gibi olur. ( Yaşadığım için söylüyorum)
Senin telefon neydi
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde telefonu alalı 2 aya yaklaştı birebir değişim alabilir miyim

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Senin telefon neydi
--- Gönderi Güncellendi ---

Birde telefonu alalı 2 aya yaklaştı birebir değişim alabilir miyim

Garanti bitmesine 2 ay kalsada farketmez. Değişim gerektirecek her sorunda değişirler.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Mecbur değiştirecekler öyle şey mi olur ya ver onu al yenisini değişim olacaktır

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Kutusuyla birebir değişim mi olur çünkü swap cihaz istemiyorum
Hocam sen kutusuyla beraber herşeyi içine koy gönder aynı şekilde sıfır kutusunda cihaz talep et o şekilde gelecektir.Çünkü hem yeni çıkmış bir cihaz hemde yeni almışsın kesinlikle temizlenmesi tamiratı kabul etmiyorum değişim istiyorum de ki haklusun mağduriyet va ortada.

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam sen kutusuyla beraber herşeyi içine koy gönder aynı şekilde sıfır kutusunda cihaz talep et o şekilde gelecektir.Çünkü hem yeni çıkmış bir cihaz hemde yeni almışsın kesinlikle temizlenmesi tamiratı kabul etmiyorum değişim istiyorum de ki haklusun mağduriyet va ortada.
Dün müşteri hizmetlerini aradım onarım öncelik falan diyor deli ettiler beni sıfır cihazı nasıl söktüreyim ben

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Dün müşteri hizmetlerini aradım onarım öncelik falan diyor deli ettiler beni sıfır cihazı nasıl söktüreyim ben
Benim cihazımda onarımlık bi sorun yok bu telefonda üretim kaynaklı hata var istemiyorum onarımı 2 aylık telefonu açtırmam sıfırı ile değişim yapılsın diye diret hiç geri yapma ben o telefona 4.5 bin lira verecem kamerada toz var diye içini açacaklar valla karıştırırım orayı sende geri yapma hiç diret değişimi ne gerekiyosa onu yap

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim cihazımda onarımlık bi sorun yok bu telefonda üretim kaynaklı hata var istemiyorum onarımı 2 aylık telefonu açtırmam sıfırı ile değişim yapılsın diye diret hiç geri yapma ben o telefona 4.5 bin lira verecem kamerada toz var diye içini açacaklar valla karıştırırım orayı sende geri yapma hiç diret değişimi ne gerekiyosa onu yap
Bundan birşey olmaz deyip telefonu geri yollamalarından korkuyorum kesin sonuş alabilir miyim

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bundan birşey olmaz deyip telefonu geri yollamalarından korkuyorum kesin sonuş alabilir miyim
O kadarını bilmiyorum hiç bir iphone mi servise yollamadım nazar değmesinde.Geri yollarlarsa diye bişey yok sen özellikle değişim istediğini belirt onarım istemiyorum cihazım kesinlikle açılmayacak diyeceksin.Baktın olmuyo tüketici heyetine de gidersin her türlü hakkını alırsın apple ın bu kadar uzatacağını sanmam değişir bence.ama senin azmine bağlıda olabilir biraz :)

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O kadarını bilmiyorum hiç bir iphone mi servise yollamadım nazar değmesinde.Geri yollarlarsa diye bişey yok sen özellikle değişim istediğini belirt onarım istemiyorum cihazım kesinlikle açılmayacak diyeceksin.Baktın olmuyo tüketici heyetine de gidersin her türlü hakkını alırsın apple ın bu kadar uzatacağını sanmam değişir bence.ama senin azmine bağlıda olabilir biraz :)
Azim çok ama şans yok

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Valla dediğim gibi servis konusunda bi sorun yaşamadığım için bugüne kadar herhangi bir tecrübem yok ama değişim yapılması gerektiğini düşünüyorum çünkü kimse yeni aldığı bir telefonu üretim kaynaklı hatadan dolayı açtırmak istemez.Burda sen haklısın bende olsa değişim isterim bu konuda daha fazla bilgisi olan arkadaşlarda yorum yaparlar daha iyi netleşir kafanda merak etme

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geçmiş olsun 8 plus bey :) bu kadar soruyu servise sorsan bence daha faydalı olur :D
arkadaşa katılıyorum..

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Applestore'dan randevu alarak yüzyüze iletişime geçmek her zaman daha iyidir. Ve bu sorundan değişeceği kanaatindeyim.

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Applestore'dan randevu alarak yüzyüze iletişime geçmek her zaman daha iyidir. Ve bu sorundan değişeceği kanaatindeyim.
Bulduğum yerde o imkan yok malesef teknosadan aldım mecburen oraya vermek zorundayım onlar İstanbul’a gönderiyormuş ben Kahramanmaraş tayım

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
istanbulda tanıdığınız varsa randevu alıp o da götürebilir. Ama konuya hakim olması ve ağzı laf yapması lazım :)

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1
14 günü geçtiği için birebir kutulu değişim yokmuş sadece cihaz yenileceklermiş

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Kardeş Zorlu Apple'a götür her şeyiyle baksınlar onarım yapılacaksa yapacak olan Apple zaten çürük çarık iş yapacak halleri yok ya bu kadar pimpirikli olmanın anlamı yok.

8 Plus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş Zorlu Apple'a götür her şeyiyle baksınlar onarım yapılacaksa yapacak olan Apple zaten çürük çarık iş yapacak halleri yok ya bu kadar pimpirikli olmanın anlamı yok.
Cihaza 5 bin lira versen sende pimpirikli olursun