İphone 8 Plus Alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
İphone 8 plus almayı düşünüyorum sizce ne kadar götürür beni kaç yıl güncelleme alır daha

Reaksiyon puanı
7,999
3-4 yıl götürür rahat. Güncelleme olarak da 2 3 yıl civarı güncelleme alır. Ancak internette 5199TL'ye 8 Plus , 5999TL'ye XR var. Bence bütçeniz el verirse XR alın, alamazsanız 8 Plus da işinizi rahatça görür.

Reaksiyon puanı
390
Alınmaz. O kadar para vermek yerine Mİ9T Pro almanızı öneririm. Üstelik 1500 TL de cebinizde kalır.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İphone 8 plus almayı düşünüyorum sizce ne kadar götürür beni kaç yıl güncelleme alır daha
aklından bile geçirme bütçeni söylesen daha iyi alternatifler sunarım bu arada illa İPhone olması şart mı ?

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Alınmaz bence o kasa sıktı artık xr ve üstü modelllere bakmalisin bence

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bence alınmaz illa iphone olacaksa xr aşağısına bakma ama sana önerim o fiyatlara çıkmışken mi 9t pro olur sd855 işlemcisiyle rahat 3-4 sene kullanılır

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Gayet de alınır. İşlemcisi de gayet yeterli, kamerası da çok iyi, Plus olmasından dolayı bataryası da yeterli gelicektir.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bence alınmaz illa iphone olacaksa xr aşağısına bakma ama sana önerim o fiyatlara çıkmışken mi 9t pro olur sd855 işlemcisiyle rahat 3-4 sene kullanılır
sd730 3-4 sene götürmez mi ?

Reaksiyon puanı
7,999
Alınmaz diyenler neden alınmaz acaba? Sırf ekran kasa oranı kötü diye veya oyunu 120 değil 110fps de oynattığı için mi alınmaz? Günlük kullanım ihtiyaçlarını rahatça karşılar, kamera olarak da çoğu Android tarafındaki cihazdan iyi kamerası var. Diyelim aldı 2 3 yıl kullandı ve telefon değiştirmek istedi ikinci el piyasası olan ve alıp satılan bir cihaz. Arkadaş oyun oynamak isterse de A11 Bionic işlemcisi her oyunu rahatça açar.

Sadece iphone 8 plus için demiyorum , S9 S8 , Note 8 gibi cihaz almak isteyenlere de alınmaz Mi 9T al gibi yorumlar yapılıyor. S8'in donanımı da gayet yeterli ancak sırf güncelleme almıyor diye kimse önermiyor. Samsung cihazlarında Rom seçeneği bir hayli fazla isterse ilerleyen zamanlarda rom da atabilir.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Götürmez. Orta segment Android işlemci, stabil bir şekilde 2-2.5 sene gider. Amiral gemilerinde bile 3 senenin sonunda çekilmez hâle geliyor.
ben 4 sene boyunca değiştiremem çünkü ben sürekli zırt pırt telefon değiştiren biri değilim
Peki İPhone'larda durum nasıl ben 5 sene 5s kullandım IOS 7'den 10'a kadar kullandım 11-12'ye bilerek güncellemedim buna rağmen telefon bazen takılıyor saçma sapan şeyler yapıyordu bataryası da cinnet geçirtmişti bana telefonu duvara fırlatma noktasına gelmiştim 3 sene severek kullandım son 2 sene benim için işkence oldu
edit: Mİ9T kullanıyorum sd730 ne kadar götürür diye bu yüzden sordum

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
ben 4 sene boyunca değiştiremem çünkü ben sürekli zırt pırt telefon değiştiren biri değilim
Peki İPhone'larda durum nasıl ben 5 sene 5s kullandım IOS 7'den 10'a kadar kullandım 11-12'ye bilerek güncellemedim buna rağmen telefon bazen takılıyor saçma sapan şeyler yapıyordu bataryası da cinnet geçirtmişti bana telefonu duvara fırlatma noktasına gelmiştim 3 sene severek kullandım son 2 sene benim için işkence oldu
edit: Mİ9T kullanıyorum sd730 ne kadar götürür diye bu yüzden sordum
iPhone'un bataryasını değiştirirsen, 3.5 belki 4 seneyi görürsün. Güncellemelerle onda da takılmalar başlıyor ama Android'in orta segmentine göre daha fazla gideceği kesin.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
iPhone'un bataryasını değiştirirsen, 3.5 belki 4 seneyi görürsün. Güncellemelerle onda da takılmalar başlıyor ama Android'in orta segmentine göre daha fazla gideceği kesin.
Yanlış mı anladım iphone 5s mi 9t'den daha fazla mı gider diyorsun

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
aslında batarya şiştiği için değişti 50 tl oradan geçirdiler bize ama halen buna rağmen şarjı dayanmıyor şarj aleti taşımak zorunda kaldım ama bunlar artık son buldu çünkü ben İPhone maceramı bitirdim bundan sonra ben artık Xiaomi'ciyim
güncelleme demişken IOS 10.3.3 sürümünde bıraktım klavyede yazı yazarken bütün yazdıklarımı siliyor geç tepki veriyor ş harfine dokunacam başka bir harfi algılıyor bana az cinnet geçirtmedi en basitinden instagramda ana sayfada aşağı inecem inmiyor tam tersini yapıyor

Postacıı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi Samsung galaxy S8 ve Note 8 android 10 almadı bence alınır 8 plus çok iyi bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama oluyorsa iPhone 11 olsun.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ya bu arkadaş hurda bi 5s kullanmış bütün iphone ları aynı sanıyor işte. Eline bi xr xs falan veren olmamış garibin. Çok şeapmamak lazım.
bütün İPhone'ları aynı sanmıyorum 5s'i ilk 3 sene severek kullandım ama son 2 sene benim için bir işkence oldu 5s'ten sonra model yükseltme imkanım olmadı malesef normalde ben 7'ye geçmek istiyordum dolar kuru fırlayınca yeni bir İPhone modeline geçmem imkansız hale geldi açık konuşmak gerekirse geçen sene XR hoşuma gitmişti değer mi değmez mi diye kararsız kalmıştım ama fiyatı çok tuzluydu halen de tuzlu şahsen XR deneyimlemek isterdim ama artık gerek kalmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış mı anladım iphone 5s mi 9t'den daha fazla mı gider diyorsun
reis yanlış anladın drogba reis iphone'ların geneli için dedi batarya değiştirirsen 3,5-4 sene gider demek istedi model ismi vermedi
cidden 5s nereden çıktı ?

Son düzenleme: