iPhone 8 ekranı inanılmaz görünüyor!

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yani güzel olacak gibi: A11 ile coşturacak, ekran ile aşık edecek, kamera ile güzelleşecek, ekran ile sevdirecek, pil ile -umarım- tatmin edecek; fiyatı ile geçirecek. Alır mıyım, sanmıyorum... Daha güzel telefonlar çıkacak. TRT zammından, hele bir de 3.5'lik dolardan sonra geçirmesini ve ruh halimi en güzel anlatacak şarkı:
Ahmet Kaya-Fosso Nejdat
Teşekkürler...

Son düzenleme:

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Begenmedim hala begenmiyorum ve begenmiyicem. Essential phone bile daha iyi duruyor bence. Hala inanmiyorum dikey kamerali ve bu kadar berbat bir tasarimli telefon cikartabileceklerine. Bunlarin tek olayi zaten tasarimdi o da gidecek

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S8 plusı tek geçerim;)
--- Gönderi Güncellendi ---
Parası Samsung'un tadı appleın olacak :D:D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gayet güzel bence piyasayı sallar diyorum.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,387
:D ekran değişimi 3000 tl olacağı için yere düşüp kırıldığında adama kalp krizi geçirttirir fiyatı 5500 tl olacağından çok bir beklentim yok İos özgür bir işletim sistemi olmalı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera çıkıntısıni azaltsalar çerçeveleri küçültülerek olacak benim S7'imde bile yan çerçeveler daha dar şuanki sızıntılar ile karşılaştırıldığında

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Ful ekran iphone.8s artik bu yapinin ustune cikar.ya iyide seven var sevmeyen var.normal gorunumlu telefon devri bitti gibi.illa komple ekran olucak :)

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Kamera çıkıntısıni azaltsalar çerçeveleri küçültülerek olacak benim S7'imde bile yan çerçeveler daha dar şuanki sızıntılar ile karşılaştırıldığında

Aynen cerceveler cok kalin duruyor o yuzden diyorum cerceveler belli olmasa guzel durabilir gerci oyle bile olsa ben tercih etmem kisisel tercihim s8 de bile film izlerken sekilden sekle giriyorum tutma yerleri cok dar