İphone 7Plus'a Geçmelimiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Beyler iphone 5s kullanıyorum satacağım birikimim de var iphone 7 plus rose gold almayı planlıyorum sizce almalımıyım pişman vs olurmuyum iphone alanlara sadece havalı görünmek için vs alıyor diyorlar vs ne düşünüyorsunuz beyler NOT: 5s yerine 6s telefonumuda satabilirim hangisi sizce ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
O fiyata kesinlikle 7 plusdan daha üstün 4 cihaz var , XZ Premium , S8 ve S8 Plus , HTC U11

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
O fiyata kesinlikle 7 plusdan daha üstün 4 cihaz var , XZ Premium , S8 ve S8 Plus , HTC U11
Hocam geçen sene bir ara iphone'dan vazgeçip note 5 almıştım ve cidden kullanamadım kardeşime hediye ettim gitti sen iphone hakkındaki düşüncelerini söyle ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam geçen sene bir ara iphone'dan vazgeçip note 5 almıştım ve cidden kullanamadım kardeşime hediye ettim gitti sen iphone hakkındaki düşüncelerini söyle ?
Ben iPhone hakkındaki düşüncelerimi söylersem beni yaşatmazlar:D:D:D
Bu 4lüden birini almak bence daha mantıklı diyeyim. Sony arayüzüne XZPde bak mağazada yeni samsung arayüzüne S8lerde bak.
HTC U11 iki haftaya gelecek sanırım.

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben iPhone hakkındaki düşüncelerimi söylersem beni yaşatmazlar:D:D:D
Bu 4lüden birini almak bence daha mantıklı diyeyim. Sony arayüzüne XZPde bak mağazada yeni samsung arayüzüne S8lerde bak.
HTC U11 iki haftaya gelecek sanırım.
Hocam dediğin telefonlardan htc dısındakilere baktım fakat ısınamadım hele s8 'e hiç ısınamadım fakat iphone 7plus rose goldu çok beğendım ama alıp pişman olmakta var değilmi kullanan vs varsa bir yardım etseler iyi olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam dediğin telefonlardan htc dısındakilere baktım fakat ısınamadım hele s8 'e hiç ısınamadım fakat iphone 7plus rose goldu çok beğendım ama alıp pişman olmakta var değilmi kullanan vs varsa bir yardım etseler iyi olur.
Benim tanıdığım bu forumda 3 kişi var ikisi iPhone 2gden beri çoğu iPhoneu kullanıp 7 plus 128 ve 256larından S8 plusa başka biri de iPhone 7den S8e geçti aşırı memnunlar.:D

Reaksiyon puanı
258
Kötü söz söyleyenlere kafana takma.Ben de 7 Plus kullanıyorum harika telefon gönül rahatlığı ile geçebilirsin ve bu benim ilk ios telefonum.Bir de en son ki telefonun yine İphone imiş bence 7 Plusa çok rahat bir şekilde geçebilirsin.En az 3 yıl stabil bir şekilde kullanırsın.Bir sorun varsa da yardımcı olurum.

Baran savman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence alma iphone artik havali gorunmek icin olan telefon mesela wifi leri iyi formuyo s7 veya s8 al.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Ben kullanıyorum iPhone 7 Plus ve bu telefona Samsung galaxy S7 edgeden geçtim.Eski bir Samsung kullanıcısı olarak 7 plus Harika bir telefon stabilizedir felan güzel gerçi ilk telefon fabrikadan bozuk geldi ama ertesi gün yenisini verdiler ve çok memnunum tavsiye ediyorum

mehmet-284

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir iki ay daha bekle hocam 8 al daha elle tutulur değişiklikler bekleniyor ben ip 6 dan 7plus rose gold a geçtim benim ekran büyüdü 3d toch geldi derken sevdim telefonu ama sen bekle bir iki ay daha 8 al daha iyi olsun

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yok sen bana android'i aşılamaya çalışıyorsun:)o_O iphone alacağım. en azından kafam kulağım rahat olur
Bir iki ay daha bekle hocam 8 al daha elle tutulur değişiklikler bekleniyor ben ip 6 dan 7plus rose gold a geçtim benim ekran büyüdü 3d toch geldi derken sevdim telefonu ama sen bekle bir iki ay daha 8 al daha iyi olsun
ya hocam 8 bekle 10 bekle nereye kadar :) o kadarda iphone delisi değilim 7 plus u 8 cıkınca ucuzlar alırım eyw :D

mehmet-284

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bekle dememdeki sebep yıl başında ocakta şubatta olsak demem 8 in çıkmasına 2 ay kalmışken bekle işte daha iyi telefonun olsun 7plus ike 6s arasında bir iki değişiklikten başka birşey göremedim 6s al ucuz arıyorsan

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bekle dememdeki sebep yıl başında ocakta şubatta olsak demem 8 in çıkmasına 2 ay kalmışken bekle işte daha iyi telefonun olsun 7plus ike 6s arasında bir iki değişiklikten başka birşey göremedim 6s al ucuz arıyorsan
Ekran büyüdü ,3 d touch geldi ,çift kamera özelliği geldi ,ram arttı ,depolama arttı,Batarya gücü arttı.Sizin saydığınız iki özellik harici başka farklarda var.Üstelik 1 sene fazla güncelleme alacak.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yok sen bana android'i aşılamaya çalışıyorsun:)o_O iphone alacağım. en azından kafam kulağım rahat olur

ya hocam 8 bekle 10 bekle nereye kadar :) o kadarda iphone delisi değilim 7 plus u 8 cıkınca ucuzlar alırım eyw :D

Boşa bekleme apple fiyat standartları gereği o telefon 4 milyar civarı seyreder alacaksan şimdi al

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
iPhone 7 plus 128gb kullanıyorum. Çok memnunum iPhone 6'dan geçtim. 5s'ten her türlü geçilir. Çok ciddi bir hız ve kalite farkı göreceksiniz :)

Son mesajlar