iPhone 7

Bu konuyu okuyanlar

atah4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fazla oyun oynayan biriyim iphone 7 almayı düşünüyorum fazla bilgim yok ben bunun ram ını depolamasını bataryasını falan değiştirebilir miyim

Son düzenleyen moderatör:

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Batarya hariç değişim olmaz.
Olur hemde nasıl olur. iPhone depolamalarında senelerdir yükseltme oluyor. YouTube de videolar mevcut. Anakart üzerinde işlem yapıyorlar. Ülkemizde yapan yerler var. Ne kadar fiyat isterler bilmem. Batarya ve depolama kısacası iPhone de değişir.

Böyle bir videoya denk geldim

ahmensrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yüksek oyunlar için çok tavsiye etmem.
ben de şuan kullanıyorum batarya ve Pubg mobile performansından hiç memnun değilim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Olur hemde nasıl olur. iPhone depolamalarında senelerdir yükseltme oluyor. YouTube de videolar mevcut. Anakart üzerinde işlem yapıyorlar. Ülkemizde yapan yerler var. Ne kadar fiyat isterler bilmem. Batarya ve depolama kısacası iPhone de değişir.

Böyle bir videoya denk geldim
Bu tarz saçma yöntemlere inanmıyorum açıkçası. Marka hariç yapılan müdahale benim için yok hükmündedir. Hem garantisi gidecek hem bir sürü para vereceksin, elinde kalmayacağı da muamma.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Bu tarz saçma yöntemlere inanmıyorum açıkçası. Marka hariç yapılan müdahale benim için yok hükmündedir. Hem garantisi gidecek hem bir sürü para vereceksin, elinde kalmayacağı da muamma.
Öyle veya böyle adamlar yapmışlar. İşe yarıyor mu yarıyor. Zaten garantiyi filan düşünen olsa bu depolama işine hiç girmez. Ki video da bunu yapanda bu tamir işlerinin içinde.
Kullanıcılar tarafından telefonlara modifikasyonlar yapılabilir. Mühendislik sadece üreten firmadan ibaret değil sonuçta.

Başka bir ilginç video ise adam 3.5 mm girişi olmayan iPhone giriş yapıyor

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Fazla oyun oynayan biriyim iphone 7 almayı düşünüyorum fazla bilgim yok ben bunun ram ını depolamasını bataryasını falan değiştirebilir miyim
Batarya hariç değişim olmaz diye düşünüyorum.Bu saatten sonra iPhone 7 alınmaz.İphone alacaksan ikinci el 8 yada bütçeyi arttırıp Se 2020 almanı tavsiye ederim.