iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Neden ki? Anladığım kadarıyla şarj sorun oluyor da neden bulaşma teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Şu an şarjım bi günü rahat çıkarıyor. Arkadaşım da ıphone 7 var o da bi gün çıkarıyu memnun yani

Bulaşma dememin sebebi şarj problemi yaşayabilirsin diye düşünüyorum bende okuyorum forumda bir günü çıkarıyor diye ama sonuçta 1960 mah pili var ve fiyatı 3.299 tl sen androidden iosa geçmek istiyorsan geç ama ben plus modele alıştığım için artık ufak telefon hoş gelmiyor bana ve fiyatı çok yüksek o özellikte bir telefon için

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bulaşma dememin sebebi şarj problemi yaşayabilirsin diye düşünüyorum bende okuyorum forumda bir günü çıkarıyor diye ama sonuçta 1960 mah pili var ve fiyatı 3.299 tl sen androidden iosa geçmek istiyorsan geç ama ben plus modele alıştığım için artık ufak telefon hoş gelmiyor bana ve fiyatı çok yüksek o özellikte bir telefon için
Tamam hocam. Allah razı olsun. Gmrüşlerinizi değerlendircem

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
11.1 beta 5 pilin maşallahı var
0fc27320915599ed5396a290bb25c549.jpg

Pil %24 ve güç tasarrufu %44 ten beri açık. Çoğunlukla skype araması, instagram ve youtube kullandım

KenobiLethe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple yayınlarsa inşallah Final sürüm beklerken adamlar 11.2 beta sundular

KenobiLethe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek beklentim şarj konusunda ciddi iyileştirmeler sunabilmesi. Umarım beklentimi karşılar

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Hızlanmış geldi bana şarj için şuanlık bişey diyemem

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Alalı 1 yıl oldu telefonu. Aradan kaç güncelleme geçti hala kasan şeyler var

Youtube, Tapatalk, Onedio, İnstagram, Google Maps vs bunlarda aşağı yukarı kaydırma yaptığımda hep takılma yani scrolling lag oluyor sizde de aynı durum var mı?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Alalı 1 yıl oldu telefonu. Aradan kaç güncelleme geçti hala kasan şeyler var

Youtube, Tapatalk, Onedio, İnstagram, Google Maps vs bunlarda aşağı yukarı kaydırma yaptığımda hep takılma yani scrolling lag oluyor sizde de aynı durum var mı?

Cok sukur yok.se kullanicisiyim.model nedir?

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Temiz kurulum niye yapayım? Yedeğimi yüklemek zorunda kalacağım tekrardan

Öyle rahatsız edici bi takılma yaşamadım bende 7 plus kullanıyorum eğer rahatsız edici düzeydeyse bence temiz kurulum yapmalısın başka türlü düzelmez yedeği geri yükleyeceksen yapmana gerek yok tabi bi anlamı kalmıyor geri yükleme yapınca

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Ios 11.1 i temiz kurulum ile kurdum ama saçma sapan garip şeyleri var geçişler hafif takılıp şak diye geçmesi instagramda dolaşırken bazı yerlerin saçmalaması

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
iTunes'e bağladım güncelleme çıktı oradan güncelledim

Anladım benim bildiğim kadarıyla geri yükleme yapılması lazım ve güncelleme bitince yeni bir iPhone olarak ayarla deyip sıfırdan bir kurulum yapılması lazım temiz kurulum denilen olayın gerçekleşmesi için ama tabiki herşey siliniyor öylede rehber resimler vesaire

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Anladım benim bildiğim kadarıyla geri yükleme yapılması lazım ve güncelleme bitince yeni bir iPhone olarak ayarla deyip sıfırdan bir kurulum yapılması lazım temiz kurulum denilen olayın gerçekleşmesi için ama tabiki herşey siliniyor öylede rehber resimler vesaire
Ben güncelle diyerek yaptım o şekilde olunca eski ıos sürümünü siliyor dün 2.80 gb civarı dosya indirdi 11.1 i eski dosyaları silip sıfırdan yüklüyor

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Arkadaslar belki bir aksaminizi alir ama sonuc itibariyle deger mi bi bakmak lazim.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Ben güncelle diyerek yaptım o şekilde olunca eski ıos sürümünü siliyor dün 2.80 gb civarı dosya indirdi 11.1 i eski dosyaları silip sıfırdan yüklüyor

Öyle oluyorsa o da sıfırdan kurulum olmuş sayılır ama nasıl sorun yaşarsınız anlamış değilim benimde kafam karıştı şimdi :)

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Arkadaşlar sıkıntı ios’da. Apple 3 yeni telefon çıkarmış bizim gibi eski nesil cihazlarının süper çalışmasını tabii ki istemeyecek

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Oyle bir hata yaparsa kendi kaybeder.her sene yeni cikani almak olmayacak is.