iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Diyorum ya ne kullanıyorsunuz Tahammül edilecek birşeyse bekleyin hem yeni iPhone çıkınca 7 Plus fiyatı düşer olmadı yine bekleyin bence yeni iPhoneda hızlı şarj vb özellikler gelir belki
Valla sabredılcek gıbı degıl home tusu olmayan ıphone degildir benim için

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
telefonla konuşurken bile ses gitmiyor beyler yok mu yardımcı olabilecek :(

iğneyle mikrofonu temizlemeye çalıştım düzelmedi

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Daha önce başıma gelen yok mı?

Değişim nasıl yaptırabilirim kasa açılınca su geçirmezlik gidiyor :/

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar hücresel veriyi açtıktan veya kapadıktan sonra geri gelmek için ayarlar yazısına tıkladığımda birkaç saniye sonra geri geliyor sizdede böyle birşey var mı bi deneyebilirmisiniz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar hücresel veriyi açtıktan veya kapadıktan sonra geri gelmek için ayarlar yazısına tıkladığımda birkaç saniye sonra geri geliyor sizdede böyle birşey var mı bi deneyebilirmisiniz ?
İşlemci tam hücresel veriyi kapatmaya çalışırken siz ayarlara dönmek için tıklarken işlemci iki işlemin birden gelmesinden dolayı tıkanıyor olabilir .
Aslında A10un böyle birşey yapmasının imkanı yok . Cihazı bi yeniden başlatmayı deneyin cacheleri temizlesin. Ondan sonra kullanın bir daha olacak mı bakalım .

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İşlemci tam hücresel veriyi kapatmaya çalışırken siz ayarlara dönmek için tıklarken işlemci iki işlemin birden gelmesinden dolayı tıkanıyor olabilir .
Aslında A10un böyle birşey yapmasının imkanı yok . Cihazı bi yeniden başlatmayı deneyin cacheleri temizlesin. Ondan sonra kullanın bir daha olacak mı bakalım .

Keşke yapmasa ama yapıyor maalesef yeniden başlatınca daha hızlı tepki veriyor şimdi teşekkürler :) aşağı doğru inerkende yine o menüde kasma yapıyor cihaz o düzelmemiş ama

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,545

Eşimdeki 7 plus u
Şimdi kontrol ettim 2 defa hem açıp hem kapatarak baktım
Kasma takılma herhangi bir sorun yok.

5s te bile olmuyor düşün artık

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Eşimdeki 7 plus u
Şimdi kontrol ettim 2 defa hem açıp hem kapatarak baktım
Kasma takılma herhangi bir sorun yok.

5s te bile olmuyor düşün artık

Hücresel veride aşağıya doğru inerken yazılar titriyor bende birde interneti açar açmaz ayarlar yazısına tıkladığımda geç geri geliyor ama onu anladım Murat arkadaşımızın dediği gibi İnternet açılmadan başka bir işlem yaptığım için geç dönüyor

Thurisaz

Asistan
Reaksiyon puanı
13
--- Gönderi Güncellendi Adana'da resmi apple yetkili servisi var mı? Bilen varsa bilgilendirirse çok çok sevinirim lütfen acil
--- Gönderi Güncellendi ---
Battery Life: check device's runtimes App Store’da
şu uygulamayla pilin ne kadar mAh i kaldığına bakabilirsin. Ona göre hareket edersin. Ayrıca eski iphone 6ımda aynı şeyi yaşamıştım telefonu sıfırladıktsn sonra kendine geldi bende pilin öldüğünü sanmıştım.

https://i.hizliresim.com/vpRbjm.png Bu ne anlama geliyor???
Merhaba bırsey soracağım iphone 7 Plus alınır mı hala biliyorum iphone 8 mi bekleyeyım yoksa 1 sene oldu ıphone gerı donmek istiyorum :((
Apple alma. Sony al huawei al htc al ama apple alma

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum tanıyan tanıyor neyse bir ikilime düştüm konu hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istedim

Elimde iPhone 7 Plus 128 gb mat var 7 ay oldu ve şimdi iPhone 8 netleşti gözüme aklıma takıldı

Satsam 4100 civarı bir param olacak ve tahmini iPhone 8 6200 küsür fiyatı olacak kendi görüşümce ne yapsam bilemedim açıkçası 1000 lira da kenarda duruyor iPhone 8 için 7 mi satsam ne kullanacam 6 7 ay orası çok kötü işte

Şu hızlı şarj yok mu ortalığı bozuyor arkadaş

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Bu millet androidi nasıl kullanıyor ya.

Telefonu servise verdim, 2 gündür zor dayanıyorum bu ne biçim arayüz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kasma yok iosa göre çok karışık

s7 edge aldım ödünç olarak.

3 aylık 7 plusumun mikrofonu bozuldu.
Play Storea gir kendine uygun launcher ara menüsü olmayan Nova launcheri deneyebilirsin. Özelleştirme seçenekleri de çok onda
6.0.1de menü çekmecesini kapatabiliyorduk 7.0da kaldırdılar sanırım

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Şu ana kadar yapılan işlemler aşağıdaki gibidir.

ALT MİKROFONDA DELİKLER VAR.ÜCRETLİ OLARAK CİHAZ DEĞİŞİMİ YAPILABİLİR.1870-1920 TL.

Cihaz Durumu : Ödeme Bekliyor

Son Güncelleme : 20.06.2017 - 17:58:17

3 AYLIK cihazın mikrofonu nasıl deliniyor ?

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ön kamera - arka kamera ile video çekerken seste sorun yok sesli not-whatsapp-snap gibi uygulamalarda gitmiyor
default_biggrin.png

ve bunun için 2000 tl istiyorlar

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ön kamera - arka kamera ile video çekerken seste sorun yok sesli not-whatsapp-snap gibi uygulamalarda gitmiyor
default_biggrin.png

ve bunun için 2000 tl istiyorlar
İzinlerden Ses kullanımına izin verin olsun bitsin:D

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
iPhone 7 cihazım durup dururken kafayı yedi arkadaşlar. Cihaz bu durumdayken çok ısındı. Cihazı kapatıp bir süre bekledikten sonra tekrar açınca sorun düzeldi. Videoyu izleyin lütfen.

emir4256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir S7 kullanıcısıyım. S7 Edge değil.
Bu forumda bir çok kişiye S7 ve S7 Edgeyi öneriyorum. Madem bu cihazın bir sorunu var ben bu cihaz yerine telefon önerisi isteyen kişilere başka cihaz önereyim o çok stabil iphone 6si 7yi mesela.
Siz dediniz kasıyor biz dedik kanıtlayın bunun çocukça bir tarafı yok gayet normal bir hareket bu, kanıt istemek.
Youtubeden bende size iPhone 7nin iPhone 6sin 7 plusun takılma donma yaşadığı videoyu bulabilirim. Hatta girip kendiniz bakabilirsiniz.
Hatta bu forumda şarjı su gibi içen assitive touch donan insanların yorumlarınıda getirebilirim.
Biz S7 ve S7 Edge kullanıcıları olarak kastığına dair bir kanıt istedik siz atacağım dediniz tekrar söylüyorum bizim isteğimiz çocukca değil gayet normal bir davranış. Hatta videoyu biz istemedik siz isterseniz atayım dediniz. Biz tamam dedik. Madem atmayacaksınız demeyin konu kapansın. ,
Benim veya bizim yaptığımız çocukca bir hareket değil tekrar söylüyorum üstüne basa basa söylüyorum forumda birçok kişiye S7 veya S7 Edge öneriyorum varsa cihazın sorunu öğreneyim BAŞKA cihaz önereyim. Ben üşeniyorum SDN editörleri varken dediniz. Kerem enginar geldi kasmıyor dedi hala bir uğraş içindesiniz. İlla youtubeden bir video bulup atacaksak buyrun izleyin. Burda işim bitti. Sizin ve burdaki fanatiklerin(size fanatik demiyorum) cevaplarına karşılık vermeyeceğim.İyi günler .
Kardeşim bu telefonu adam garantiye vermiş telefon hatalıymış yenisi vermişler boş yapma ;)
Bekliyorum.
Şuan kendi telefonumda 20 uygulama açık ve bir takılma yok
samsung un sahibinin oğlu olsan samsung u bu kadar övmezsin be abi :D

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iPhone 7 cihazım durup dururken kafayı yedi arkadaşlar. Cihaz bu durumdayken çok ısındı. Cihazı kapatıp bir süre bekledikten sonra tekrar açınca sorun düzeldi. Videoyu izleyin lütfen.
Telefonu orjinal sarj ile şarj ediyor musun , bide telin ekrani değişim oldu mu

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Kardeşim bu telefonu adam garantiye vermiş telefon hatalıymış yenisi vermişler boş yapma ;)

samsung un sahibinin oğlu olsan samsung u bu kadar övmezsin be abi :D

Garanti hakkında bilmeden konuşmayın 5 aylık cihaza 2000 tl para istediler.

Applenin de samsungdan farkı yok servis konusunda.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Garanti hakkında bilmeden konuşmayın 5 aylık cihaza 2000 tl para istediler.

Applenin de samsungdan farkı yok servis konusunda.

Eğer Apple 5 aylık cihaza 2000 tl istediyse kullanıcı hatası vardır. Ben 2 yıldır hoyrat kullandığım iPhone 6 cihazımı 2 hafta önce servise verdim arızlardan dolayı ve cihaz değişimi oldu. Dün elime geçti. Ankara'dayım bu arada.