iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
arkadaşlar iphone 7 128 gb turkcellin sitesinden baktım 3439 tl gibi bir fiyat çıkardı sepete ekle diyorum ama ben türkcell müşterisi değilim bu şekilde sisteme giriş yapamıyorum turkcell müşterisi olmayan peşin paraya türkcellin sitesinden alışveriş yapamıyo mu?
2.sorum ise şu aranızda hiç türkcellden alan varmı turkcell garantisi diye bir ibare var bu ne demek ordan alırsam telefonum apple garantisinde olmayacak mı ? şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için
Peşin alacaksanız neden Türkcell'den alıyorsunuz
Apple dan alın bence. Daha avantajlı

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Peşin alacaksanız neden Türkcell'den alıyorsunuz
Apple dan alın bence. Daha avantajlı
sordum sadece apple da 3650 bu arada havale ile 3503 e geliyor turkcellde 3439 tl havale inidirimide oluyosa 3400 civarına gelir bende zaten elden alma taraftarıyım eğer ki TİM lerde de fiyat değişmiyosa o zaman alınabilir turkcell den değişisen her hangi bir şey olmaz daha ucuza almış olurum sadece

M

Murat Burç

SDN Okuru
sordum sadece apple da 3650 bu arada havale ile 3503 e geliyor turkcellde 3439 tl havale inidirimide oluyosa 3400 civarına gelir bende zaten elden alma taraftarıyım eğer ki TİM lerde de fiyat değişmiyosa o zaman alınabilir turkcell den değişisen her hangi bir şey olmaz daha ucuza almış olurum sadece
Apple iPhone 7 128 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı
Hepsi burada reyiz akar
128liklerin içi deki en ucuz da jet Black ilginç bir şekilde talep yoktur belki

M

Murat Burç

SDN Okuru
eyvallah kardeşim ama jet black kesinlikle almayacağım renk zaten elimdeki telefonlar çabuk çiziliyo ona katlanamam ve internet telefon almak teknolojik eşya almak ne bilim hep bana yanlış gelmiştir internetten çok alışveriş yaparım ama bu denli pahalı telefon pc falan almadım pekte alacağımı zannetmiyorum
Valla kendin bilirsin fiyatlar uygun
İnternet alışverişi iyidir hepsi burada doğan grubuna ait sorun çıkacağını düşünmüyorum. Burdan alışveriş yapan çok kişi var sorunları yok benden sana tavsiye burdan al geç
Mat siyah da 3465 tl ama turkcell fiyatıdır uygun muş alabiliyorsan ordan al

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Valla kendin bilirsin fiyatlar uygun
İnternet alışverişi iyidir hepsi burada doğan grubuna ait sorun çıkacağını düşünmüyorum. Burdan alışveriş yapan çok kişi var sorunları yok benden sana tavsiye burdan al geç
Mat siyah da 3465 tl
sevmememin yanında ben sakaryada okuyorum haftasonu gidip alcam kendi telefonumu anneme vereceğim için alıp gelmem lazım cuma gidip pazar öğleden sonra döneceğim telefonsuz dönmek çok mantıklı değil yolda insan başına herşey gelebilir pazartesi-salı anca gelir sorun biraz yani

M

Murat Burç

SDN Okuru
sevmememin yanında ben sakaryada okuyorum haftasonu gidip alcam kendi telefonumu anneme vereceğim için alıp gelmem lazım cuma gidip pazar öğleden sonra döneceğim telefonsuz dönmek çok mantıklı değil yolda insan başına herşey gelebilir pazartesi-salı anca gelir sorun biraz yani
Neyse hayırlı olsun simdiden

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Apple'dan alırsan 14 gün içersinde koşulsuz şartsız iade hakkın var.
Ayrıca Türkcell nakit satmıypr

Equalizer41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apple in premium saticilarindan alin troy veya pupadan onlar da ayni fiyat apple sitesiyle

M

Murat Burç

SDN Okuru
apple in kendi sitesinde 109.00 tl kulaklık bence kulaklık almışken orjinal iphone kulaklıgı al derim
Apple kulaklığı güzel kulaklık kabulüm fakat senheiser in 150-200 Tllik kulakları ile yarısabilir mi ?

İmkanı varken daha iyi kulaklık alsın
Applein iyi ürettiği kulakları Beats onlarda malumunuz 700-800 tl

Mcnesh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar iphone 7 plus gümüş aldim. Buna uygun ekran koruyucu ve kap onerebilir misiniz? O kadar para verdim telefonun iyi korunmasini istiyorum. Ama kapta korucak diye zirh gibi olmasin istiyorum. Şık olsun , ince olsunama taş gibide korusun

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
arkadaşlar pupadan almaya karar verdim bursada mağzasıda varmış sitesine bakınırken gördüm ''Ürünlerimizde oluşacak herhangi bir problemde Pupa Yetkili Servisi'ne başvurmanız gerekmektedir.''diyo apple garantili değil mi pupa?

jragentsmith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce 7 almıştım aldığımdan beri assesive touch kullanmama rağmen bugün home tuşu da dahil tüm tuşların çalışmadığını farkettim ve telefonu kapattım kapattıktan sonraki ilk 2 denemem de telefon açılmadı 3. De tekrar açıldı ve şu an çalışıyor daha önce böyle bi durumla karşılaşan yada bir sorun olduğunu düşünen var mı ?

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
arkadaşlar pupadan almaya karar verdim bursada mağzasıda varmış sitesine bakınırken gördüm ''Ürünlerimizde oluşacak herhangi bir problemde Pupa Yetkili Servisi'ne başvurmanız gerekmektedir.''diyo apple garantili değil mi pupa?
Başvurunca onlar Apple'a yolkuyor diye biliyorum.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Apple Türkiye garantili

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaşlar video çekerken cızırtı sesinden bahsedilmiş. bende okuduktan sonra denemek istedim ve gerçekten videoda arka planda hışırtı cızırtı sesi oluyor. acaba güncellemeyle düzelebilecek bir sorun mu bu?

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Parmak izi sorununu elimin her tarafını her açıdan okutarak çözdüm gayet iyi şuan:) ips 10.2 beta yükledim gayet iyi genel bir bug azalması gördüm. Başka sorunum yok. Güzel cihaz

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Gözle görülür bir akıcılık var. 3 yeni duvar kağıdı gelmiş ayrıca yeniden başladığında çift doğrulama protokolünüde devreye sokmayı öneriyor ben yaptım gayet tatminkar