İphone 7 ses sorunu

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cihazı yeni aldım daha 1 senedir kullanıyorum telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa,ya gitmiyor yada çok kısık şekilde gidiyor konuştuğum 10 kişiden 7 si bana sesin gelmiyor diyor ne yapmalıyım bilgisi olan varmı

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Cihazı yeni aldım daha 1 senedir kullanıyorum telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa,ya gitmiyor yada çok kısık şekilde gidiyor konuştuğum 10 kişiden 7 si bana sesin gelmiyor diyor ne yapmalıyım bilgisi olan varmı

Benim telefonda da cızırtı sorunu vardı garantiye gönderdim geldiğinde ahize, hoparlör, mikrofon değişmişti. Sizde gönderin bence.

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim telefonda da cızırtı sorunu vardı garantiye gönderdim geldiğinde ahize, hoparlör, mikrofon değişmişti. Sizde gönderin bence.
Peki sizden herhangi bi ücret talep ettilermi ettiyseler ne kadar tuttu

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki önereceğiniz bi apple servisi varmı bazıları iyi diyolar bazıları kötü diyolar

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Peki önereceğiniz bi apple servisi varmı bazıları iyi diyolar bazıları kötü diyolar

Bulunduğum şehir sebebiyle bana en yakın servis Konya’da ki Gürgençler servisiydi. Daha önce de iPad’ imi gönderdim değişim yapmışlardı ben bi sıkıntı yaşamadım.

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok saol yardımcı olduğun için

Son mesajlar