İPhone 7 Plus sıfır telefon şarj erken bitme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

vatanalimsolhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
26 Ocak 2020 de vatan computurden sıfır iPhone 7 Plus aldım bugün tam 9 gün oldu son 3 gündür şarj çabuk bitmeye başladı ilk zamanlar şarjı çok güzel gidiyordu sonradan 4 5 gün geçtikten sonra şarjın çok çabuk bittiğini farkettim %100 yapıyorum arka planları kapatarak internette geziniyorum 3 4 dakikada 1 şarjım gidiyor parlaklığı çok az açtığım halde şarjım %100 ken kilitleyip 2 3 saat dokunmadığım zaman tekrar açtığımda ya %100 yada %99 oluyor bana yardımcı olurmusunuz yazılımsal sorunmudur bu acaba Apple zorlu center’i aradım getirin yazılımsal sorun olabilir dediler Beklersiniz yazılım atarız dediler resimlerede bakabilirsiniz 18 dakikaya %47 den %42 ye düştü %5 kayıp oluştu.

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
26 Ocak 2020 de vatan computurden sıfır iPhone 7 Plus aldım bugün tam 9 gün oldu son 3 gündür şarj çabuk bitmeye başladı ilk zamanlar şarjı çok güzel gidiyordu sonradan 4 5 gün geçtikten sonra şarjın çok çabuk bittiğini farkettim %100 yapıyorum arka planları kapatarak internette geziniyorum 3 4 dakikada 1 şarjım gidiyor parlaklığı çok az açtığım halde şarjım %100 ken kilitleyip 2 3 saat dokunmadığım zaman tekrar açtığımda ya %100 yada %99 oluyor bana yardımcı olurmusunuz yazılımsal sorunmudur bu acaba Apple zorlu center’i aradım getirin yazılımsal sorun olabilir dediler Beklersiniz yazılım atarız dediler resimlerede bakabilirsiniz 18 dakikaya %47 den %42 ye düştü %5 kayıp oluştu.
Getirin dedilerse, götürün.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İlk birkaç gün (10-15 gün gibi) batarya sapıtabiliyor (bende de sapıtmıştı ama sonradan düzeldi, cihaz 6S+).

vatanalimsolhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aradım müşteri hizmetlerini bugün uzaktan kontrol sağladı Apple destek ile tanıya başla dedi yaptım bir sorun yok dedi e postanıza mesaj attık dedik inceleyin o makaleyi dedi eğer olmazsa bidaha arayın yardımcı yine olalım dediler ve açtım inceledim makaleyi işime yarayan hiç birşey yok

vatanalimsolhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet benimkide 1 hafta önce düzeldi sonunda