İos 7 Beta 4 Şarj ve Isınma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

xtrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Herkese Merhaba ;

Arkadaşlar Telefonum İphone 5 A1428 Modeli, Beta 3 Kullanmakta idim OTA güncelleme ile İos 7 Beta 4 Yükledim,
Fakat Gözlemlediğim Telefonu doğru düzgün kullanmadan %100 olan şarjı 3 saatten az bir sürede bitiriyor, Hatta telefonu biraz kullandığımda bu süre 2 saatin altına düştü. Ve Telefon İos 7 Beta 4 de bir önceki betaya göre daha fazla ısınıp şarjı daha çabuk tüketti, Bende Telefonu Komple silip acaba sistemsel bir sıkıntı yada bişey mi var diyip Beta 4 ü indirip sıfırdan kurdum fakat değişen hiçbir şey olmadı. İnternette araştırdım fakat bu konuda hiç kimse hiçbirşey yazmamış, Tam Tersi Beta 4 ün daha az ısındığı ve şarjın daha çok gittiği söylenmiş.

Yaptığım Tespitler Sonucunda :

İos 7 Beta 4 İphone 5 A1429 Modellerinde Hiç Bir sıkıntı Olmadan beta ' e göre Stabil Çalışıyor Isınmıyor Fakat ;

İos 7 Beta 4 İphone 5 A1428 Modellerinde Aşırı derecede ısınıp Şarjı çok çabuk tüketiyor (3g açık olarak Kullanıma göre 2-3 saat gibi Bir Süre )

ayrıca 3g ve wi-fi yi kapattığımda ısınma olmuyor, şarj süresi normale dönüyor. İos 7 Beta 4 İphone 5 A1428 Modelinde aşırı ısınıp şarjı çok çabuk tükettiğinden dolayı, ios 6 ya geri dönüş yaptım.

Bu Konu Hakkında düşüncelerinizi Paylaşırmısınız ?

omercii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ilk defa boyle bir yorum gordum. Bence bi 6'ya donup direk beta4 yukle.

xtrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Sabah Onuda Denedim, Fakat Değişen Hiç bir Olmadı, aynı Isınma ve aynı şarj sorunu devam etti. Acaba İphone 5 A1428 Modelinde İos7 Beta 4 Kullanan varmı Varsa izlenimlerini yazabilirmi ?

kingofsword

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Özellikle 3G nin açık olması şarj tüketimini arttırır. Isınmaya da yol açar. Ben iPhone 4S de beta 4 e geçtim ve şarj kullanımı ciddi ölçüde düzeldi ve pek ısınma olmuyor. 3G yi hiç kapatmıyorsan ve telefonu çok kullanıyorsan hızlı şarj tüketimi normaldir. iOS 6 ya dönüp telefonu bi dene. Aynı sorunlar devam ediyorsa bi servise götür.

omercii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 saat kesinlikle normal degil. Zaten ilk mesajda belirtildigi gibi cok az kullaniliyormus.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ben de 4s e yeni yükledim.Şimdilik gayet stabil daha sonra ne olur bilemiyorum.Şarj da ettim bir ısınma ile karşılaşmadım.Gayet süratli gibi.Bakalım ilerki günlerde göreceğiz.Şimdilik bir sıkıntı yok.

xtrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum da 24 Saat 3g şebekesi ve Wi-fi açık, İos 6.1.4' de kesinlikle hiç bir sorunum yok, Ayrıca Bu sorunları beta 3 de bile yaşamıyordum. Acaba iphone 5 A1428 Modelleri için Beta 4 Hatalı mı oldu, Öünkü A1429 Modellerinde Hiç bir Sıkıntı yok.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben 4s de beta4 e geçtiğimde şarj hissedilir derecede düzeldi (ios6 daki gibi oldu) ısınma neredeyse bitti. 3g ve wifi sürekli açık.

xtrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 A1428 Modelinde İos 7 Beta 4 Yükleyen Varmı Acaba ?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
En iyisi benim gibi final sürümü çıkmadan hiçbirini yüklememek.

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir sorum olacak: şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür oradaki gibi udid kaydı olmadan beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direk olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?

xtrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir sorum olacak: şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür oradaki gibi udid kaydı olmadan beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direk olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?

Hic bir şekilde bi sorun olacağını zannetmiyorum, yüklersin eger ki bi sorun ile karşılaşırsan tekrar eski yazılımına geri dönersin, bi sıkıntı olucağını zannetmiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

En iyisi benim gibi final sürümü çıkmadan hiçbirini yüklememek.

Aslında haklısın ama teknoloji merakı iste surekli olarak bir yenisini istiyoruz, doyumsuz insanoğlu.

Bu arada iphone 5 ios 7 beta 4 te tek sorun yaşayan ben miyim ? Hala kimseden cevap yok

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Şuan beta aşamasında her ne kadar iyileştirmeler olsada final sürümünü beklemek en dogrusu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iPhone 5 a1428 modeli 3G yi acinca cok kkiziyor bu neden böyle oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Haklisin ayni sorun bendede var sevrisine gittim yeni guncellenmeyi bekleyin diyorlar tek degilsin:( 24 eylulde 7.0.1 4s icin cikicakmis

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4s kullanıyorum ios 7 yi yükledim bir haftadır sıkıntı yoktu gece yatarken yüzde 41 olan şarj sabah yüzde 1 e düşmüş şarj etmeyi denedim 1 saat yüzde bir olarak kullandım sonra şarj etmeyi denedim hala yüzde 1 de duruyodu kapatıp açayım dedim bir daha açılmadı 6 saat sonra şarja tekrar taktım açıldı çok yavaş bi şekilde yüzde 5 e kadar doldu sonra birden yüzde 100 oldu sonra şarjdayken yavaş yavaş düşmeye başladı şuan da sürekli yüzde 1 de kapanacak die şarjdan çekemiyorum sanırım ios 7 denilen beladan kaynaklanıyodur diye düşünüyorum sizce nasıl düzeltebilirim ? teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4s kullanıyorum ios 7 yi yükledim bir haftadır sıkıntı yoktu gece yatarken yüzde 41 olan şarj sabah yüzde 1 e düşmüş şarj etmeyi denedim 1 saat yüzde bir olarak kullandım sonra şarj etmeyi denedim hala yüzde 1 de duruyodu kapatıp açayım dedim bir daha açılmadı 6 saat sonra şarja tekrar taktım açıldı çok yavaş bi şekilde yüzde 5 e kadar doldu sonra birden yüzde 100 oldu sonra şarjdayken yavaş yavaş düşmeye başladı şuan da sürekli yüzde 1 de kapanacak die şarjdan çekemiyorum sanırım ios 7 denilen beladan kaynaklanıyodur diye düşünüyorum sizce nasıl düzeltebilirim ? teşekkürler...

Aynı sorunu şuan bende yaşıyorum yardımcı olunursa sevinirim şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde de ios 7.0.2 yükledim telefonum sarj olmuyor sarj aletını takınca telefonunuzla uyumlu olmayabılır dıyor ve dolmuyor sarjım. bı bılgınız var mı bu konuda ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 5s kullanıyorum. ios güncelledim şu anda şarjım 3 saat bile gitmez oldu. ne yapmalıyım?

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar ben 5s kullanıyorum. ios güncelledim şu anda şarjım 3 saat bile gitmez oldu. ne yapmalıyım?

Biraz daha detay verebilir misiniz hangi surumden hangi surume yukseltiniz yukleme sekliniz telefondanmi yoksa pcdenmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıpone 5 kulanıyorm vifi ile şarz bitene kadar nete girsem sorun yok fakat 3g denen naleti açar açmaz kendiliğinden ısınmaya başlıyor ve takır takır şarz düşüyor kapatınca normale dönüyr. hatım vodafone...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4 s kullanıyorum. ios 7.0.6 yüklü. kırma yapmadım. ben de bir kaç haftadır. şarjı birden %1 e düşme, sonrasında şarja takınca birden %40 lara çıkma oluyordu. ancak bir kaç gündür tlf çok ısınıyor ve şarjım çook çabuk gidiyor. sabah evden çıkarken %98 olan şarj işe gelince 3g ve hücreseli açtıktan 1-1,5 saat sonra %30 a düştü ve tlf inanılmaz ısındı. korktuğum için tlf kapattım ve bir kaç dk sonra tekrar açtım. 3g ve hücreseli tekrar aktive ettiğim zamanda aynı problemle tekrar karşılaştım. ne yapacağımı bilmiyorum. recai ergün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun oynarken internete girirken çok aşırı ısınıyor iphoneyi elimle tutamaz şekle geldi yazın napıcaz tlf patlıcak heralde :D

Son mesajlar