iPhone 7 Plus mu? Samsung Galaxy S8 Plus mu?

İphone mi Samsung mu

• İphone 7 Plus

• Samsung Galaxy S8 Plus

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Şuan Samsung Galaxy S8 Plus kullanıyorum, kafam iphone ye kayıyor nedense, halâ eksikler var android ve samsung camiasında sanki gibi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Her türlü her yönden Galaxy S8 Plus önde ve tavsiye ederim

Kadirizm16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S8 plus al bence ios cuyum severim iphone ama para vereceksem s8 alırım film çok izliyorum o ekranda harika olur

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Uzun süre samsung kullanmış biri olarak söylüyorum (Şuan İphone 6S kullanıyorum) samsung'un verdiği zevki hiç biri vermiyor

Reaksiyon puanı
11
Ne gibi eksik peki bu paylaşmak isterseniz
Mesela cihazı alalı 3 hafta oluyor, bu cihazdan önce LG G2 kullandım yaklasık bi 4 yıl, o kadar eski bi telefon dahi bu güne kadar bana tık demedi en son ekranı gitti, pil performası düştü değiştirdim, s8+ da 4 gb ram var ama ne hikmetse boş alan 1.2 gb hemde arka planda yenileme kapalı, rami temizliyorum belli aralıklarda, sürekli tüm uygulamaları kapatıyorum ama bu arkadaş ara ara tarayıcıda bazen uygulamalarda donma kasma durduruldu hatası gibi sorunlarla karşıma çıkıyor, 3500 mah batarya günde rahat iki şarj, normal sıradan bi kullanıcıyım abartı bi cihaz kullanımım da yok, gece uykudan önce kenara koyarsın sabaha %15-20 şarjda kayıp, genel olarak android demicem ama samsungda halâ bi tık eksiklik var gibi, veee çok narin bi telefon, kuş tüyüne sardım diz mesafesinden yere düştü silikon kap ve koruma folyosu olmasına rağmen yan aliminyumdan tırnak ucu gibi parça koptu, kendimi iphone olarak şartlamıyorum, bi kaç ay iphone 6 kullandım fanatiğide değilim ama kafam karışık.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Bence bu soru kişiden kişiye değişir. Ben kendimce iOS’i daha çok seviyorum bana daha kullanışlı geliyor. Sende bence bunu kendin seçmelisin, bazısı android sever bazısı da iOS senin kullanım şekline hangisi uyuyor ona bak sen.

Osman_Karatepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben olsam (şu anda iPhone 7 kullanıyorum) iPhone 7 Plus alırdım. Çift kameranın, iOS in ve apple teknik servisin avantajaları çok fazla. Ve iPhone 7 Plus daha uzun bir süre güncelleme alır.(sorunsuz alır mı orası bilinmez)
Ama Note 8 mi 7 plus mı dersen Note 8 bence.

Son düzenleme:

Umuutceliik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Her türlü S8 Plus Android daha iyi bir platform

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
7+ 128 ile 8+64 arasında 200 lira falan fark var. Hazır n11 de taksitte varken..

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ağabeyim kullanıyorum tek arka kamera dışında bi eksiği yok çift kamera olsa daha iyi olabilirdi.Fakat ekran deneyimi performansı falan gayet başarılı artık yenilikçi tasarıma geçmeli insanlar bence o yüzden s8+ tavsiye ederim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Mesela cihazı alalı 3 hafta oluyor, bu cihazdan önce LG G2 kullandım yaklasık bi 4 yıl, o kadar eski bi telefon dahi bu güne kadar bana tık demedi en son ekranı gitti, pil performası düştü değiştirdim, s8+ da 4 gb ram var ama ne hikmetse boş alan 1.2 gb hemde arka planda yenileme kapalı, rami temizliyorum belli aralıklarda, sürekli tüm uygulamaları kapatıyorum ama bu arkadaş ara ara tarayıcıda bazen uygulamalarda donma kasma durduruldu hatası gibi sorunlarla karşıma çıkıyor, 3500 mah batarya günde rahat iki şarj, normal sıradan bi kullanıcıyım abartı bi cihaz kullanımım da yok, gece uykudan önce kenara koyarsın sabaha %15-20 şarjda kayıp, genel olarak android demicem ama samsungda halâ bi tık eksiklik var gibi, veee çok narin bi telefon, kuş tüyüne sardım diz mesafesinden yere düştü silikon kap ve koruma folyosu olmasına rağmen yan aliminyumdan tırnak ucu gibi parça koptu, kendimi iphone olarak şartlamıyorum, bi kaç ay iphone 6 kullandım fanatiğide değilim ama kafam karışık.
Benim 6s ile ilgili açtığım şikayet konularına baksanız Apple'ının önünden bile geçmezsiniz. Tamam yazılım olarak çok iyi çok başarılı telefon ıos gerçekten beğenilen bir yazılım. Ama son zamanlar da apple şikayetler oldukça arttı ilk zamanlar al kafan rahat yıllarca kullan telefonuydu ama şimdi teknik servisteki internette ki şikayetlere baksanız apple toparlanması lazım dersiniz. Tamam sıfır değişim yapıyor adamlar helal olsun diyorum ama sorunlu üretimi sıfır versen başka yerinde hata çıkıyor bence ilk önce eskisi gibi üretim kalitesini arttırması lazım. Şahsen kendi adıma konuşuyorum benim güvenim kalmadı sağlamlık olarak tabi gelecek çıkarttıkları model nasıl olur bekleyip görecez bence apple bunu düzeltecektirdüğünüyorum

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
İPhone 7 Plus'a ve iPhone Modellerine sıcak bakmıyoruz Çünkü ederinden çok büyük bir bedele satılıyor aksesuarları büyük bir bedel ediyor en gereklileri hesaba katsan bir üst model İPhone parası ediyor

TuranAZE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S8in tek kamerasi İphone7plusin çift kamerasindan daha iyi