iPhone 7 Plus /Mate 10 Pro / Note 8 Sizce hangisi ?

iPhone 7 Plus / Samsung Note 8 / Huawei Mate 10 Pro , Hangisi ?

• iPhone 7 Plus

Kullanılan: 13 59.1%
  • Note 8

Kullanılan: 4 18.2%
  • Huawei Mate 10 Pro

Kullanılan: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22

Turgay Oyman

Öğrenci
3 Kasım 2016
84
18
8
25
Değerli arkadaşlar merhabalar ;
Yarın telefonumu değiştireceğim ve şuanda takas edebileceğim 3 telefon var bu telefonlar arasında hangisini almam gerektiğine karar veremedim bu 3 cihazıda daha önce kullandım, sürekli sıkça telefon değiştiren birisiyim ve şuanda işim gereği iPhone 7 ve nokia 8 kullanıyorum iPhone 7'den sıkıldım artık değiştireceğim herzaman alışveriş yaptığım telefoncu arkadaşımın elinde şuanda alabileceğim 3 cihaz var ama hangisini alacağıma karar veremedim burada yardımınıza ihtiyacım var.

iPhone 7 Plus ( 128 Gb Red )
Huawei Mate 10 Pro
Samsung Note 8

Değerli oylarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.
Teşekkür ederim.

tb2dlh

Doçent
2 Kasım 2016
742
195
43
23
Yarın telefonumu değiştireceğim ve şuanda takas edebileceğim 3 telefon var bu telefonlar arasında hangisini almam gerektiğine karar veremedim bu 3 cihazıda daha önce kullandım, sürekli sıkça telefon değiştiren birisiyim ve şuanda işim gereği iPhone 7 ve nokia 8 kullanıyorum iPhone 7'den sıkıldım artık değiştireceğim herzaman alışveriş yaptığım telefoncu arkadaşımın elinde şuanda alabileceğim 3 cihaz var ama hangisini alacağıma karar veremedim burada yardımınıza ihtiyacım var.

Huawei Mate 10 Pro
Samsung Note 8

Teşekkür ederim.
Merhaba,
Dostum ilk olarak performansa kameraya önem veriyorsan zaten kullanıyormuşsun 7+ öneririm ben şuan kullanıyorum 32 gb ama benimki.
Mate 10 pro iyi bir telefondur dişlidir öneririm 7+ almaz isen Mate 10 Pro derim
Note 8'e gelince neden önermedim bana göre Mate 10 Pro 1 adım daha önde.

Leand

Dekan
11 Ekim 2018
5,276
4,375
293
Note 8, mate 10pro'dan bana göre daha iyi çünkü kamera&video,ekran kalitesi,arayüz özellikleri olarak daha iyi ben note8 derim bu iki androidden ve eğer 7+ 32gb ise önermem zor bu 32gb neye yetecek birde yazılım desteği 1 seneye kesilir en fazla 2 sene gideri var.
Bunlardan note8 ama birde şu var telefoncu dostunuz sıfır uygunamı veriyor yoksa ikinci el'mi? Çünkü herkes dostunu bir fırsat bilir ;)
Birde benim tavsiyem ikinci el yada sıfır artık nasıl alıyorsanız note 8 yerine mümkünse s9+ düşürebilirmi onu öğrenin çünkü s9+, note8'den daha iyi bir seçenek ve güncelleme desteği var 1 tane daha.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
Mate 10 proyu ele o telefonla video çekmek hayal gibi bişey üçü arasından note 8 derim ama 7 plus fiyatına s9 plus bulma şansın varsa daha iyi bi tercih olabilir daha güçlü ve 1 yıl daha güncelleme alacak

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,107
5,097
1,708
29

Huawei Mate 10 Pro
Samsung Note 8

Teşekkür ederim.

iPhone 7 Plus 128 GB RED almanızı tavsiye ederim :)

POH

Asistan
24 Ağustos 2016
307
78
28
Ben iPhone'cuyum..
Neden diye soracak olursan. iPhone kullanan biri Androide geçince garipsiyorum. Hele hele o emojiler yok mu gördükçe kusasım geliyor

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
İphone 7 den sıkılmışsın gidip 7 plusa bakıyorsun hocam normal 7 de yaşadığın deneyimden çok farklı bi deneyim yaşatmayacak sana

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
O göreceli bir durum. Dur biraz daha açayım. Sana çok güzel görünen bir tasarım bir başkasına çok dandik gelebildiği gibi tam tersi durum da olabilir.
Tasarımı geçtim dediğin gibi göreceli bi kavram peki donanım ve yazılım tarafına ne bahane bulacaksın merak ediyorum o leş video performansı şişirilmiş kamerası ve kirin 970 balonuna ne diyeceksin ?

Babayaga_

Öğrenci
2 Aralık 2017
43
11
8
33
Tasarımı geçtim dediğin gibi göreceli bi kavram peki donanım ve yazılım tarafına ne bahane bulacaksın merak ediyorum o leş video performansı şişirilmiş kamerası ve kirin 970 balonuna ne diyeceksin ?

Doğrudur ben 6 ay gibi bir süre kullandım ve çok memnun kaldım.Özellikle pil performansı çok hoşuma gitmişti. Ben niye bahane bulayım ki ? Huawei benim babamın markası mi ? Ayrıca kendim de ip8 kullanıyorum. Sadece düşüncemi söyledim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
Doğrudur ben 6 ay gibi bir süre kullandım ve çok memnun kaldım.Özellikle pil performansı çok hoşuma gitmişti. Ben niye bahane bulayım ki ? Huawei benim babamın markası mi ? Ayrıca kendim de ip8 kullanıyorum. Sadece düşüncemi söyledim.
Hayatımda huawei kadar itici bi marka daha görmedim milletten kopyaladığı şeylerle kendini nimetten sayan bi marka,gitmiş leıcadan lens almış ortalıkta artislik yapıp duruyo e madem öyle kamera yazılımın neden bu kadar kötü video performansın neden bu kadar leş bunuda açıklasınlar bana,bide huawei telefonlarını samsung ve apple'ın üst seviye telefonlarından üstün göstermeye çalışanlar var o kesime ayrı uyuz oluyorum bişey bilmeden boş keseden atıp tutuyorlar

04İbrahim04

Asistan
13 Kasım 2016
235
67
28
25
Ben iPhone'cuyum..
Neden diye soracak olursan. iPhone kullanan biri Androide geçince garipsiyorum. Hele hele o emojiler yok mu gördükçe kusasım geliyor
Bende 7 yıl iphone kullandım 4-5s-6 bu üç telefonuda sıfır almıştım ve ilk çalıştırdıgımda hissettigim şey bir önceki telefonla aynı oldugu sizi bilmem siz belki grand neo veya j serileri gibi alt-orta segment cihazlardan iphone geçtiniz ama iphoneden üst segment bir androide geçince(s8 e geçmiştim) o emojiler önemsiz kalıyor ekran tasarım hızlı şarj bunları unutturuyor :)

POH

Asistan
24 Ağustos 2016
307
78
28
Bende 7 yıl iphone kullandım 4-5s-6 bu üç telefonuda sıfır almıştım ve ilk çalıştırdıgımda hissettigim şey bir önceki telefonla aynı oldugu sizi bilmem siz belki grand neo veya j serileri gibi alt-orta segment cihazlardan iphone geçtiniz ama iphoneden üst segment bir androide geçince(s8 e geçmiştim) o emojiler önemsiz kalıyor ekran tasarım hızlı şarj bunları unutturuyor :)
4S'den beri iPhone kullandım. Ara arada Androidin sözde amiral gemilerini kullandım. Sony Z5,Samsung S8.. Performans olarak ilk başlarda bi farkı yok ama ilerleyen zamanlarda çöpe döndüğü aşikar bu cihazların.
Güncelleme alamıyorsun 1.5 senede ortada bırakıyorlar.
Emoji dediğin şey benim için önemli. Baktığım zaman ne olduğu belirsiz şeyler görmek beni rahatsız ediyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
4S'den beri iPhone kullandım. Ara arada Androidin sözde amiral gemilerini kullandım. Sony Z5,Samsung S8.. Performans olarak ilk başlarda bi farkı yok ama ilerleyen zamanlarda çöpe döndüğü aşikar bu cihazların.
Güncelleme alamıyorsun 1.5 senede ortada bırakıyorlar.
Emoji dediğin şey benim için önemli. Baktığım zaman ne olduğu belirsiz şeyler görmek beni rahatsız ediyor.
Sen iphone kullan o zaman .

stinghardyzz

Profesör
24 Ekim 2014
3,274
747
293

Huawei Mate 10 Pro
Samsung Note 8

Teşekkür ederim.
İphone 7 den sıkıldıysan plus çok da farklı deneyim sunmucak note 8 al kalemi tasarımı özellikleri seni daha çok memnun eder diye düşünüyorum