ıphone 7 plus hepsiburada

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hepsiburada dan ıphone 7 plus alıcam aranızda alan oldu mu sorun yaşayan falan varsa yazabilir mi ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
7 Plus değil ama geçen sene Aralık ayında 6S Plus aldım hiç bir sorun yaşamadım. HB iyidir.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
satıcı hepsiburada olduğu sürece güvenle alabilirsin

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sonuçta sana başkası satıyor çok fiyat farkı yoksa tekno mağzalarından alman daha sağlıklı

EjderyaAteşi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
satıcı hb değil sorun olur mu ki

Satın alacağın kişiye bağlı vede telefonun içini gösteren bilgiler oluyor pc bağlayıp adam sana çakma ve saire içinde ki parçalı değiştirip vere bilir bir kontrol yaptıra bilirsin veya adamla beraber 2-3 saat takıl telefonu da al incele adamın yanında sıkıntı yok ise al HB satış nasıl bilmiyorum ama belki adam telefonu hb verip hb sana veriyordur bilgim yok bu konuda

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Gittigidiyor dan 4000 tl ye distribütör garantili Note 8 al hayatını yaşa

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Gittigidiyor dan 4000 tl ye distribütör garantili Note 8 al hayatını yaşa
Adam iphone bölümünde iphone sormuş sen gitmiş samsung önermişsin yani bu kadar mı okumadan cevap verilir soruya gerçekten merak ettim

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bende telefonu n11’den aldim.(se).hicbir sorun problemle karsilasmadim.almadan once ozellikle sor apple turkiye garantili mi?diye.acip bakarim,apple’dan sorgulatirim,acilmamis orj ambalajinda mi?diye.
oyle degilse kabul etmem geri gonderirim de.bunlarin hepsini ozellikle sor.sonucta sozlesmeye girer.ben o sekilde aldim.0 sorun...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Adam iphone bölümünde iphone sormuş sen gitmiş samsung önermişsin yani bu kadar mı okumadan cevap verilir soruya gerçekten merak ettim

İphone 7 Plus bütçesinden olduğundan dolayı Apple in ürünleri ona pahalı gelecek zaten bir çok eksiği var gününüzün telefonlarından 3800-4000 tl civarında Note 8 in daha fazla imkan sunduğu için onu önerdim Apple Ürünlerini pahalıya satmaktan vazgeçse bende al diye öneride bulunurum

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
İphone 7 Plus bütçesinden olduğundan dolayı Apple in ürünleri ona pahalı gelecek zaten bir çok eksiği var gününüzün telefonlarından 3800-4000 tl civarında Note 8 in daha fazla imkan sunduğu için onu önerdim Apple Ürünlerini pahalıya satmaktan vazgeçse bende al diye öneride bulunurum
Pahalılık bize göre kavram sana göre pahalı olan bana ucuz gelebilir o yüzden kendi görüşümüzü değil soran şahısın sorduğu şeyle ılgili bilgi verelim adam samsung veya daha hesaplı dememiş nasıl demiş çünki

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Pahalılık bize göre kavram sana göre pahalı olan bana ucuz gelebilir o yüzden kendi görüşümüzü değil soran şahısın sorduğu şeyle ılgili bilgi verelim adam samsung veya daha hesaplı dememiş nasıl demiş çünki

Adam belki İphone u şık popüler diye söylentiler yüzünden beğendi almak istiyorsa nolucak diye düşündün mü
ucuza arıyor telefonu zaten arkadaş yeni katılmış bu konularda bilinçlendirmek gerekir İphone dışında başka bir telefon almam diyede bir şey belirtmediğine göre ben tavsiyemi sundum
ama eğer ben illaha ısrarla iphone 7 Plus u beğeniyorum işimi görüyor diyorsa gönül rahatlığıyla alabilir kronik sıkıntısı yoktur sağlamdır aldığın yer sağlamsa

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Adam belki İphone u şık popüler diye söylentiler yüzünden beğendi almak istiyorsa nolucak diye düşündün mü
ucuza arıyor telefonu zaten arkadaş yeni katılmış bu konularda bilinçlendirmek gerekir İphone dışında başka bir telefon almam diyede bir şey belirtmediğine göre ben tavsiyemi sundum
ama eğer ben illaha ısrarla iphone 7 Plus u beğeniyorum işimi görüyor diyorsa gönül rahatlığıyla alabilir kronik sıkıntısı yoktur sağlamdır aldığın yer sağlamsa
Bak halen soruya göre değil kendi düşüncene göre cevaplamaya çalışıyorsun tekrar söylüyorum bak lütfen soru neyse ona göre yok belkiymiş yok pahalıymış yok ben sevmedim değil şahısın sorusu sen değil

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende telefonu n11’den aldim.(se).hicbir sorun problemle karsilasmadim.almadan once ozellikle sor apple turkiye garantili mi?diye.acip bakarim,apple’dan sorgulatirim,acilmamis orj ambalajinda mi?diye.
oyle degilse kabul etmem geri gonderirim de.bunlarin hepsini ozellikle sor.sonucta sozlesmeye girer.ben o sekilde aldim.0 sorun...
arayıp sordunuz değil mi mail ile değil

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Arayip sormadim.saticiya site uzerinden sordum butun kafama takilanlari.cok net cevaplar verdi.kafamda soru isareti kalsaydi kesinlikle almazdim.tel gelince ilk isim apple turkiye’yi aramak oldu teyit ettirmek icin.

f3303119d26598ed424228526cd3d513.jpg

Bu saticiyada bakmani oneririm.net cevaplar verdi bana.fiyat ayniysa tercih edebilirsin.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
sonuçta sana başkası satıyor çok fiyat farkı yoksa tekno mağzalarından alman daha sağlıklı

Senin bir telefondan beklentin neler? İphone da ne buluyorsun? Maksimum bütçen ne kadar söylermisin

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arayip sormadim.saticiya site uzerinden sordum butun kafama takilanlari.cok net cevaplar verdi.kafamda soru isareti kalsaydi kesinlikle almazdim.tel gelince ilk isim apple turkiye’yi aramak oldu teyit ettirmek icin.

f3303119d26598ed424228526cd3d513.jpg

Bu saticiyada bakmani oneririm.net cevaplar verdi bana.fiyat ayniysa tercih edebilirsin.
apple ı arayıp nasıl teyit ettirdiniz acaba
--- Gönderi Güncellendi ---
Senin bir telefondan beklentin neler? İphone da ne buluyorsun? Maksimum bütçen ne kadar söylermisin
konu sahibinin mi ?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
apple ı arayıp nasıl teyit ettirdiniz acaba

konu sahibinin mi ?

Normal telefonla aradim.1 aymi 3 aymi tam hatirliyamiyacagim,telefonla birebir destek hizmeti var.gerci olmasada her turlu aradiginda yardimci oluyorlar.kafana takilan her soruna cevap veriyorlar.

Internetten bulursun numaralarini...

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
konu sahib
Normal telefonla aradim.1 aymi 3 aymi tam hatirliyamiyacagim,telefonla birebir destek hizmeti var.gerci olmasada her turlu aradiginda yardimci oluyorlar.kafana takilan her soruna cevap veriyorlar.

Internetten bulursun numaralarini...
tamam çok sağ olun
Konu Sahibinin evet sen açmadın mı?
evet ben açtım telefondan beklentilerim tasarım açısından şık olmalı telefon büyük olmalı film dizi izlemeyi severim oyun oynamam sadece sosyal hesaplarda takılırım bir de bol fotograf çekerim bunları karşılasa yeter

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
konu sahib

tamam çok sağ olun

evet ben açtım telefondan beklentilerim tasarım açısından şık olmalı telefon büyük olmalı film dizi izlemeyi severim oyun oynamam sadece sosyal hesaplarda takılırım bir de bol fotograf çekerim bunları karşılasa yeter

Dediğim gibi Note 8 tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır pil konusunda daha uzun saatler kullanabiliyorsunuz kamerada oldukça başarılı daha çok performanslı
ucuza İphone 7 plus bulduysanız fırsatı değerlendirebilirsiniz

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dediğim gibi Note 8 tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır pil konusunda daha uzun saatler kullanabiliyorsunuz kamerada oldukça başarılı daha çok performanslı
ucuza İphone 7 plus bulduysanız fırsatı değerlendirebilirsiniz
note 8 ıphone 7 plusa göre pahalı bütçemi aşıyor ve note 8 4 yıl beni sorunsuz götürebilir mi ?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

Tabiki Note 5 kullanıcıları bile telefonlarından hala memnun

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
sanmıyorum ya samsung alacağımı ıphone daha uzun süre kullaılabilecekmiş gibi geliyor sağ olun

Yanılıyorsunuz ios 11 de bile iphone 7 de sıkıntı yaşayan kullanıcılar mevcut her sene böyle oluyor bir çok eksisi var 4000 tl ye Note 8 var Distribütör garantili ama siz bilirsiniz demedi demeyin iyi forumlar

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Yav iphone 7,ios11 ve sorun.bu kelimeleri yan yana gorunce insan bi gicik kapiyo ister istemez.bi rivayettir gidiyo bakalim.ios11’le iphone 7’yi pert edebilen adamin elini opmek lazim.yahu benim gariban se bile tikir tikir makine gibi calisiyor cok sukur.ne bi bug ne bi lag yok cok sukur.7-7plus bundan cok daha guclu cihazlar.nasil oluyorda bunlarda kasma,donma,atma ötme var arkadas???

Yav bende iphone7-7plus var sorunludur diyem arkadas,itunes(bilgisayar) uzerinden bi restore edip yeni iphone olarak ayarlasin bi zahmet.yedeklemsinide yuklemesin.uygulamalarini sifirdan kursun.sorun yasiyorum diyen arkadas muhakkak bu isi yapmali.sonra gelsin buraya yazsin yalansa yalan diye.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yav iphone 7,ios11 ve sorun.bu kelimeleri yan yana gorunce insan bi gicik kapiyo ister istemez.bi rivayettir gidiyo bakalim.ios11’le iphone 7’yi pert edebilen adamin elini opmek lazim.yahu benim gariban se bile tikir tikir makine gibi calisiyor cok sukur.ne bi bug ne bi lag yok cok sukur.7-7plus bundan cok daha guclu cihazlar.nasil oluyorda bunlarda kasma,donma,atma ötme var arkadas???

Yav bende iphone7-7plus var sorunludur diyem arkadas,itunes(bilgisayar) uzerinden bi restore edip yeni iphone olarak ayarlasin bi zahmet.yedeklemsinide yuklemesin.uygulamalarini sifirdan kursun.sorun yasiyorum diyen arkadas muhakkak bu isi yapmali.sonra gelsin buraya yazsin yalansa yalan diye.

İphone 7 Plus ailesi ios 11 ile tamamen çöküş altında diye bir şey izah etmedim
Her yıl olduğu gibi böyle sıkıntılar görülüyor
Apple Ürünlerini ederi kadar satsaydı şuanki kullanıcılar 2 katına çıkardı

Son mesajlar