iPhone 7 Plus alınır mı?

İPHONE 7 PLUS ALINIRMI

• ALINIR

Kullanılan: 12 75.0%
  • ALINMAZ

Kullanılan: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar iphone 7 plus şarjı nasıl ve alınırmı ?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
7-7 plus kulananlar kulubune sorsan daha kisa yoldan cevap alabilirsin.

Sahsi fikrim guzel telefon.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
şarjı çok iyi gidiyor alınır

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Android hariç apple nın en alınabilir telefonu

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
güncel telefon alınabilir, uzun sürede güncelleme alabilir

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende 1 ay once aldim. İos 10.3.2 version. Bence rahatlikla alabilirsin. Tavsiyem henuz ios11 e guncellenmemis olan cihaz al. Ben ios 11 i 6s e yukledim ertesi gun hemen geri dondum 10.3.3 e. O yuzden simdi 7 plus a yuklemeyi uzun sure dusunmuyorum. 6s ten gecince neler degisti hayatimda. 1 - kamerasi 6s e baya fark takar ozellikle portre modu vs. 2 - sarji epey uzun gidiyor ekrani full parlaklik yapip full oyun oynamazsan 7.5 8 saatten asagi dusmezsin. 3- stereo hoparlor muazzam. Ben bunlar icin gecmistim.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bende 1 ay once aldim. İos 10.3.2 version. Bence rahatlikla alabilirsin. Tavsiyem henuz ios11 e guncellenmemis olan cihaz al. Ben ios 11 i 6s e yukledim ertesi gun hemen geri dondum 10.3.3 e. O yuzden simdi 7 plus a yuklemeyi uzun sure dusunmuyorum. 6s ten gecince neler degisti hayatimda. 1 - kamerasi 6s e baya fark takar ozellikle portre modu vs. 2 - sarji epey uzun gidiyor ekrani full parlaklik yapip full oyun oynamazsan 7.5 8 saatten asagi dusmezsin. 3- stereo hoparlor muazzam. Ben bunlar icin gecmistim.
Ben ios11'i,ios10'dan daha fazla begendim(birkac detay disinda).6s 11'de sorun yasayacak cihazlarda son siralarda gelir.pc uzerinden itunes ile restore edip yeni iphone olarak ayarlarsaniz elinizde tikir tikir calisan bir iphone olur.kafa bir yil daha rahat eder :))yedekleri geri yuklemeyin uygulamalarinizi sifirdan kurun.vs vs...

Sizin ustunuzden okuyan herkese aciklama olmus oldu bu vasitayla.

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben ios11'i,ios10'dan daha fazla begendim(birkac detay disinda).6s 11'de sorun yasayacak cihazlarda son siralarda gelir.pc uzerinden itunes ile restore edip yeni iphone olarak ayarlarsaniz elinizde tikir tikir calisan bir iphone olur.kafa bir yil daha rahat eder :))yedekleri geri yuklemeyin uygulamalarinizi sifirdan kurun.vs vs...

Sizin ustunuzden okuyan herkese aciklama olmus oldu bu vasitayla.
Bende oyle yapmistim zaten hocam itunes uzerinden kurup yeni iphone olarak ayarlamistim sonra baktim berbat durumda hatta bir daha restore etmistim gene ayni. Ardindan hemen geri donus yapmistim. Benim cihazima yaramamisti.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bende oyle yapmistim zaten hocam itunes uzerinden kurup yeni iphone olarak ayarlamistim sonra baktim berbat durumda hatta bir daha restore etmistim gene ayni. Ardindan hemen geri donus yapmistim. Benim cihazima yaramamisti.
Yedekleri yukledin mi restoreden sonra?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hayir tekrar indirdim yukledim herseyi en saglam olsun diye.
Ilgincmis hocam.arkadsta i6 var.su anda ios11.0 da.0.3'une bile gecmedi,tikir tikir calisiyo cihaz.tabi ilk ciktigi zamanki gibide degil.wifiden yapti guncellemesini.takilma vs filan gormedim.ozellikle her seferinde incelerim ip6'da durumlar nasil diye.sadece pilde sorun yasiyo kendisi.3 senelik telefon onunda etkisi var.

6s'te ne sorunlari verdi?

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sarji gozle gorulur sekilde hizli tukenmeye baslamisti. Home tusuna basinca menuye agir agir dönuyordu. Menuler arasi gecis sanki samsung s3 kullaniyormusuz gibiydi lag vardi resmen. Bunlar yeterli olmustu moral bozmaya

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Eksi yönü şarjı çok geç doluyor ve ekran kasa oranı çok başarısız ama bence alınmaya değer bir telefon ses olarak olsun kamera olarak olsun benim şahsi fikrim alınır

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
En alınabilir telefon alanı üzme uzun yıllar kullanabilirsin

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güzel telefon alınabilir şarj olma süresi biraz uzun sürüyo ipad adaptörü alarak bu sorunu çözebilirsin

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
şarjı iyi ama şarj süresi fazla biraz.sıkıntı olacağını düşünmüyorum.birde ekran kasa oranı kötü olduğu için çok büyük kasası var.performans,kamera bakımından üzmez alınabilir.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Ekran kasa,sarj suresi vsvs iyi guzelde arkadaki kamera hosuma gitmiyor sahsen.tamamen sahsi fikrim.tipini begenmiyorum iste.cift kamera diye diye sacma bir goruntu olustu benim fikrimce.oyuncaktan baska bisey degil.tek kamera olsun prime lens gibi kullanyim.nedir ki?

Tabi zevk meselesi baska biriside yok yav olsun da diyebilir.tasarim su bu on numara bence.ilerde bu tasarimlari cok arariz.klasik tasarim seven insan azimdanamayacak sayida.

Sarj suresi gece tak,sabah al.aksama kadar rahat gidiyosun iste.firmalarin bize yok tok senin buna ihtiyacin var deyip dayatmasi,kafasina gore ihtiyac belirlemesi...

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ekran kasa,sarj suresi vsvs iyi guzelde arkadaki kamera hosuma gitmiyor sahsen.tamamen sahsi fikrim.tipini begenmiyorum iste.cift kamera diye diye sacma bir goruntu olustu benim fikrimce.oyuncaktan baska bisey degil.tek kamera olsun prime lens gibi kullanyim.nedir ki?

Tabi zevk meselesi baska biriside yok yav olsun da diyebilir.tasarim su bu on numara bence.ilerde bu tasarimlari cok arariz.klasik tasarim seven insan azimdanamayacak sayida.

Sarj suresi gece tak,sabah al.aksama kadar rahat gidiyosun iste.firmalarin bize yok tok senin buna ihtiyacin var deyip dayatmasi,kafasina gore ihtiyac belirlemesi...
İlk defa çift kamerayı beğenmeyen birini görüyorum tebrik ederim

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
hepinize teşekkürler