Iphone 7 mi Samsung S8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Larisa1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce kendim için sizleriniz önerisini almıştım.
Şimdi kardeşim telefon alacak ve ona da görüşleriniz ile yardımcı olmanızı bekliyorum.
Öncelikle önceki konulara baktım ama çok eski idi ondan dolayı bu konuda möderatörün affına sığınıyorum.

Kardeşim Iphone 7 almak istiyor ama aklında s8 de var hangisini almalı sizce ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Her ikisi de onu mutlu edecektir. bizim sınıftan iphone 7 kullanan var memnun... benim seçimim iphone 7 yönünde olacaktır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha önceki tavsiyelerimizde olduğu gibi her zaman güncel bir cihazı tercih etmek daha mantıklı olur. Yepyeni teknoloji barındıran bir cihaz varken aynı fiyata neden eski nesil cihaz alınsın ki? O yüzden galaxy s8 öneriyoruz.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
o
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce kendim için sizleriniz önerisini almıştım.
Şimdi kardeşim telefon alacak ve ona da görüşleriniz ile yardımcı olmanızı bekliyorum.
Öncelikle önceki konulara baktım ama çok eski idi ondan dolayı bu konuda möderatörün affına sığınıyorum.

Kardeşim Iphone 7 almak istiyor ama aklında s8 de var hangisini almalı sizce ?
one plus 6 beklesin

sabrigulec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tasarım,kamera,batarya kapasitesi,ekran, 3.5 mm kulaklık girişi, sd kart takılabilmesi gibi artılarından dolayı bence de S8.

Sadece değiştirdiğiniz zaman ikinci eldeki değer kaybı az olsun istiyorsanız Iphone7 olabilir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
S8 daha güncel ve daha güzel
S8 alsın 3000tl

3000tl iphone 7 ye verilmez

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
S8 tabi ki.

---- Mesajlar birleştirildi ----

S8

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
s8 almasını öneriyorum.

s8 almasını öneriyorum.

Son düzenleme:

Larisa1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S8 daha mantıklı
S8 tabi ki.

S8
s8 almasını öneriyorum.

s8 almasını öneriyorum.

Arada 250 tl'lik bi fark var buna değer mi peki.

Tasarım,kamera,batarya kapasitesi,ekran, 3.5 mm kulaklık girişi, sd kart takılabilmesi gibi artılarından dolayı bence de S8.

Sadece değiştirdiğiniz zaman ikinci eldeki değer kaybı az olsun istiyorsanız Iphone7 olabilir.

Kameraya cok önem veriyor ve satma durumu olurken de pek değer kaybı olmasın istiyor.

o

one plus 6 beklesin

Valla bekler beklemesine de kurlar maşallah uçtu gidiyor :)

Son düzenleme:

JaKeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu soru bile değil iphone 7 alınmaz artık s8 alsın iphone x ten bile daha iyi s8 iphone 7 ile karşılaştırman yanlış olmuş.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Arada 250 tl'lik bi fark var buna değer mi peki.

Kameraya cok önem veriyor ve satma durumu olurken de pek değer kaybı olmasın istiyor.

Valla bekler beklemesine de kurlar maşallah uçtu gidiyor :)
Satma işi eskidendi şimdi ççoğunluk bozuluncaya. Kadar kullanıyor

Larisa1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu soru bile değil iphone 7 alınmaz artık s8 alsın iphone x ten bile daha iyi s8 iphone 7 ile karşılaştırman yanlış olmuş.

Doğru ama kendisi apple cok sevıyor ama bu kadar para verırkende iyi birşey almak istiyor.

Satma işi eskidendi şimdi ççoğunluk bozuluncaya. Kadar kullanıyor

Öyle ama hani android telefonların bi kaç yıl sonra batarya vs olarak cok geri gittiği söylentisi uzak tutuyor.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Doğru ama kendisi apple cok sevıyor ama bu kadar para verırkende iyi birşey almak istiyor.

Öyle ama hani android telefonların bi kaç yıl sonra batarya vs olarak cok geri gittiği söylentisi uzak tutuyor.
İphone 7 nin bataryası hiç iyi değil heleki s8 e göre. S8 in de kamerası daha iyi diye biliyorum. Kesinlikle s8 almasını öneririm.

Larisa1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İphone 7 nin bataryası hiç iyi değil heleki s8 e göre. S8 in de kamerası daha iyi diye biliyorum. Kesinlikle s8 almasını öneririm.

Youtube de ki testler de 5 : 30 dakika full kullanımda galiba yanlış bilmiyorsam.
Kamera testi de daha iyi ıphone göre.
İnşallah fiyati aşağı iner

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
S8 daha mantıklı bir seçim olacaktır. Ayrıyeten ZenFone 5z, OnePlus 6 gibi telefonlara bakabilirsiniz.

sabrigulec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Kameraya çok önem veriyorsa net olarak S8 bence. İkinci elde de Iphone7'ye göre biraz daha değer kaybı olur tabi.

Iphone biraz sosyal statü belirtisi gibi oldu artık,kullanıcı olarak bence kesinlikle S8'den daha memnun kalacaktır.

Şahsen HTC 10 kullanıyorum ve kamera konusunda gece çekimlerinde arkadaşımın Iphone7'si ile karşılaştırdım,o bile daha iyi.

Her ikisi de şu an 3.250-3.300 civarında hepsiburada'da ama iphone'un 32 gb'lık hafızası bir kaç ay sonra sorun yaratacaktır.

S8'in ithalatçı garantilisi de var bu arada 2.850 civarında.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Kameraya çok önem veriyorsa net olarak S8 bence. İkinci elde de Iphone7'ye göre biraz daha değer kaybı olur tabi.

Iphone biraz sosyal statü belirtisi gibi oldu artık,kullanıcı olarak bence kesinlikle S8'den daha memnun kalacaktır.

Şahsen HTC 10 kullanıyorum ve kamera konusunda gece çekimlerinde arkadaşımın Iphone7'si ile karşılaştırdım,o bile daha iyi.

Her ikisi de şu an 3.250-3.300 civarında hepsiburada'da ama iphone'un 32 gb'lık hafızası bir kaç ay sonra sorun yaratacaktır.

S8'in ithalatçı garantilisi de var bu arada 2.850 civarında.
S8 ithalat 2700tl tr garantili 3000tl ye bulunuyor
Ve bende satma işini anlamıyorum benim bildiğim çoğu insan bozanaca kullanıyor

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İster iphone 7 olsun ister ip8 olsun samsung s8 veya 9 her türlü oyunlarda daha performanslı daha stabil ve ortamlarda ve en önemlisi karşı cinsi etkilemek adına iphoneden vazgeçme

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İster iphone 7 olsun ister ip8 olsun samsung s8 veya 9 her türlü oyunlarda daha performanslı daha stabil ve ortamlarda ve en önemlisi karşı cinsi etkilemek adına iphoneden vazgeçme
Boş laflar note 8 imi masaya koyar yine hava atarım hava atmak istesem

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Onu geçtim iphone 5s de bile hiç kasmadan pubg oynanabiliyor hala samsungun s7 si kastı kascak şekilde oynanıyo aynı şekilde snapdragon 820li telefondada kasıyor hepsini canlı canlı gördüm

Performans çok önemli benim için ki neredeyse herkes için de önemli zaten uzun süre kullanılmayacaksa belki diğerleri tercih edilebilir fakat uzun süre kullanıldığında iphone dışındaki telefonlar yalan

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Onu geçtim iphone 5s de bile hiç kasmadan pubg oynanabiliyor hala samsungun s7 si kastı kascak şekilde oynanıyo aynı şekilde snapdragon 820li telefondada kasıyor hepsini canlı canlı gördüm

Performans çok önemli benim için ki neredeyse herkes için de önemli zaten uzun süre kullanılmayacaksa belki diğerleri tercih edilebilir fakat uzun süre kullanıldığında iphone dışındaki telefonlar yalan
S7 kasıyormuş??Ben s7 edgete kullandım note 5 te kullandım ikiside taş gibi telefondu evde 4 senelik note 3 vardı bataryası hariç taş gibi telefondu kulaktan duyma rivayetlerle gelme bana A7 çip li 5s kasmayacak Snapdragon 820 li s7 kasacak öylemi sen bunun senaryosunu baştan göz geçir sonra bi yönetmene ver filmini çeksin belki oscar ödülü alır

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

O telefonun kasabilmesi için telefona öncelikle virüs bulaşması arkaplanda 20-30 tane uygulama çalışıyor olup telefonun aşırı ısınması lazım ki kassın.

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Belki arkadaşlarımın telefonunda sıkıntı vardır ama yine de samsung hep bir önceki iphone ile yarışabilecek performansta telefonlar yapabiliyor iphone hep 1 adım önden gider performansta a11 işlemci ile de bu fark daha da açıldı