iPhone 7 mi ? Galaxy s8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,004
10 dk boyunca 4k video çek hafızam kalır mı
İ7 de stereo hoparlör yok 'nın o plus stereo
S8 piyasa değeri daha yüksek kim demiş i7 yüksek diye
Sen ios 11 yükle stabilite gör anası ağlıyor.
İ7 pil akşam 4 5 r kadar yetse dua et
Sen boşver ios diyenleri S8 al keyfine bak
İphone 7 kullanıyorum bangır bangır stereo çift hoparlörü var lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin biraz araştırın hakkında yorum yaptığınız cihazları
--- Gönderi Güncellendi ---
İphone 7 de stereo hoparlör yokmu isterseniz bi araştırında öyle cevap verin. Komik duruma düşmeyin 10dk video çekip hafıza doluyor. Hayatınızda hiç 4k video çektiniz mi acaba merak ettim. Evet hafıza alıyor ama abartmayın. Burda ısınmadan dolayı kendisini korumaya alıyor telefon s7 edge böyle durum yokken s8 de olması komik durum cidden bi yeri iyi yaparken bi yeri öldürüyor. Piyasa değeri aradan bi kaç ay geçsin gorürum s8 2.el piyasasını. Şuan s7 edge bile rağbet görmüyor eskisi gibi. Ama iphone 8 iphone 8 plus ve iphone x çıktı. Hayla iphone 7 konuşluyor. Tercih ediliyor. Samsung yeni model çıkartıp eski modeli nedense unutuluyor. Zaman içinde Size iphone 7 kendi kullandığım sarj süresinide atıcam 8 saat kullanım süresi aldım. Kullanmadan yorum yapmayın.
Dostum bende aylardır iphone 7 kullanıyorum her zaman diyorum kullanmayanlar şarz konusunda sallayanlar kullansalar utanırlar yazdıklarından

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
103
İphone 7 kullanıyorum bangır bangır stereo çift hoparlörü var lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin biraz araştırın hakkında yorum yaptığınız cihazları
--- Gönderi Güncellendi ---

Dostum bende aylardır iphone 7 kullanıyorum her zaman diyorum kullanmayanlar şarz konusunda sallayanlar kullansalar utanırlar yazdıklarından
Hoparlör stereo muş yanlış yazmışım. 6s ile karıştırmışım