Yardım iPhone 7 güzelmi

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Kardeşim telefon olarak güzel de artık 8 den aşağısı kullanılmaz. 6S son güncellemeyi aldı, bir sonraki güncellemeyi almayacak. Bu da demek oluyor ki 7 serisi de maximum 1 güncelleme daha alacak. Yine bu da demek oluyor ki; bazı uygulamaları kullanamayacağız. O yüzden bence bütçeni biraz arttırıp başka telefonlara yönel. En azından 2. el 8 Plus falan bulabilirsen temiz iyi olur.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Kardeşim telefon olarak güzel de artık 8 den aşağısı kullanılmaz. 6S son güncellemeyi aldı, bir sonraki güncellemeyi almayacak. Bu da demek oluyor ki 7 serisi de maximum 1 güncelleme daha alacak. Yine bu da demek oluyor ki; bazı uygulamaları kullanamayacağız. O yüzden bence bütçeni biraz arttırıp başka telefonlara yönel. En azından 2. el 8 Plus falan bulabilirsen temiz iyi olur.
Artık iPhone 8 serisi'de alınmaz çünkü iOS 17'yi almayacak cihazlar arasında yer alıyor.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
oyun konusunda cayır cayır yanıyo ve güncelleme desteği kesilmesi yakın alınmaz bence

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam o nasıl bir bütçe zorlamaktır. Ahahahahah
Hocam 7 yaşındaki telefonu önermek sizce ne kadar söyler misiniz ?
Yatırım amaclı öneririm en azından ikinci eli değerli üstüne para ekleyip model yükseltebilir üstelik ben güncelleme ömrü bitmis bir telefonu neden önereyim hadi 2018 yılında olsak 7 önerirdim

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Bütçeniz hangisine yetiyorsa ''yeni'' çıkan telefon alın bırakın eskileri. Eski telefonları elden çıkarmak için fiyat düşürmeleri gerekirken daha pahalı satanlar bile var.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Zorlayabilse 7 iyi mi? Diye sorarmıydı?
İphone 7 ömrünü neredeyse doldurdu, min iphone 11 alınmalı.
Bence 12 alınmalı 11'in ekranı kötü 3 sene sonra 11 serisinin de guncelleme desteği biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence minimum iPhone 12 çünkü 8 serisinin desteği bitti sıra 11'e gelecek.
Hocam XS serisini atladın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zorlayabilse 7 iyi mi? Diye sorarmıydı?
İphone 7 ömrünü neredeyse doldurdu, min iphone 11 alınmalı.
Zaten İPhone 7'nin ömrü bittiği icin önermiyorum ayrıca bütceyi katlayıp min 12 almalı bence

• Beğen
Reactions: Rei

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
iPhone 7 jetbeck kasa güzelmi 128 GB

Kardeşim millet senin sorununu pek anlayamamış. Bütçe sıkıntın var ki 7 soruyorsun burada. Sen en iyisi git bankaya kredi çek 14 Pro Max 1 TB versiyonunu al. Yatırım amaçlı neticede.

Şaka bir yana bütçeni ne kadar arttırabilirsen senin için o kadar iyi olur. Apple almak zorunda değilsin. Yeni çıkan orta seviye telefonlara da bakabilirsin. Ama yine belirtiyorum "yeni çıkan"

• Beğen
Reactions: Rei

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kardeşim millet senin sorununu pek anlayamamış. Bütçe sıkıntın var ki 7 soruyorsun burada. Sen en iyisi git bankaya kredi çek 14 Pro Max 1 TB versiyonunu al. Yatırım amaçlı neticede.

Şaka bir yana bütçeni ne kadar arttırabilirsen senin için o kadar iyi olur. Apple almak zorunda değilsin. Yeni çıkan orta seviye telefonlara da bakabilirsin. Ama yine belirtiyorum "yeni çıkan"
İPhone artık yatırım aracı oldu bende 3 yıldır Xiaomi kullanıyorum bundan sonraki telefonum kesinlikle İPhone olacak baska telefon düşünmüyorum

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Galaxy M33 alması konusunda anlaşalım, fazla borca sokmayalım. İPhone alacak parası yokmuş. Parasıyla rezil olmasın o zaman.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Kredi çekip telefon almak sizce ne kadar mantıklı hocam adam 50 bin lira kredi cekti kac yıl boyunca bunu ödeyecek bir de 50 bini faizli olarak ödeyecek işin bu boyutu var
Kredi çek al lafını sizle dalga geçmek için söyledi...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Son mesajlar