iPhone 7 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Bu saatten sonra İphone 7 almak mantıklı mı yoksa 7s serisi yada artık adı pro mu 8 mi bilmiyorum bu telefonları beklemek daha mı mantıklı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yeni iPhone 3 belki 4GB RAM ile gelecek. Şimdi 7 almak mantıksız.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu saatten sonra İphone 7 almak mantıklı mı yoksa 7s serisi yada artık adı pro mu 8 mi bilmiyorum bu telefonları beklemek daha mı mantıklı.
Paran varsa bekle , paran yoksa S8 al .

Gerçi 2 çeşitte paran varsa ama iPhone 8 4.5 tan aşağı çıkmaz hatta 5 ten çıkar bence

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İlla İos diyorsan ve bütçen en fazla İp 7 için yeterliyse alınır. Yok bütçe daha yukarı çıkabiliyorsa yeni çıkıcak olan modelleri beklemek çok daha mantıklı olur

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yani şuan iPhone almak çok mantıksız geliyor ha ben alıcak olursam madem iPhone 7 ye para vermeye gücüm yetir 7 Plus alırdım

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İmkan meselesi bu yüksek bir fiyata çıkacağı kesin Yok ben çıkartırım operayı sorun yok diyorsan hiç düşünme bekle çıkınca al pişman olmazsın 7 alsan bile kötü bir telefon değil ama Yen'i çıkacak olan 7s den illaki performansı düşük olacak.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
6s bile alırım 7 yi boşver ance bütce yeter :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
7 alacağına 6s alabilirsin fakat beklersen yeni çıkacak iPhone'yi beklemeni öneririm.

Reaksiyon puanı
258
Alınır niye alınmasın ki? En az 3-4 yıl güncel kalacak bir telefon.Ha ben beklerim param da var diyorsan 7s veya 8 i bekle.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Şunun şurasında eylüle ne kaldı :) az daha sabırlı olun

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Apple cihazlar arasında o kadar beklenildiği kadar radikal değişime gitmez. Onun için gönül rahatlığı ile alınabilir

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Para sıkıntı değil dostlar.Yalnız aradaki fiyat farkına değecek iyi özelliklerle çıkar mı sıkıntı orda.

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Paran varsa bence bekle ama paran varsa dediğim en az 5k bekliyorum ben fiyat olarak baz 128 modelinde

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Alınır niye alınmasın ki? En az 3-4 yıl güncel kalacak bir telefon.Ha ben beklerim param da var diyorsan 7s veya 8 i bekle.
Yav arkadaşım en nefret ettiğim yazar tipi yok 3-4 yıl güncel kalacakmış BÜTÜN TELEFONLAR AYNI.
--- Gönderi Güncellendi ---
Para sıkıntı değil dostlar.Yalnız aradaki fiyat farkına değecek iyi özelliklerle çıkar mı sıkıntı orda.
Bence gerçekten diğer iphone modellerine oranla bu sefer bomba gibi gelicek,bana kalırsa pil büyütülecek ve 2 gb ram ile bile harika işler yapabilen apple ın ramı de yükseltilecek ve yeni nesil işlemciye sahip olacak ayrıca apple çok eleştiri aldığı için birçok kişiye göre muazzam bir ekran-gövde oranına sahip olacak onun için kesinlikle beklemekte fayda var alıcaksın 3-4 ay sonra büyük ölçüde geliştirilmiş sürümü çıkacak üzüleceksin.Paran yetiyosa beklememek bana kalırsa aptallık.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
3 yıl güncel tutuyor derken. Apple 5 yıl güncell tutuyor telefonunu 5 güncelleme almaz bu sene son senesi 5s 11 güncellemesini alır o da seneye bu zamana kadar güncel kalır sonra onun da güncelleme işi biter. Ama ben apple yi bu konu da ayakta alkışlıyorum diğer firmalar 2013 yılında çıkarttığı hangi telefona şuan android 7 ve ya 8 güncellemesini veriyor.

serkan531903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
3 yıl güncel tutuyor derken. Apple 5 yıl güncell tutuyor telefonunu 5 güncelleme almaz bu sene son senesi 5s 11 güncellemesini alır o da seneye bu zamana kadar güncel kalır sonra onun da güncelleme işi biter. Ama ben apple yi bu konu da ayakta alkışlıyorum diğer firmalar 2013 yılında çıkarttığı hangi telefona şuan android 7 ve ya 8 güncellemesini veriyor.
evet vermiyor haklısın yada güncelleyince telefon bırdaha eski performansını vermıyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
evet vermiyor haklısın yada güncelleyince telefon bırdaha eski performansını vermıyor
Apple yine ara güncellemelerle toparlamaya çalışıyor eski modelleri. 5s le çıkan diğer amiral gemilerine bakıyorum da firma unuttu gitti 5s ıos 11 güncellemesini alıyor çöp olacak diyenler var eyvallah ama onunla çıkan diğer telefonlar tarih oldu güncelleme konusun da ben 4s den örnek vermek istiyorum sanmıyorum öyle kullanılmayacak kadar kasacağını ama illaki performans kaybı olur. Şuan 4s bir kişinin günlük işini görecek bir telefon yanı kullanılmayacak kadar çöp değil arayüz olarak. ( yani sıfırdan 4s alsan çok temiz kullansan şuan da bile üzmez) 2011 model telefondan bahsediyorum

serkan531903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benim şöyle bir düşüncem var eğer bir ıphone kullanıcıysan en son aldıgın telefondan bır üst modele geçmek gereksiz çok bir fark olmuyor ama örnek veriyorum 2011 aldıgım 4s varsa ve artık güncel hayatta beni kullanmamı zorluyorsa en üst model alabılırım

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
benim şöyle bir düşüncem var eğer bir ıphone kullanıcıysan en son aldıgın telefondan bır üst modele geçmek gereksiz çok bir fark olmuyor ama örnek veriyorum 2011 aldıgım 4s varsa ve artık güncel hayatta beni kullanmamı zorluyorsa en üst model alabılırım
Çok haklısın Serkan kardeş hatta telefonun da sıkıntı yoksa kullan 3.2 yıl sonra değiştir bataryasını son güncellemesini alıncaya kadar kullan tabi telefon dan beklentin çok yoksa ve sürekli teknoloji merakın yoksa ve para durumun normalse. Güncelleme bitti mi en üst seviyesini al bak keyfine. Ben şirkette muhasebe işi yapıyorum ve müşteri geliyor bazen adamın altında son model araba telefonuna bakıyorum 5s yani adamın işini görüyor demekki ne yapacak ayamı çıkacak sanki telefonla

serkan531903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben ıphone 5 kullanıyorum 7 cıktıgında ılk dedğim şey 8 alırım :) insan herzaman en leri istiyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
ben ıphone 5 kullanıyorum 7 cıktıgında ılk dedğim şey 8 alırım :) insan herzaman en leri istiyor
İsteyeceksin tabiki ama herşey ölçüsünde şuan 5 kullanan birisi 7s ya da 8 ne çıkarsa artık onu alsa iyi bir seçim olur ama adam 6s kullanıp tutup 7s alırsa Bence gerek Yok derim. Tabi param var alırım en güncel cihaz olsun derse ona lafım Yok her sene alsa yeridir

serkan531903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
aynı düşüncedeyim bence yüzdeye vursak herkes bu düşüncededir

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bence gerçekten diğer iphone modellerine oranla bu sefer bomba gibi gelicek,bana kalırsa pil büyütülecek ve 2 gb ram ile bile harika işler yapabilen appleın ramı de yükseltilecek ve yeni nesil işlemciye sahip olac
Apple yine ara güncellemelerle toparlamaya çalışıyor eski modelleri. 5s le çıkan diğer amiral gemilerine bakıyorum da firma unuttu gitti 5s ıos 11 güncellemesini alıyor çöp olacak diyenler var eyvallah ama onunla çıkan diğer telefonlar tarih oldu güncelleme konusun da ben 4s den örnek vermek istiyorum sanmıyorum öyle kullanılmayacak kadar kasacağını ama illaki performans kaybı olur. Şuan 4s bir kişinin günlük işini görecek bir telefon yanı kullanılmayacak kadar çöp değil arayüz olarak. ( yani sıfırdan 4s alsan çok temiz kullansan şuan da bile üzmez) 2011 model telefondan bahsediyorum
O kadar da değil 4s üzer 5s desen neysede seninkide yoh ......a yani

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bence gerçekten diğer iphone modellerine oranla bu sefer bomba gibi gelicek,bana kalırsa pil büyütülecek ve 2 gb ram ile bile harika işler yapabilen appleın ramı de yükseltilecek ve yeni nesil işlemciye sahip olac

O kadar da değil 4s üzer 5s desen neysede seninkide yoh ......a yani
Onu sadece örnek vermek için demiştim bende süper bir model bekliyorum bakalım hızlı şarj gelir umarım

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Alınır alınmasına hatta 6S de alınır da şu 8 midir pro mudur ismi her ne ise çıktığı gün bunlar artık dünün teknolojisi olacak diyeyim ben apple malum politika belli :)

Son mesajlar