iphone 6s

Bu konuyu okuyanlar

umut yiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 6s im in mikrofonu çalışıyor siri beni anlıyor klavye diktesi anlıyor videoda sesim çıkıyor konuşmalarda karşıya sesim gidiyor fakat snapchatte video çekince cızırtı var sesim hiç duyulmuyor aynı şey ses kaydında whatsapp ve messengerinde ses kaydında ve tolking tom oyunundada geçerli tom duymuyor beni hakkı alkan bey şuan canlı yayında yazdım sorunumu kendisi görmed ama birisi bendede vardı garantiye yolladım 0 verdiler dedi çözümü var mı bende yollayayım mı telefonu tamamen fabrika ayarlarında tam 3 kez döndürdüm olmadı bu arada telefonu ilk aldığımda böyle bir sorunum yoktu şimdiden teşekkürler :)

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Telefonu akasya veya zorludan aldıysan oraya götür büyük ihtimalle değişim yaparlar apple müşteri memluniyetini çok önemsiyor sonuç olarak donanımsal sorun garanti kapsamında eğer o mağazalardan almadıysan garantiye gönder büyük ihtimal değiştirirler ama onarada bilirler bilmiyorum su felan kaçmışsa mikrofona kullanıcı hatasıda diyebilirler apple kendi mağazası hariç diğer yerlere pek güven olmaz bence

Son mesajlar