iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ben uygunsuz buldum ve sansürledim eğer bir sıkıntınız varsa @scorpion a bildirebilirsiniz veya başka bir yetkiliye.
Bir sorunum yok,seni scorpiona şikayet etmekte istemem.Bir öneride bulundum yoksa ben çok argo kullanmadığım için bana sorun olmaz.Ha tabi eğer bu konuda fazla hassassanız bolca Kişiyi banlayacağınızdan eminim :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Forumda argo ve hakaret içeren mesajlar yasak arkadaşlar. Ağır veya hafif olması fark etmez.

Bu sebepten dolayı moderatör arkadışımızın hamlesi yerinde olmuş.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
IMG_2209.PNG

berkaycl639

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar şimdi fark ettimde telefonumun orta tuşundaki yüzük kısmının yanlarındaki cam kısmı beyaz olmuş neden böyle sizce ne yapabilirim

AykutBkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bu arada benim 6s instagramdan video kaydı yaparken hikaye atıyoruz ya hani onda videoda ses az geliyor sanki bu bir sorun mudur yada sizde de öyle acaba ? Normal kamera uygulaması ile kayıt yaptım ses normal çok yüksek değil ama instagramdaki kayıttan yüksek. Cevabınızı bekliyorum

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar şimdi fark ettimde telefonumun orta tuşundaki yüzük kısmının yanlarındaki cam kısmı beyaz olmuş neden böyle sizce ne yapabilirim
Tam olarak neresinden bahsediyorsunuz ?

Bu arada benim 6s instagramdan video kaydı yaparken hikaye atıyoruz ya hani onda videoda ses az geliyor sanki bu bir sorun mudur yada sizde de öyle acaba ? Normal kamera uygulaması ile kayıt yaptım ses normal çok yüksek değil ama instagramdaki kayıttan yüksek. Cevabınızı bekliyorum
Vallahi daha önce hiç hikaye yollamadım instagram'dan.

necromyhT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iPhone 6S Plus ile iPhone 7 arasında kaldım. Açıkçası ben büyük ekran istiyorum. Ancak iPhone 7 ile 6S Plus arasında ekran haricinde çok çok farkettiricek bir farklılığı var mı?

Equalizer41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 6S Plus ile iPhone 7 arasında kaldım. Açıkçası ben büyük ekran istiyorum. Ancak iPhone 7 ile 6S Plus arasında ekran haricinde çok çok farkettiricek bir farklılığı var mı?
7 kronik sorunlarla dolu ve 6s plusin ekrani ve bataryasi daha, performans olarak da fazla fark olmaz ama kamera istiyorsaniz iphone 7 cok lazim degil diyosaniz 6s plus

Reaksiyon puanı
7
7 kronik sorunlarla dolu ve 6s plusin ekrani ve bataryasi daha, performans olarak da fazla fark olmaz ama kamera istiyorsaniz iphone 7 cok lazim degil diyosaniz 6s plus
İphone 6s plus önerim.Hem 7 kadar can sıkıcı sorunlarıda yok hemde ucuzladı.

Reaksiyon puanı
7
Z

zel62

SDN Okuru
iphone 6s youtube indiremiyorum unable to dowland app hatası nasıl indiricem yardım lütfen

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
IMG_1626.PNG
Bunun sebebi sizce nedir 4g yi seçiyorum bir süre sonra 4g seçili olduğu halde 3g yazıyor yukarıda acaba sinyalin az çektiğinden midir?

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Son düzenleyen moderatör:

berkaycl639

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar orta tuşa böyle tırnağımla hafif dokunduğumda bazen çıt çıt diye bir ses geliyor neden acaba