iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
sevgili arkadaşlar iphone 6s plus telefon aldım , kamerayı açınca 3-5 sn ye sonra kamera açılıyor donuyor gibi oluyor.apple müşteri temsilcisiyle iki defa da pc den güncelledik ama düzelmedi , daha öncede iphone kullandım böyle bir problem yoktu . oldukça hızlıydı . bütün 6s plus larda aynı proplem var mı , yardımcı olursanız .. teşekkürler şimdiden.
Kamera açıldıktan sonra mı donuyor yoksa açılış esnasında mı

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar size bir sey sormak istiyorum samsung galaxy s6 kullanıcısıyım ıphone geçmek itiyorum 6s doğru bir seçim midir lutfen yardımcı olur musunuz ?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
arkadaşlar size bir sey sormak istiyorum samsung galaxy s6 kullanıcısıyım ıphone geçmek itiyorum 6s doğru bir seçim midir lutfen yardımcı olur musunuz ?
Iphonelarda plus modelleri daha avantajlı alabiliyosan 6s plus al. Batarya ve kamerası daha iyi. Yok onun ekranı büyük dersen 6s iyi bi tercih. 7 den kamera ve hissetmiyeceğin işlemci farkindan başka bi fark yok.

mslhclkky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
plus model kullansan daha çok memnun kalacağını düşünüyorum şarj. kamera. ekran büyüklüğü

vernacular_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
mrb arkadaşlar foruma yeni katıldım. bikaç konuda fikrinize ihtiyacım var. telefon almayı düşünüyorum. 6s plus ve 7 arasında kaldım. 7 çok küçük gibi plus çok büyük gibi :)))) ve ikinci kısım hafıza bu 32 gb hiç mi yetmiyor aman alma çöpe atarsın diyorlar. telde hiç oyun oynmam sdece sosyal ağlar, foto. bi yardım edin hele :)

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
mrb arkadaşlar foruma yeni katıldım. bikaç konuda fikrinize ihtiyacım var. telefon almayı düşünüyorum. 6s plus ve 7 arasında kaldım. 7 çok küçük gibi plus çok büyük gibi :)))) ve ikinci kısım hafıza bu 32 gb hiç mi yetmiyor aman alma çöpe atarsın diyorlar. telde hiç oyun oynmam sdece sosyal ağlar, foto. bi yardım edin hele :)
Vallaha ben Dead trigger, asphalt 8, modern combat vs. dolduruyordum 250-300 foto vardı 4GB da müzik 25GB ancak doluyordu 32 en ideali :) Boyut olarak da 4.7" olan benim elime tam oturuyor ve gayet ideal bence plus bana göre çok büyük. Ama gerek pil gerek rahat kullanım olsun (film izleme vs.) o konuda plus modellerin adında olduğu gibi gerçekten bir + sı var :) o konuda karar senin ikisinide eline alıp bak hangisi rahatsa onu al :D

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Çalışmaması ilginç yakın zamanda servislik olabilirsiniz. İmessage olayını denemek nasip olmadı ama sanırım kendi el yazımızla mesaj gönderme farklı farklı baloncuklar gönderme tarzı özellikler eklenmiş bence hoş bir özellik :)

Güler misin ağlar mısın...

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
sevgili arkadaşlar iphone 6s plus telefon aldım , kamerayı açınca 3-5 sn ye sonra kamera açılıyor donuyor gibi oluyor.apple müşteri temsilcisiyle iki defa da pc den güncelledik ama düzelmedi , daha öncede iphone kullandım böyle bir problem yoktu . oldukça hızlıydı . bütün 6s plus larda aynı proplem var mı , yardımcı olursanız .. teşekkürler şimdiden.

Aynı sorun bende de mevcut bu ios10 güncellemesiyle alakası telefonu sürekli aynı güncellemeyi yüklemek çözüm değil yemi gelecek ios10 güncellemeleri ile birlikte düzelecektir. Telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yok merak etmeyin

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
4g yi açınca sizde lte mi yazıyor 4g mi ?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
5d1f0d7aa8dda14ad2ecb92ffa9ce7a5.png

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
10.1 betasında şarj inanılmaz kötüydü 3-3.5 saat ekran süresinden bahsediyorum ama bu final sürümü ile şarj sıkıntısıda kalkmış 10.1 bence başarılı (6s)
Ha tabi yeni güncelledik sonuçta herhangi bi sıkıntı ile karşılaşırsam yazarım ki sanmıyorum

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Merhaba arkadaşlar dün 6s aldım malesef şanssızlık ilk verdikleri telefonun ekranın bir problem çıktı ve değiştirdiler şu anki cihaz ise bazen whatsapp ve ayarlar da kitleniyor yani whats app ta örneğin ne mesaj yapabılıyorum ne de herhangi bir dokunmatik özellik o an işe yarıyor telefonu yan taraftakı tustan 1 2 sn kapatıp acınca duzelıyor bunun nedenı nedır acaba ios 10.0.2 yuklu su anda servise gondermelımıyım yoksa yazılımsal bır problem mı yardımcı olursanız sevınırım.

ios 10a gecince o bende de nadiren olmaya başladi. Yeni çıkan 10.1 surumu ile duzelecegini düşünüyorum. Onun dışında cihazinizi kapali kutu alip sizin onunuzde actilarsa bence donanimsal bir sıkıntı yoktur. Hayirli olsun güle güle kullanın

mslhclkky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de mevcut bu ios10 güncellemesiyle alakası telefonu sürekli aynı güncellemeyi yüklemek çözüm değil yemi gelecek ios10 güncellemeleri ile birlikte düzelecektir. Telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yok merak etmeyin
teşekkür ederim :)

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
10.1 6s pil durumu nasıl geçen var mı

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
iOS 10'0'3 sıkıntılıydı iOS 10'1 optimizasyon olarak daha iyi