iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
kılıf falan var mı, basınca tuşu basılı bırakıyor olmasın

Kılıfı çıkarıncada aynı. Ayrıca ben sesi açarken değil birden kendi kendine son sese alıyor ve aşağı çekemiyorum sesi. Kapatıp açınca düzeliyor telefonu.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hangi ayar tam anlayamadım ?
Düğmelerle değiştir ayarı açıksa kapatır mısın?
Alakası yoktur belki ama denemesi bedava.
f783f396ff18913945f9f711574b9c56.jpg

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Kılıfı çıkarıncada aynı. Ayrıca ben sesi açarken değil birden kendi kendine son sese alıyor ve aşağı çekemiyorum sesi. Kapatıp açınca düzeliyor telefonu.
Kulaklık sesi ile genel ses karışıyor tavsiyem birkaç gün konuşmalarınızı ve müzik diğer işlemlerinizi kulaklık ile yapmanız sonra kendiliğinden düzeliyor ben öyle yaptım düzeldi hiçbir sıkıntı da olmadı

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Kulaklık sesi ile genel ses karışıyor tavsiyem birkaç gün konuşmalarınızı ve müzik diğer işlemlerinizi kulaklık ile yapmanız sonra kendiliğinden düzeliyor ben öyle yaptım düzeldi hiçbir sıkıntı da olmadı

Zaten genelde kulaklı ile konuşuyorum. Bu sorun hep olmuyor, 3 kere denk geldi ama sinir bozucu. İki gündür hiç olmadı.

AhmadBunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar , bende Twitter uygulaması hiç stabil çalışmıyor , sizde de öyle mi ?

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Arkadaşlar yakınımın telefonu çalındı telefon kapalı. Yinede konum alabilirmiyiz acil yardım lütfen

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar yakınımın telefonu çalındı telefon kapalı. Yinede konum alabilirmiyiz acil yardım lütfen
Kapalı olunca konum alamazsınız ama kayıp koduna alırsanız cihaz internete bağlandığı an direk konum gönderecektir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Emin misiniz ? Son konumuda göremez miyim :(
Cihazsa söyle bir ayar var. "Pil belli seviyenin altına inince son konumu Apple'ye gönder" eğer bu Ayşe açıksa son konumu iCloud üzerinden görebilirsiniz. Kapalıysa göremezsiniz. Şuan iCloud üzerinden kontrol edin bakalım cihazınızın son konumu gözükecek mi?

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Cihazsa söyle bir ayar var. "Pil belli seviyenin altına inince son konumu Apple'ye gönder" eğer bu Ayşe açıksa son konumu iCloud üzerinden görebilirsiniz. Kapalıysa göremezsiniz. Şuan iCloud üzerinden kontrol edin bakalım cihazınızın son konumu gözükecek mi?

O ayar açık değil malesef. Şu anda cihaz çevrımdışı diyor konum göremiyorum yani hiç bir şekilde.

Gerçi son konumu görsek ne değişecek bulunmaz artık heralde... :(

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
O ayar açık değil malesef. Şu anda cihaz çevrımdışı diyor konum göremiyorum yani hiç bir şekilde.

Gerçi son konumu görsek ne değişecek bulunmaz artık heralde... :(
Kayıp modunu aktif ettiğinizde cihaz internete bağlanır bağlanmaz size bildirim gönderilir.

emrgba

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Whatsapp web kullanıyorum fakat pil kullanım süremi arttırmıyordu sıfırlama attım telefona şuan artırmaya başladı sebebi ne acaba bilen vatandaş var mıdır ?

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Cihazı sıfırlamalari için sizin iCloud şifrenizi girmelidir, girilmediği taktirse cihaz sıfırlanmaz.

Hocam bişey daha soracağım. Olaki cihazdan foto video vb. çekim falan yapılırsa bunu icloud üzerinden ben görebilir miyim ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Cihaz internete bağlanmadıysa göremezsin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
DFU modda yeni fw atarlar ama yanlış hatırlamıyorsam cihaz yine de icloud şifresi istiyordu. Eğer istemiyorsa sen suyu dolaba koy, iftara kadar soğusun.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
DFU modda yeni fw atarlar ama yanlış hatırlamıyorsam cihaz yine de icloud şifresi istiyordu. Eğer istemiyorsa sen suyu dolaba koy, iftara kadar soğusun.
Fw atsa bile cihazı açacağı zaman derki; Mübarek insan bu cihaz seninse şimdi gir iCloud şifreni de açayım cihazını. Yani şifre olmadan açamaz.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Iphone 6s kullanıyorum youtuba safariye girdiğimde arama motoruna tıklıyorum ekran çıkmıyor acil ne yapmalıyım

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bildirdik ama sonuç alır mıyız bilemiyorum. Malum telefonlar genelde bulanamıyor. Bu arada cihaz 64gb 6s di

Akıllı telefon hırsızlığı son senelerde iyice moda oldu. Malum pahalı oyuncaklarla oynuyoruz. Tekin olmayan yerde insanın cebinden çıkarası gelmiyor. Bir telefon için acımazlar adama. Geçmiş olsun umarım sonuç alırsınız, bizle de paylaşırsanız güzel olur

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefon çaldırınca, kapatılması için başvuruyorsun, yok efendim nerde çaldırmışım, en son hangi saatte sim açıkmış, hangi saatte görüşme yapmışım. Ben telefon çalınacak diye her an onları not ediyorum sanki. Ne bileyim ben, IMEI'yi alacaksın telefonu kilitleyeceksin ya da takip edeceksin alt tarafı.. İnsanların sorunları çözüme ulaşmasın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçiyor ondan sonra..

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Telefon çaldırınca, kapatılması için başvuruyorsun, yok efendim nerde çaldırmışım, en son hangi saatte sim açıkmış, hangi saatte görüşme yapmışım. Ben telefon çalınacak diye her an onları not ediyorum sanki. Ne bileyim ben, IMEI'yi alacaksın telefonu kilitleyeceksin ya da takip edeceksin alt tarafı.. İnsanların sorunları çözüme ulaşmasın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçiyor ondan sonra..

Katılıyorum. İlk defa başıma gelmedi. Malesef telefon hırsızlığı konusunda herkes mağdur.

Ben hiç telefon çaldırıp sonra bulanı görmedim. Siz gördünüz mü ? :)

Ceza yok, caydırıcılık yok, çözüm yok...