iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Bende bunu anlatmaya çalışıyordum benim 6 plus 6s plus'tanda 6s'tende beyaz rengi daha iyi veriyor acaba sadece 6s'lerin paneline özel birşey mi acaba

Hayır 6s lerden benimkine göre daha fazla beyaz veren gördüm.
Senin doğru beyaz sandığın aslında mavimsi ton olan. Gerçek beyaz sarımsı olana daha yakın aslında.
Gerçi önemli birşey değil benim için alıştıktan sonra güzel geliyor. Neticede bir arıza değil.
Ayrıca artık ekran renk sıcaklığı tonunu da değiştirmek mümkün JB li iPhone larda. Yarın birgün canım isterse yaparım. Canın isterse sende yapabilirsin. Cydia tweak adı "Color Profiles" burda da anlatım videosu var izlemek istersen
http://youtu.be/bNwSBTzChQk

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Hayır 6s lerden benimkine göre daha fazla beyaz veren gördüm.
Senin doğru beyaz sandığın aslında mavimsi ton olan. Gerçek beyaz sarımsı olana daha yakın aslında.
Gerçi önemli birşey değil benim için alıştıktan sonra güzel geliyor. Neticede bir arıza değil.
Ayrıca artık ekran renk sıcaklığı tonunu da değiştirmek mümkün JB li iPhone larda. Yarın birgün canım isterse yaparım. Canın isterse sende yapabilirsin. Cydia tweak adı "Color Profiles" burda da anlatım videosu var izlemek istersen
http://youtu.be/bNwSBTzChQk
Jailbreak işlerine pek girmeyi düşünmüyorum genelde aldığım her telefonu jailbreak'siz ve rootsuz kullanmışımdır.mavimsi ton bana daha çok beyaza yakın gibi duruyor sarı ne diyim sanki birisi beyaz giydiğin zaman ensedekiler gömleğe geçer ya öyle bir renk olmuş neyse sanırım kendi 6+ telefonumda kalacağım aydınlattığın için çok saol.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Jailbreak işlerine pek girmeyi düşünmüyorum genelde aldığım her telefonu jailbreak'siz ve rootsuz kullanmışımdır.mavimsi ton bana daha çok beyaza yakın gibi duruyor sarı ne diyim sanki birisi beyaz giydiğin zaman ensedekiler gömleğe geçer ya öyle bir renk olmuş neyse sanırım kendi 6+ telefonumda kalacağım aydınlattığın için çok saol.

Amoled ekranlardaki sarımsı ton kadar değil ama benim bahsettiğim ton. Onlara göre daha maviye yakın. Yani kısacası mavimsi ve sarımsı ekran tonunun tam arası

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar 6s kaç saat ekran süresi veriyor

eeb137e73be2358a585a80588b7b7c19.jpg

a7fde6ca8aecae4bae5ca29be7286eab.jpg

Bu arada en iyi ekran sürem bu değil 10 saati görmüşlüğüm var ama çok oyun oynadığım için dayanmıyor bana 2 gün.
Parlaklık her zaman %50. Konum servisleri açık güç tasarrufu kapalı. %20 den sonra uçak moduna aldım oyundaydım ve dışarda olduğum için şarj edebilecek imkanım yoktu.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Batarya süresi son model diğer amiral gemilerinden daha iyi doğrusu ben çok memnunum. Alırken bu kadar beklemiyordum

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
batartarya performansından bende memnunum. 3g + oyun ile 6 saat ekran 12+ bekleme süresi alıyıyorum.oyun oynamasam ve wifi kullansam 9 saati zorlar kesin.
6s

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
batartarya performansından bende memnunum. 3g + oyun ile 6 saat ekran 12+ bekleme süresi alıyıyorum.oyun oynamasam ve wifi kullansam 9 saati zorlar kesin.
6s

Evet bende çok oyun oynuyorum ona rağmen 9 saat ekran süresi gerçekten ilginç. Ben en son kullandığım M8 android telefonumda ekran parlaklığı hariç herşeyi kapatmama rağmen 6 saat ekran süresini görmek için 50 takla atardım

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bu haftaki yeni oyunlar çok güzel indirmenizi tavsiye ederim birisi carrage diğeri de air attack 2 felaket grafik yapmışlar.

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Su iphone 6s ipad in 12W 2.1amperlik sarj aletiyle sarj edersek batarya zarar gorurmu sizce?

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Su iphone 6s ipad in 12W 2.1amperlik sarj aletiyle sarj edersek batarya zarar gorurmu sizce?
Bu arada normal sarj aletiyle sarj ettim ekran kapaliyken sarj cok yavas oldu ekrani actigimda teker teker %45 ten %90a kadar 15dkkada doldu ve %97 de takıldı yarim saattir 97 sizce bu sorun donanimdami yazilimdami?

emrgba

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar 6s plus 64 gb kullancısıyım ancak ios 9.2 ile birlikte 9.1 gibi hız göremiyorum sanki stabil olma özelliğini biraz kaybetmiş gibi aynı gözlemi yapan var mı aranızda ?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar 6s plus 64 gb kullancısıyım ancak ios 9.2 ile birlikte 9.1 gibi hız göremiyorum sanki stabil olma özelliğini biraz kaybetmiş gibi aynı gözlemi yapan var mı aranızda ?

İlginç ben bir fark göremedim ikisi arasında doğrusu. Yani yavaşlık sezmedim

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52

Bende de herhangi bir yavaşlama söz konusu değil.

emrgba

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende de herhangi bir yavaşlama söz konusu değil.
Burdan mesaj at veya başka bişey yapmak zor oluyor , bi grupta toplanıp bu tarz konuları konussak ya da daha kolaycı bi yöntem var mı , bilgisayar konusunda iyiyim ancak forum deneyimim az sayılır veya forumdan çevrimiçi sohbetin kolay yanı var mıdır ?

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Karar verdim yarın inşallah iphone 6s 64gb ile aranıza katılacağım s6 düşünmüştüm ama ön kamerayı açınca suratımın havuç renginde olduğunu farkettim ve yarın aranıza katılacağım.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Karar verdim yarın inşallah iphone 6s 64gb ile aranıza katılacağım s6 düşünmüştüm ama ön kamerayı açınca suratımın havuç renginde olduğunu farkettim ve yarın aranıza katılacağım.

Hayırlı olsun şimdiden hoş geldin diyelim [emoji847]