iPhone 6s ve IOS 9.3.1

Bu konuyu okuyanlar

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gün geçtikçe anlamadığım sebeplerden dolayı telefon iyice ağırlaşıyor gibi bir izlenimdeyim. Snapchat, çeşitli oyunlarda ve uygulamalarda ciddi laglar (kasılmalar) oluşmakta ve ahizeden gerçekten rahatsız edici bir cızırtı gelmekte. İlk aldığımdan bu yana neredeyse 2 ay geçti ve böyle olması normal bir durum gibi gelmiyor. Aynı zamanda ses açma/kapama esnasında, uygulamadayken bildirim çıkmıyor. Ses açılıp kısılıyor lakin ekrana bildirisi gelmiyor. IOS 9.2 de almıştım telefonu. İlk zamanlar gayet sorunsuz çalışan alet daha sonrasın da bir kez fabrika ayarlarına resetlememle beraber ve güncellemelerle son olarak bu durumda.

Sonuç olarak bir iPhone alıyorsunuz ve gerçekten kusursuz bir performans beklemek sizce yersiz mi? Ben şahsen o kadar parayı performans için verdim. Ha bir de Apple Resellerlar hakkında bilginiz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim. Kendim Konya'da ikamet ettiğim için burdaki resellera verme gibi bir düşüncem var yoksa kalkıp İstanbul Zorlu Center'a gideceğim. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Evet laglar var bir sürü. Snapchatte filtreler baya geç yüklenmeye başladı. Oyunlarda baya laglar çıkıyor. Bi restore yapın. Sonuca göre hareket edin. Premium resellerde de troy veya pupaya götürebilirsiniz. Ya da aldığınız yere verirseniz onlar İstanbul'a gönderiyor sanırım.

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet laglar var bir sürü. Snapchatte filtreler baya geç yüklenmeye başladı. Oyunlarda baya laglar çıkıyor. Bi restore yapın. Sonuca göre hareket edin. Premium resellerde de troy veya pupaya götürebilirsiniz. Ya da aldığınız yere verirseniz onlar İstanbul'a gönderiyor sanırım.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Restoreyi deneyeceğim. Vatan bilgisayardan almıştım ama olmadı tekrar oraya götürürüm onlar ilgilenirler. Ama bu denli sorunların çıkması gerçekten rahatsız edici. Tekrardan teşekkür ederim. =)