İphone 6S uygulama indiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar iphone 6s imde app storeden wifi ile uygulamları oyunları indirebiliyorum. Fakat asphalt olsun modern combat olsun yüksek gbli oyunlar indirilmiyor. Yani indiriyor biraz sonra yeniden dene ve bitti seçenekleri çıkıyor. Hata veriyor. Ne yaptıysam olmadı her şeyi denedim. Acaba wifi ile mi alakalıdır. İnternetimiz bu aralar çok yavaş yani 40 50 mblik uygulamaları bile yarım saat 45 dakikada indiriyor. Sizce servislik bir durum var mıdır? Yoksa evimdeki internetimle mi alakalıdır?

Not: AKK aşmışız ama evdeki android cihazlar yine de indiriyor bi benimkiyle babamın iphone 5Si indirmiyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Herşeyi denedim telefonu bile sıfırladım düzelmedi acaba genel sorun mudur bilemedim

Son düzenleyen moderatör:

tansel.er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar iphone 6s imde app storeden wifi ile uygulamları oyunları indirebiliyorum. Fakat asphalt olsun modern combat olsun yüksek gbli oyunlar indirilmiyor. Yani indiriyor biraz sonra yeniden dene ve bitti seçenekleri çıkıyor. Hata veriyor. Ne yaptıysam olmadı her şeyi denedim. Acaba wifi ile mi alakalıdır. İnternetimiz bu aralar çok yavaş yani 40 50 mblik uygulamaları bile yarım saat 45 dakikada indiriyor. Sizce servislik bir durum var mıdır? Yoksa evimdeki internetimle mi alakalıdır?

Ağ ayarlarını sıfırlayıp deneyin. Bunun öncesinde modemi bi resetlemeyi unutmayın. Düzelmez ise restore. En ihtimal servis düşünebilirsiniz.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ağ ayarlarını sıfırlayıp deneyin. Bunun öncesinde modemi bi resetlemeyi unutmayın. Düzelmez ise restore. En ihtimal servis düşünebilirsiniz.
Hepsini denedim olmadı. Başka bir wifiden daha deneyeceğim onda da olmazsa servise yollarım

Mertkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam ağınıza bağlı iOS cihazlarda sıkıntı yaşıyorsanız App Store için evdeki internet hızınız yetersiz kalıyor demekki malum akk sını aştığınızda 2 mbps hızlara kadar düşüş oluyor sorunu teyit etmek için başka bir ağa bağlanıp indirme yapmayı deneyin.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O hatayı bende alıyordum, Apple Store gittiğimde sordum laf arasına karıştı cevabını alamamıştım. 2. Cihazımda da aynı hatayı alıyorum, bazılarını vpn kullanarak sorunsuz indiriyorum.

Mertkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone'ununuza Home+Power tuşuna basarak reset atmayı dene cihaz kapanacak daha sonra normal şekilde açın.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Aynen resetle alakası yok hepsini denedim çünkü app store ile alakalıdır android cihazlarımızda indirme yapabilioz internet yavaş olsa da neyse allahtan nadir uygulamalarda yaşıyorum sıkıntıyı vpn ile indiririm onları da