iPhone 6s Plus

Bu konuyu okuyanlar

bykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar iPhone 6s Plus kullanıyorum telefonumu sıfırladım ve yeniden kuruyordum sonra karşıma icloud kısmı çıktı şifre ile e-posta olan kısmı girdim doğru dedi sonra iki adımlı doğrulama dedi ve bir telefon numarasının son iki hanesini verdi numara benimdi yalnız bir sıkıntı var hattı iptal ettirmiştik sim kartını takınca servis yok yazıyordu kimseden mesaj gelmiyordu şimdi ne yapmam gerek arkadaşlar acil yardım edin size zahmet kod numaraya geliyor ama hat iptal oldu hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum hatla ilgili ne yapayım ?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Herkese merhabalar iPhone 6s Plus kullanıyorum telefonumu sıfırladım ve yeniden kuruyordum sonra karşıma icloud kısmı çıktı şifre ile e-posta olan kısmı girdim doğru dedi sonra iki adımlı doğrulama dedi ve bir telefon numarasının son iki hanesini verdi numara benimdi yalnız bir sıkıntı var hattı iptal ettirmiştik sim kartını takınca servis yok yazıyordu kimseden mesaj gelmiyordu şimdi ne yapmam gerek arkadaşlar acil yardım edin size zahmet kod numaraya geliyor ama hat iptal oldu hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum hatla ilgili ne yapayım ?
Önce cihazınızı Apple Kimliği kısmına gelin, ardından ad telefon falan var, o kısımdan değiştirin, eğer olmazsa yine söyleyin.

bykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önce cihazınızı Apple Kimliği kısmına gelin, ardından ad telefon falan var, o kısımdan değiştirin, eğer olmazsa yine söyleyin.
merhaba tekrardan ben telefonda kurulum olarak en baştayım yani merhaba yerinden size zahmet komut verebilir misiniz ?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
işte sıkıntı burda kurulumu bitiremiyorum yine de teşekkür ederim kod istiyor ama hatla iletişimim yok
Şöyle yapın, kurulumu Apple Kimliği olmadan bitirin, dediklerimi tekrar yapın.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
apple kimliği olmadan nasıl bitirilebiliyor ben merhaba kısmındayım
Apple Kimliği soran ekranda şifre unutunca basın sonra orada apple kimliği olmadan devam et diye bir seçenek olması lâzım.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733

bykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir dakika kontrol ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki mevcut Apple Kimliğinizde de o numara mı kayıtlı?
Bir bilgisayar üzerinden şunu yapmayı deneyin.
Evet o numara kayıtlı

Sorunu çözemedim başka bir yöntem var mı ?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Evet o numara kayıtlı

Sorunu çözemedim başka bir yöntem var mı ?
Apple Kimliğine giriş yaptığınız yerde şifremi unuttum a basın.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Pc den i clouduna gir ikili doğrulamayı kapat

VolkanAkks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kurulumu başka bir icloud ile bitir ondan sonra icloudunu gir daha sonra telefon numaranı güncelle