iPhone 6s Plus Etkinleştirme Kilidi

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Arkadaşlar bir akrabanın iphone 6s plus u vardı. Bana güncellemenin nasıl yapılacağını sordu. Ben de Wifi'ye bağlanman lazım dedim. İnternet olan bir yerde denemişler ve itunese bağlanıp güncelleyin demiş telefon. Bağlamışlar itunes a ama telefon orada ne olduysa sıfırlanmış. Etkinleştirme kilidi istiyor. Altında mail ve şifre yeri var. Maili ben bilmiyorum ve akraba da bilmiyor. Geçen itunes a bağladım yaklaşık 3-4 saat sıfırladım yeniden yazılım indirdim. Bir işe yaramadı. Çözümü var mıdır?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende kullanıyorum 6S Plus telefonu ama 4 senedir hiç İtunes üzerinden güncelleme yapmadım. Ayarlar' dan yaptım sürekli güncellemeyi. Galiba ilk yazılan maili istiyor. O maili ve şifreyi bulmanızı gerekiyor. Bunun başka bir yolu yöntemi varsa da bilmiyorum.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bende kullanıyorum 6S Plus telefonu ama 4 senedir hiç İtunes üzerinden güncelleme yapmadım. Ayarlar' dan yaptım sürekli güncellemeyi. Galiba ilk yazılan maili istiyor. O maili ve şifreyi bulmanızı gerekiyor. Bunun başka bir yolu yöntemi varsa da bilmiyorum.
Sorun da o zaten. O maili bulamıyorum. Apple'ın servisine göndersek açabilirler mi?

yaltunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bende de zamanında iphone 6s vardı, Apple'da açamıyor. İlla gizli sorularla vs yardımcı oluyorlar. onların da doğru olması lazım. Ben bulamadım telefon atıl şekilde duruyor.

Reaksiyon puanı
8,023
Cihazınızın faturası varsa Apple ile iletişime geçin açıyorlar.