iPhone 6s Plus 64gb mı İPhone 7 128gb mı

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
6s Plus fiyatı ile çok uygun bir seçenek ama boyut büyüklük olarak biraz fazla büyük iPhone 7 güzel kullanışlı tam ele oturuyor ama ekran da Plus a göre daha küçük ikisinden birisini almak istiyorum hangisini almalıyım sizce

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone 7 batarya ekran boyutu ve kalitesi hariç her yönden 6s plusdan daha üstün ben 7 alırdım açıkçası
Vatanda şuan 3350 tl 7 almak daha mantıklı
7 Plus IPHONE 7 PLUS 128 GB AKILLI TELEFON GOLD 3800 tl mesela biraz daha çıkıp onu alabilirsiniz.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Elinde imkan varsa en son çıkanı tercih et uzun süre kullanırsın.:)
Yani İ7.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Ben iphonelarda kesinlikle plus modelleri alırdım. Çünkü 3000 küsür para vereceksin ekran küçük(bana göre) batarya bi günü çıkarmıyor. i7 çift hoparlör ve su geçirmezlik var ama bence büyük ekran ve batarya çok daha önemli.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
6S Plus da çok iyi ama almışken üst model al

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
6s Plus fiyatı ile çok uygun bir seçenek ama boyut büyüklük olarak biraz fazla büyük iPhone 7 güzel kullanışlı tam ele oturuyor ama ekran da Plus a göre daha küçük ikisinden birisini almak istiyorum hangisini almalıyım sizce

Merhaba,

Bu ikisi arasındaki tercih tamda büyük ekran mı istiyorsun küçük ekran mı? Sorusunun cevabı. Yani bu sorunun cevabı sizde.

Biz teknik değerlendirmesini yapacak olursak. Donanım gücü, kamera performansı konuşarında ip7 daha iyi bir cihaz. Ekranın kullanıcıya sunduğu görüntü kalitesi bakımından da ip7'de iyileştirmeler mevcut.

Tüm bunları bilmeme rağmen yani ip7 daha iyi bir cihaz olduğunu bilmeme rağmen ben olsam ip6s plus 64gb alırdım bu iki cihaz arasından çünkü küçük ekrana sahip bir cihaz kullanamıyorum. Ama siz ben küçük ekranda kullanırım büyük ekranda derseniz o zaman kesinlikle tavsiyem ip7 almanız yönündedir bu iki model arasından.

Birde bu iki modelden birini almak yerine. Neden ip7 plus 32gb almıyorsunuz. Hem en son çıkan cihaza sahip olmuş olursunuz hemde ip7 ve 6s plus'a göre daha iyi bir cihazınız olmuş olur.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Önerileriniz için teşekkür ederim 6s Plus 64gb aldım bütçe kısıtlıydı 6s Plus tercihim oldu