iPhone 6S kapandı açılmıyor

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Selamlar hızlıca olayı anlatiyim geçen hafta cihazımdan gece YouTube dam video izliyordum ve kapatıp yattım hiç bir sorun yoktu sabah kalktığımda cihaz kapanmıştı şarjı bitti sanıp şarja taktım fakat yine açılmadı bende Apple yetkili servisine götürdüm bıraktım bugün mail geldi ücretli cihaz değiştiği teklifi sunuldu 2212₺ olduğu için istemedim sizce çalışan cihaz neden açılmaz hiçbir şey olmadığı halde

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
iTunes ile bir temiz kurulum yapar mısınız?

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
6slerde kronik bi problem vardı, internette detaylı araştırın. geçmişte bu sorunu yaşayan pek çok kullanıcı olmuştu, google ile detaylı arayın

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Cihazı bilgisayarı bağladıysa görmüyor hiç bir şekilde o yüzden itunesden kurulum yapamıyorum
O zaman bir servisle görüşün sorunu anlasınlar. Gerçi Apple bile yeni cihaz demiş o zaman mecbur yeni alcaksınız.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Açıklamaları neymiş? Neden cihaz değiştirme teklifi ediyorlar? Birde ücretli ediyorlar ücretsiz de değil. Sorun neymiş

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bana m
Açıklamaları neymiş? Neden cihaz değiştirme teklifi ediyorlar? Birde ücretli ediyorlar ücretsiz de değil. Sorun neymiş
ail geldi ben detaylı bilgi almak için aradım neden dolayı böyle olmuş dedim onlarda yapılamıyor falan dediler birdahaki sordum cihazınızı değişmesi gerekiyor falan dedi ücretli olmasının sebebi garanti bitmesi bende yarın gidip cihazı geri alınamaz daha fazla bilgi almaya Çalışcam yüz

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar hızlıca olayı anlatiyim geçen hafta cihazımdan gece YouTube dam video izliyordum ve kapatıp yattım hiç bir sorun yoktu sabah kalktığımda cihaz kapanmıştı şarjı bitti sanıp şarja taktım fakat yine açılmadı bende Apple yetkili servisine götürdüm bıraktım bugün mail geldi ücretli cihaz değiştiği teklifi sunuldu 2212₺ olduğu için istemedim sizce çalışan cihaz neden açılmaz hiçbir şey olmadığı halde
Anakartta bir sorun olabilir yada batarya ömrünü doldurmuş olabilir.Size tavsiyem bu parayı vermek yerine kendinize yeni bir cihaz almanızı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Hocam ücretli teklif nasıl oluyor ? O parayı verdiğinizde yeni telefon mu verecekler.

Reaksiyon puanı
892
Durumunuz varsa SE almanızı tavsiye ederim.Mi Note 10 Lite da olabilir.
Cihazınız anakart arızası vermiş sanırım.2200₺ vereceğinize bu cihazlara bakın derim.

Reaksiyon puanı
441
şunu deneyin:

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Anakartında sorun olabilir. Yeni bir telefon almanız daha iyi olacaktır.

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
O zaten kendi fiyatı sayılır. Ne saçma iş. O kadar saçma ki herhalde yanlış anladım diyordum.
Maalesef öyle :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartında sorun olabilir. Yeni bir telefon almanız daha iyi olacaktır.
Son çare öyle olacak gibi duruyor

Durumunuz varsa SE almanızı tavsiye ederim.Mi Note 10 Lite da olabilir.
Cihazınız anakart arızası vermiş sanırım.2200₺ vereceğinize bu cihazlara bakın derim.
Fikir verdiğiniz için teşekkürler SE ihtiyaçlarımı karşılıyacağını sanmıyorum 11 daha iyi olacak gibi

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Maalesef öyle :(

Son çare öyle olacak gibi duruyor

Fikir verdiğiniz için teşekkürler SE ihtiyaçlarımı karşılıyacağını sanmıyorum 11 daha iyi olacak gibi
Tabii ki,bu arada çok büyük ihtimalle zamlanacak yeniden zamlanmadan alın derim.

Reaksiyon puanı
1,056
Aslında olay baya gerip doğru anlatıyorsan başkası sonra birşey yapmış olabilir anakart kendi kendine bozulamazya ama sıcaklık değerine göre ise onu bilemem

Apple’da sorunu söylemiyor sırf para kazanmak için.Telefoncuda yaptırırsın diye :)

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Aslında olay baya gerip doğru anlatıyorsan başkası sonra birşey yapmış olabilir anakart kendi kendine bozulamazya ama sıcaklık değerine göre ise onu bilemem

Apple’da sorunu söylemiyor sırf para kazanmak için.Telefoncuda yaptırırsın diye :)
Olay garip olduğu için zaten kendi servisine götürdüm ama onlarda cihaz değişimi dedi tanıdık telefoncuya götürcem