IPhone 6

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bir tasarım çalışması yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum. :turned:

[video=youtube;oXhcvJSQ3Ig]http://www.youtube.com/watch?v=oXhcvJSQ3Ig[/video]

Moderatörlerden de ricam var. Türk tasarımcısının hazırladığı yeni iphone diye haber hazırlarsanız güzel olurdu :thumbup:

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
eline sağlık ama bence çok büyük olmuş note 2 misali

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Modaya ayak uysun :) Tahmini ekran boyutu 4.7" gibi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ellerine sağlık, oldukça şık bir tasarım olmuş.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Türk tasarımcısının hazırladığı yeni iphone diye haber hazırlarsanız güzel olurdu

diyince ben beklentimi baya yüksek tuttum sanırım :D
ama tasarım olarak güzel olmuş eline sağlık. resimleri sen mi yaptın yoksa sadece videoyu mu sen yaptın?

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocam %99 bana ait. Sadece ekran görüntüsü ve arka kapak orjinal iPhone dan alıntı :) 3D si elimde mevcut. Ama çizdiğim programda video hazırlayamıyorum sadece fotoğraf render alabiliyorum. 3ds MAX de tekrar işlenirse video hazırlanabilir. Bakalım tutacak mı. En azından diğer konseptlerden daha gerçekçi oldu bence. Diğerleri çok uçuk kaçık.

Başka arkadaşlarında yorumlarını almak isterim. Haftaya da Galaxy S5 çalışması yapmayı düşünüyorum :tongue:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
tasarım olarak güzel ama sunum biraz basit kaçıyor gibi :)

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
yeni telefon iphone 5s olmayacak mı? 6 nerden çıktı? 4.0 inch ekran yetersiz. ikinci mesajdaki gibi 4,7 inch falan olsa güzel olurdu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 5s, iphone 5'in tasarımının aynısı olucak. İphone 6'da tasarım değişeceği için ona hazırlamış. Anladın mı???

4.7 inç OMG! Gidin tablet alın daha iyi. 4.2 en iyisi bence!!!

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
İphone 5s, iphone 5'in tasarımının aynısı olucak. İphone 6'da tasarım değişeceği için ona hazırlamış. Anladın mı???

4.7 inç OMG! Gidin tablet alın daha iyi. 4.2 en iyisi bence!!!

neden üye olarak yazmıyorsun da misafir olarak yazıyorsun?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar yeni bir tasarım çalışması yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum. :turned:

http://www.youtube.com/watch?v=oXhcvJSQ3Ig

Moderatörlerden de ricam var. Türk tasarımcısının hazırladığı yeni iphone diye haber hazırlarsanız güzel olurdu :thumbup:

aydınlatma uyarı ledleri olmamış :D cihazın önünde olabilirdi ön kameranın tam yanında çok garip duruyor öyle sanki polis arabasının üstündeki ışık lambaları gibi

Mr.iOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modaya ayak uysun :) Tahmini ekran boyutu 4.7" gibi.

Tabiki de uğraşmışsındır ona bir şey demiyorum.(!) Ancak kendi çalışman ise; AT&T kullanman saçma, 2.si ise böyle bir tasarım Apple'a yüklü miktarlarda tazminat ödetebilir. Bkz. Htc ONE

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ekran görüntüsüne eleştiri alaacğımı tahmin etmiştim :) Görüntü üzerinde çok dikkat etmedim zaten ekranda birde cydia yüklü :p Blackberry Z de HTC one a oldukça benziyor hatta iPhone ile One ı harmanla ortaya blackberry Z çıkar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Misafirlik daha rahat oluyor. Üye olunca madalya mı takıyorlar?

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Belli olmaz bir gün appledan cevap falan gelebilir de :)

sonicar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarım iyi satılır ama üstüste iki telefon varmış gibi duruyor. sunum ise çok kötü. dur sana biraz tüyo vereyim.
bu tür sunumlarda ;
- ürün ilk resimde gösterilmez. ucundan, kenarından bir kaç resim ile önce biraz merak uyandırıcı giriş yapılır.
- gülümseyen, mutlu görünen birilerinin resmi araya sıkıştırılır.
- doğadan güzel bir kaç resim eklenir ki "bu ürün tabiat ile içiçe" imajı verilsin.
- salata yiyen bir bayan resmi "bu ürün sağlıklıdır" imajı için çok önemlidir.
- spor yapan birilerinin resmi de işe yarayabilir.
- hubble teleskopundan alınmış birkaç uzay, galaksi, gezegen resmi ürüne "geleceğe yönelik" imajı verir.

neymiş? biraz da bilicen...

bu mesajdan sonra reklam ajansları benim peşime düşmezlerse nolim. aha da buraya yazıyom :D

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Oldukça şık olmuş eline sağlık :)

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tabi bazı seyleride bilmek gerekir. Herkes zaten bildiği kadarıyla hazırlar yada yapar. Çok iyi biliyor olsaydım zaten herşey çok daha farklı olurdu :)

tasarım iyi satılır ama üstüste iki telefon varmış gibi duruyor. sunum ise çok kötü. dur sana biraz tüyo vereyim.
bu tür sunumlarda ;
- ürün ilk resimde gösterilmez. ucundan, kenarından bir kaç resim ile önce biraz merak uyandırıcı giriş yapılır.
- gülümseyen, mutlu görünen birilerinin resmi araya sıkıştırılır.
- doğadan güzel bir kaç resim eklenir ki "bu ürün tabiat ile içiçe" imajı verilsin.
- salata yiyen bir bayan resmi "bu ürün sağlıklıdır" imajı için çok önemlidir.
- spor yapan birilerinin resmi de işe yarayabilir.
- hubble teleskopundan alınmış birkaç uzay, galaksi, gezegen resmi ürüne "geleceğe yönelik" imajı verir.

neymiş? biraz da bilicen...

bu mesajdan sonra reklam ajansları benim peşime düşmezlerse nolim. aha da buraya yazıyom :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Tasarım kolay önemli olan motoru yapmak.

Bi dk, bi dk.. .O yerli otomobil için deniyordu :D

Güzel çalışma eline sağlık, sunum biraz basit kaçmış yalnız.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yeni tasarımda home tuşu olmayacak dendi

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Bu ıphone neden hiç genişlemiyor? Hep aşağı yukarı uzuyor :D

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hazırladığım yeni bir iphone konsepti yabancı sitelerde ilgi odağı oldu.

http://www.redmondpie.com/water-res...ay-wireless-charging-led-notifications-video/

http://www.iclarified.com/30259/wat...ith-wireless-charging-notification-leds-video

http://www.kpopstarz.com/articles/28556/20130522/iphone-6-specs-features-concept-video.htm

http://maypalo.com/2013/05/21/another-iphone-6-concept-details-the-iphone-6-features-video/

http://www.cultofmac.com/228193/her...with-wireless-charging-could-look-like-video/

Keşke bizim sitemizde aynı hassasiyeti gösterse. İnternet siteleriyle bir kontağı olan arkadaş benden çalışma fotoğraflarını istedi ve yeni bir video hazırladı. 1 hafta içinde 200.000 kişi izledi. Çok güzel başarı, tabi onlar ve kıymet verdikleri için.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Haberi hazırlayan arkaşa çok teşekkür ediyorum. Çok memnun oldum. :)