iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Genelde ilk partilerde sorun çıkıyor.1 ay bekleyip alırsanız daha iyi olur.İphone 6 ile plus arasında kaldım.
Bende arasinda kalmistim ama bugun phonearena sitesinde sol barda size ile baslayan sayfada olceklemeyi bi telefonu ekrana koyarak yada bi kredi kartini kalibre ediyorsunuz. İp6 ve ip6+ ın gercek boyutlarinin ciktisini alip yazdirdim cetvelle olcegi dogruladim ve kesip kartona yapistirdim ve şok oldum gercekten ip6+ cakma tabletler gibi kotu ve kaba geldi tablet dedim farkindaysaniz ekrana oranla cihazin kasasi cok abarti buyuk bi lg g3 e bakiyorum bi note 3 e ip6+ı gorunce kafam atmis sonra normal ip6 ya baktim o ideal geldi buyuk ekran olcak diye de plusı alamam yani 64gblik ip6 bana yetecektir dedim bide piyasaya cikinca incelicem ama hala kiziyorum apple a okadar 5.5"i bekledim sonuc berbat

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Türkiye'nin hiç bir telefonu açmayıp hiç bir maile cevap vermemesi ve Apple'ın canlı sohbetten anlık cevap vererek telefon numaramı isteyip o dakika arayarak bütün sorularımı sabırla dinleyip cevaplaması sonucu bende iPhone 6 64GB almaya karar verdim. İnşAllah bir 3 sene kullanma ümidiyle bu kararı verdim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bt43u_1410354603_0104.jpg

eğer bu özellikler 2400 küsür lira ediyorsa note 4 dört bin lira olması lazım,
diye düşünüyorum. ancak,
hiçbir telefon bin liradan daha yukarısını hak etmiyor, orası ayrı konu.

M8 işlemcisi 5-6 yıllık mimari ve 5-6 yıldır overlock yapıla yapıla bu saat hızına getirilmiş bir işlemci. A8 çift çekirdeğiyle daha güçlüdür. Hız testinde 6 bir yana 5s'i bile geçemiyor.

Kamera olayında iSight kamera Ultra pikselle karşılaştırılamaz. Bildiğin 4 mp kamera var. Nokia'nın 12 MP kamerayı pureview ile 41mp yapması gibi olmuş.

Batarya'da iPhone HTC kadar iyi değil ama HTC'de çok iyi değil. İkiside kötü.

Ram 2 GB olmasıyla övünmeyin zaten 1 GB sistem kullanıyor. En Fazla 400-500 mb ram açıkta kalıyor.

iPhone ile Android'i, Laptop ile MacBook'u, Tablet ile iPad'ı karşılaştırmak komik oluyor. Çünkü bunlar birbirinden ap ayrı dünyalar.

Android'de Sony küçük ekrana yüksek donanım ve yüksek pil vererek başarılı olur, gerisi çer çöp olarak devam eder.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ön siparsler baslasada versek siparisi artik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dahili bataryalı cihazlardan uzak durun bence!

Birçok iphone kullanıcısı dostum şarj cihazları ile birlikte geziyor, şarjlar bir süre sonra yarım gün ancak yetiyor. Şuan hepsi pişman. Samsung burada çok akıllıca davranıyor, çıkarılabilir bataryalı ürünler sunuyor. Yıllar sonra şarj performansı azalsa bile yeni bir batarya alarak telefonu ilk günkü zindeliği ile kullanabiliyorsunuz! Bu şekilde cihaz üreten başka firmalar da var. Samsung tek değil...

Aklınızı kullanın, paranızla rezil olmayın derim...

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
26 eylülde apple store'da uzun kuyruklar olacaktır.

boundles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 plus alıcagım kısmetse ekimde.

İphone 6 plus alıcagım kısmetse ekimde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 6 64 gb ile z3 compact arasında deli danalar gibi gidip geliyorum...

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Mantıklı olan 64gb olanı almak.Bide aklımı z3 çeliyor ama android olmasından dolayı ısınma sorunları olmasından dolayı beni ürkütüyor.Neyse ancak iki cihazı elime alıp öyle karar verecem.

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
android deneyimlerimden sonra (bunlardan biri lg g3'tür) bir daha iostan ötesi olmaz diyorum ne ramiymiş ne şarjıymış telefon önce bir doğru düzgün çalışsın. 3 senede 1 kere servise gitmedi ip4s ... ben lg g3ü 2.haftada gönderdim htc onexi ilk senesinde...
büyük ekranı becerememişsindir

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
servisine gonderıp orj bataryasını değiştire bilirsin..

büyük ekranla alakası yok ios ve android farkı

iphone 4 ün sesi gitgide kısıldı apple ı aradım yan servislere yönlendirdiler ben de hespiburadaya yolladım hediye çeki aldım iade aldılar, iphone 5 in şarj girişi bozuldu ilk aydan tamire gitti geldi 1 ay bekledim sıkıldım gelince de kardeşime verdim şimdi güç tuşu genelde çalışmıyor ön paneli de sol taraftan kalkmış durumda elini bastıkça içeri giriyor. randevu alabilirse servise yollayacak. başka da iphone almadım. üstte arkadaşın dediği gibi tablet gibi duruyorsa iphone 6 plustan vazgeçebilirim. lg g2 kullandım android bana daha çok hitap ediyor iosta sıkılıyorum çok durağan.

şimdi işletim sistemiyle ne alakası var servisin onu anlayamadım ?

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aradaki yeri alıntılamamış büyük ekran becerememiştir yazmıştım ondan değil yazmışsın android ios farkından yazmışsın, telefonun bozulmasıyla işletim sisteminin ne alakası var. batarya konusu gerçekten iphoneların en kötü tarafı iphone 6 plus çok kaba durmaz umarım.

Haackeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 Plusu Fatura Üzerine Alabilirmiyiz ?? Yardım Edin!

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6 64 GB ön spariş verdik vatanda inşallah 27 sinde elimde. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fiyatlar neden değişmiyor o kadar store açtı ülkemizde herhalde bulmuşken her şeye gözünü yuman sesini çıkarmayan ülkeyi sömürüyor.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
iPhone 4-5-6-6 Plus ve Nexus 5 batarya testi
[video=youtube;0kT8yUZfXUY]http://www.youtube.com/watch?v=0kT8yUZfXUY[/video]

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Küöük ekrandan kurtulduk bir batarya sorunu kaldı. Oda halledilsin bakın bakalım iPhone'lar ile kim yarışabilecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple kadar taklitçi holding yok HTC One M8 tasarımını 3Gs ile miksleyip 6 tasarımını yapmışlar ekranda standart dışı hani safir cam olacaktı ne oldu ne safir cam nede düz değil ekran koruyucu takılmasın diye tasarım yapmışlar...

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Apple kadar taklitçi holding yok HTC One M8 tasarımını 3Gs ile miksleyip 6 tasarımını yapmışlar ekranda standart dışı hani safir cam olacaktı ne oldu ne safir cam nede düz değil ekran koruyucu takılmasın diye tasarım yapmışlar...
Kesinlikle öyle düşünme çünkü Apple kadar büyük bir firma isterse çok farklı bir görünüm yapabilecek teknolojiye sahip. Adamların o şekilde telefon yapmalarinin taklit dışı bir olay old. Bilinmeli