iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Garanti Kapsamı

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonda eğilme sorunu olursa garanti kapsamına mı giriyor? Kesin cevap bilenler yazarsa sevinirim. Teşekkürler..!

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sen arka cebıne koymazsan egılme olmaz zaten arka cebınde oturursan bısey olursa garantıye gırmez ama durduk yere olursa tabıkı gırer garantıye

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acaba elimde telefon ısınırsa eğilir mi?

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
O kadarda sanmıyorum anca kuvvet yada arka cebe koyupta oturusan bükülür diye düşünüyorum. Koskaca firma ve okadarda para vericeksin. Ha amerika fiyatina göre uygun fakat gel gelelimki türkiye de bu durum değişiyor, dikkatli kullanırsanız sıkıntı yaşamasınız.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bükülme sorununu çok büyüttünüz, sonuçta çok ince bir telefon ve arka cebinizde üztüne oturmadığınız sürece bükülmez, neden bükülsün? plastikmi bu.

Normal cebinizde taşıyabilirsiniz sorun olmaz ama telefon bükülürse bunun sorumlusu sizsiniz bu yüzden garanti kapsamına girmez, telefon durup dururken kendiliğinden bükülmez veya cebinizde, masanızda dururken.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama aynı incelikte bir sürü telefon var. Yani bir Apple fanatiği, hayranı olarak felaket üzüldüm. Kısaca eşekten düşmüşe döndüm.

emrekey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende almak istiyorum ama şöyle bir düşüncem var. Ben hiç bir zaman ilk çıkan seriyi almıyorum çünkü sorunlar oluyor .Daha sonra çıkan telefonlarda bu sorunlar hallediliyor, eğilme konusunda bir çok şikayet geliyor hürriyet Gazetesinde okumuştum

.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Apple bükülme ve eğilme için aldığı şikayetler üzerine testlere başlamış, şu anda ekleyemiyorum ama bir sürü görsel var googlede aratırsanız görebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bükülenler ( 6+ ) yan cebteydi... arka cebte bükülenler 5, 5s, 6...

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bu kadar kolay mı ya?
[video=youtube;-58g-sMrkys]http://www.youtube.com/watch?v=-58g-sMrkys[/video]

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şahsen ben 1 ay sonra alırım. O zamana çaktırmadan kasayı değişirler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eglıyıor arkadaslar durduk yere on cepte telefonu egık bır sekılde aldım . garantıye yolladım bakalım ne cewap gelecek . kımseye onermıyorum ıphone 6