iphone 6 siyah ekran

Bu konuyu okuyanlar

mustafayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle Merhaba bundan 1 ay önce iphone 6 32 gb telefonum bir anda kapandı açmaya çalışınca siyah ekran geliyor itunes dan yapmaya çalıştım bu seferde iphone güncellenemedi hatası 9 veriyor, power tuşu home tuşu ile açmayı denedim sadece siyah ekran yanıyor cihazımı garantiye yolladım apple cihazı tamir etmedi yetkisiz müdahaleden garanti dışı bıraktılar cihaz hiç tamir görmediği halde. bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.

c.topac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle Merhaba bundan 1 ay önce iphone 6 32 gb telefonum bir anda kapandı açmaya çalışınca siyah ekran geliyor itunes dan yapmaya çalıştım bu seferde iphone güncellenemedi hatası 9 veriyor, power tuşu home tuşu ile açmayı denedim sadece siyah ekran yanıyor cihazımı garantiye yolladım apple cihazı tamir etmedi yetkisiz müdahaleden garanti dışı bıraktılar cihaz hiç tamir görmediği halde. bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.
Kullandığınız usb kablo orjinal olması ve itunes yazılımının en güncel hali olmasına dikkat ediniz.

mustafayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim daha öncede aynı hatayı veriyor

mustafayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

telefonu itunes dan başka güncelleyecegim bir program var mı ?

Son düzenleme:

mustafayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantiye yolladım servis dışı bıraktılar cihazı

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
sizden kaynaklı su geçirme veya sıcak nemli ortamda vs. olmadıysa bence servis dışı olmaması lazım. sizden kaynaklanmadığına emin misiniz? eminseniz apple'a mail yazın ve oradan sonuç alamazsanız abd apple'ını arayın veya Avrupa'ya bakan İrlanda'yı

mustafayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benden kaynaklı olmadığına eminim hem olsa burda söylerdim sonuçta apple kontrol etmiyor bu sayfayı